Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İstanbulda sağlam bir servis önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tysagman

Cihaza wipe yapın olmaz ise stock rom'u tazeleyin
  • FurkanDemir3728 F kullanıcısına yanıt
    bende de olmaya başlamıştı, wipe yaptım 2-3 haftadır sorun yok.
  • Merhaba,

telefonun ekrarını tamir ettirmem gerekiyor. Destek olabilecek var mı?
  • Gizli video çekimi yaparken 30-40 dakika sonra video kaydı kendiliğinden duruyor ve android sistemi maksimum dosya boyutuna ulaşıldığı için video kaydı durduruldu gibi bi uyarı veriyor. Telefonumun hafızasında oldukça fazla boş yer olmasına rağmen. Bunu nasıl düzeltebilirim_? (Secret video recorder ve Hidden video camera uygulamaları ile denediğimde bu şekilde oluyor)
  • romeoq R kullanıcısına yanıt
    Duzeltemezsiniz. Android, dosya sistemi olarak fat32 kullanır. Tek dosya en fazla 4gb büyüklüğünde olabilir. Sistem çok eski olduğundan desteklemiyor. Exfat dosya sisteminde formatlanmış harici USB bellek belki işinizi görürebilir. Kullandığınız programların o harici belleğe kaydetmeyi desteklediğini ve android in exfat ı görebildiğini varsayarsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar Oneplus 5 kullanıyorum kullandığım saat widget programı sürekli donuyor sorun da telefonun optimize etmesi defalarca optimize etme seçeneğini tıkladım seçtim bir kaç saat sonra tekrar kendiliğinden optimize et seçeneği seçiliyor. Bunu kalıcı olarak nasıl kapatabilirim

• gelsin artık şu android 9
  • Arkadaşlar telefonu aldığım günden beridir sürekli olarak her 2-3 dk da bir 3sn 4sn gibi sürelerde internet bağlantım kesiliyor. İlk zamanlar operatör kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir olaydı fakat zamanla wifi dede kesintilerin olduğunu gördüm. hattıp sürekli olarak bağlı görlüyor fakat veri alışverişi duruyor. 3-4 sn kesilip bir anda geliyor. hard formatta attım sorun aynı. çözüm bulan varmı. vodafone kullanıyorum. hadi diyelim operatörden kaynaklı peki neden aynı sorun wifi dede var?
  • Oxygen OS 5.1.7 yayınlanmış.

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

Android 9 için biraz daha beklemek gerekecek sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 10 Kasım 2018; 19:7:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• savetheplanet S kullanıcısına yanıt
    OnePlus 5 için mi bu, zira ne sistem güncellemeleri bölümünde ne de Oxygen Updater de böyle bir güncelleme görünmüyor.

Düzenleme: 5.1.7 güncellemesi için link:
    http://otafsg.h2os.com/patch/amazone2/GLO/OnePlus5Oxygen/OnePlus5Oxygen_23.J.40_GLO_040_1811051816/OnePlus5Oxygen_23_OTA_039-040_patch_1811051816_133a67f45b7.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 11 Kasım 2018; 16:33:51 >
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur. Güncelleme Oneplus 5/5T için. Ben Fransa VPN üzerinden gerçekleştirdim güncellemeyi.

Hangi vpn uygulamasını kullanıyorsunuz.
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    Open VPN Servers

https://ovpn.pw

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 11 Kasım 2018; 20:8:4 >
    Telefona BT yaması gelmesi güzel.

Buralarda okuyorum da, benden başka BT sorunu iletene rastlamadım.

Arabayla bağlantıda kesinti oluyor, arabanın BT kitine suç atıyorum.
    BT kulaklığıma bağlantıda zayıflık var. Telefon cebimdeyken, üzerime bir mont vs almışsam kesintiler başlıyor. Telefonu elime alınca kesintiler gidiyor, ancak yapışta bu güzel değil.
    BT saatim veya Xiaomi Band 2 takılıyken, telefonu cebime atsam bağlantı kopuyor ve telefonu yakınına koysam dahi tekrar bağlanmıyor. Android 8 yokken kendisi tekrara bağlanabiliyordu. Şimdi telefondan BT kapatıp tekrar açmak veya uçak moduna giriş çıkmak gerekiyor.

Bilemiyorum, belki güç tasarrufu ayarlarında bir numarası vardır, ancak ben bir şeyi engellediğimi sanmıyorum.
  • Mesudum kullanıcısına yanıt
    oneplus forumlarına 093284093284 bug açıldı 3 kere log gönderdim, daha deneme şansım olmadı :)

Son güncelleme ile telefonu değiştirme kararı aldım. net bırakıyorum bu firmayı bunların mantığı en üst düzey cihaz çıkar gerisini sallaya döndü.
  • Op5t telefonumda aldığından beri bildirim sorunu yaşıyorum. WhatsApp ve Twitter da sorun yok gibi ama diğer uygulamalarda bildirim ya hiç gelmiyor yada geç geliyor. Bu konuda çözümü olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

• 1.6GB'lık güncelleme geldi, 9.0 geldi diye sevindim ama arayüzde bir farklılık bile yok.
  • sahin058 S kullanıcısına yanıt
    Eğer pil optimizasyonu açık ise bahsettiğiniz durum olabiliyor bazı uygulamalarda.
    Gelişmiş optimizasyon ve uyku bekleme optimizasyonu. ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Oxygen güncellemesi geliyor ama 9 güncellemesi ne zaman gelecek merak ediyorum 6 otadan aldı bile normal olarak bizede gelse iyi olacak gibi batarya süresi benim düştü güncellemeden sonra sanki.
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.