Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yardımınız çok tesekkur ederim. Dediginiz gibi sizde sorunsuz calısıyor ise o zaman benim donusturucu de sıkıntı vardır.

Kullandıgım donusturucu bu.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marufy304 -- 26 Eylül 2018; 15:43:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim OnePlus 5'te böyle bir problem yok. 1 yıldır kullanıyorum, bir kez bile reset atmadı.
  • One plus ın kablosuz kulaklığını almak istiyorum da arkadaşlar,nasıl ve nereden alabileceğim konusunda bilgisi olan varmıdır? Bullet wireless kulaklık.

• Hocam yurtdışı fiyatı 69 dolar. Dolar oynak ama bu aralar 6 lira desek kabaca 420TL. Çıkar çıkmaz hemen tükenmişti, amazon yada Çin sitelerinde satışına rastlayamadım.

Şurası Türkiye içi bir site sanıyorum, 600 TL'ye satılıyormuş:https://www.teknostore.com/products/oneplus-bullets-kablosuz-bass-kulakici-kulaklik

Orta kalite, hd ses destekleyen Bluetooth kulaklıkları Çin'den 15 dolar civarına mal edebilirsiniz.

• Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için,türkiye fiyatı gerçekten çok yüksek ama almakta istiyorum,biraz daha indirime girmesini bekleyeceğim artık.

• Oneplus 5 'te band 20 varmı arkadaşlar tt da sorun yasarmiyim mi 5 kullaniyorum cekmiyor tt

• Prometheus-25 kullanıcısına yanıt
    Var

• Merhaba, yaklaşık 10 aydır Oneplus 5 sahibiyim. Son zamanlarda Google Maps veya Yandex Maps gibi uygulamaları açtığımda GPS açık olmasına rağmen konumumu çok geç buluyor veya bulamıyor ( Yüksek doğruluk olarak ayarlandı ). Bu konu hakkında ne yapmam gerekir ? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daha önce de oneplus 5 kullanmıştım, hata edip sattım.
    fakat pişman oldum ve yeniden ikinci el aldım.

önceki telefonumda ahize sesinde herhangi bir sorun yokken, yeni telefonda ahize sesi çok az. ahize sesini artırma yolu var mı?
  • r.yilmaz4545 R kullanıcısına yanıt
    Bana iPhone vede Samsung'un çöpe attıran markadır ONEPLUS. Yani o dediğin muhabbetleri yapanlar boşa yapıyorlar,
    öğrenirler zamanla :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SAR canavarı bu alet.

• Deae kullanıcısına yanıt
    hep aynı hikaye dönüp duruyor, çift sim kart + herşey açıkken ki değeri normal şartlar da aldığı değermiş gibi yazıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

hep aynı hikaye dönüp duruyor, çift sim kart + herşey açıkken ki değeri normal şartlar da aldığı değermiş gibi yazıyorlar.
    Normali yarısı olsa o bile canavar hikaye değil gerçek malesef.

• Deae kullanıcısına yanıt
    15 ay önce çıkmış, sıfır satışı olmayan, başlığındaki iletişimin sınırlı olduğu bir cihazın konusuna gelip bunu yazmış olmanız gerçekten çok faydalı oldu.

Sar sar sar, kusura bakmayın da b*k var sar da. Buraya bir kez daha yazınca içiniz mi rahatlıyor?

Ne acayip bir toplum olduk, akıl alır gibi değil!

• quote:

Orijinalden alıntı: valuable

15 ay önce çıkmış, sıfır satışı olmayan, başlığındaki iletişimin sınırlı olduğu bir cihazın konusuna gelip bunu yazmış olmanız gerçekten çok faydalı oldu.

Sar sar sar, kusura bakmayın da b*k var sar da. Buraya bir kez daha yazınca içiniz mi rahatlıyor?

Ne acayip bir toplum olduk, akıl alır gibi değil!
    Aynen kendi sağlığı için yapılan uyarıyı bile bi tarafıyla anlayan çok acayip bir toplum olduk...

• valuable kullanıcısına yanıt
    Havaalanında çalışıyorum her gün x ray den defalarca geçiyorum telefonda one plus 5 sar canavarımı oluyoruz şimdi çünkü bir çok defa radyasyona maruz kalıyoruz. Hepsi hikaye sadece bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Havaalanında çalışıyorum her gün x ray den defalarca geçiyorum telefonda one plus 5 sar canavarımı oluyoruz şimdi çünkü bir çok defa radyasyona maruz kalıyoruz. Hepsi hikaye sadece bana göre.
    Ağzı olan konuşuyor işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

Ağzı olan konuşuyor işte

Alıntıları Göster
    Belli sen bile konuştuğuna göre.

Destek verdiğin mesaja bi bak önce adamın işyerinde xray varsa mecburen girip çıkarken kullanacak işyeri kurallarını kendi belirleyemeyecegine göre. Ama her gün günde 10-12 saat elinde tutup üzerinde taşıdığı özel cihazını kendisi seçebilir. Günde 2 kere x-raya girmeyle her gün sürekli elde tutulan aleti bir tutan mantık ağzı olsa bile konuşmamalı aslında..

• Arkadaşlar s.a bende de op5 var fakat IMEI şu kayıtsız 1 haftadır cihaz kullanım disi. Pasaport arıyorum yardımcı olabilecek biri var mı ücreti karşılığında. Veya IMEI atma hakkında yardımcı olabilecek birisi

• Paşam istanbuldaysan Zehtar adlı kullanıcıyı tavsiye edebilirim sana geçmiş konularda mesajlatını görebilirsin çinden op5t redlava getirtmiştim imei konusunda yardımcı oldu maşallah taş gibi hala telefon yaptığı işin hakkını veriyor..

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.