Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stock recovery den downgrade yapanlar var YouTube

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sweet81 S kullanıcısına yanıt
    Ben açıkçası miracast problemini fena kafaya taktım full resetle kurarim zaten ben

• silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 16:17:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinizde var problem yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barebelyum -- 21 Şubat 2018; 22:47:6 >
  • s.a arkadaşlar telefon almak istiyorumda bunun 5t modelini önerirmisiniz camera benım ıcın önemli
  • barebelyum kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• 5%e inmesini beklesem 8 saati gorurdu. 2 tam gun, cift sim cift whatsapp, 4.5G mesai saatlerinde. Aydinlatma auto.

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 22 Şubat 2018; 8:9:37 >

• TrueBlack 8K Dikey çözünürlükte wallpaper isteyen varsa buradan

*https://drive.google.com/file/d/1R7dLJ2kSqZVCK6amLeF_YS9ymQ-SObOe/view?usp=sharing

paylaşıyorum :) sim siyah ekran için TrueBlack 8K'yı seçin :P

Ekranın açık mı kapalı mı olduğu anlaşılmayacak kadar siyah :) Tüm kanallarıyla ... Uygulaması biraz uzun sürebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 22 Şubat 2018; 11:45:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: esedix

quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

One Plus 5t almak istiyorum fakat TurkTelekom hatlarda 4.5G de sorunlar olduguna dair birkac yorum okudum, bilgilendirebilecek birisi var mi acaba? Sorn yoksa 128GB/8 RAM versiyonunu almak istiyorum. Nerden alsam daha uygun ve guvenilir olur?

TT ye ozgun bir sikinti yok. Hic bir hat telefon icin volte destegi sunmuyor. Her hatta 4.5G internet calisiyor.

Artık attığımız mesajlardan sonra TT de de sorun yok artık cihazı sistem tanıyor.

Siz 5 mi kullanıyorsunuz hocam? 5T'de volte desteklemiyor görünüyor çünkü tt uygulamasında.

Düzenleme: Evet öyleymiş hocam teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 22 Şubat 2018; 14:41:45 >

• Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    Sürüm kaç? Mail senk falan açık mı?
  • Arkadaşlar IMEI atılmış cihazlarda rom işleminde problem oluyormu şu an arkadaşın cihazı üzerinde oreodan downgrade yapacaz problem olur mu

tekrardan o imei atmanız lazım

• Halledildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çağlar.s -- 22 Şubat 2018; 20:24:28 >
  • OOS 5.0.2, email senkron tabiki açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 22 Şubat 2018; 20:20:31 >
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    İyimi sormuşum teşekkür ederim arkadaş iyi küfrederdi vallahi 🤣😂🤣😂

• Arkadaşlar bu yeni sürümde rahatsız etmeyin programının saatlerini nereden ayarlıyoruz bulamadım

• 5 8/128 kullanıyorum, birinci ayın sonunda diyorum ki hayatımda kullandığım en iyi telefon. Daha önce kullandıklarım: iphone 4 , 5, 6s+, SE huwei g630, g7, mate7, mate10, Samsung note 2,3,4. En son SE sen geçtim buna. Ekran parlaklığı, bataryası, akıcılığı, bataryası, kamerası, bataryası vs., bataryası.

24 saatin sonunda %2, 9 saat ekran görüntüsü. Pil tasarrufu etkin değil. Ekran aydınlatma otm. Wi-Fi, 4.5G ve konum sürekli açık. Asphalt 8 oynama uç.bölüm yabancı dizi iki filim seyretme, 4,5G den youtube... Daha ne yapayım. Muhteşem bir batarya performansı. O değil de sabah güne %100 le başlamak için gece uyurken şarjda bırakma olayı kalmadı en güzeli bu.

Kesinlikle tavsiye ederim.

• corsairden kullanıcısına yanıt
    iki kere bataryayı belirtmişsiniz :P

Öyle bir sorun yok.
  • ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.