Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bende bursa'dayim Vodafone red 10 kullanıyorum Osmangazi'de. Hiçbir sıkıntı çekmedim daha fakat bazı yerlerde 3g ye düşünce biraz bekletiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaquda

4 gün önce turkcell den geçiş yaptım. Red10 tarifesini kullanıyorum. Şimdilik bi sıkıntı yaşamadım. İnterneti biraz daha yavaş gibi geldi bana ama belkide psikolojiktir. Yer Ankara

Psikolojik değil hocam, vodafone turkcell'den açık ara daha yavaş. Ben geçen hafta vodafone'dan turkcell'e geçtim. Farkı bariz gördüm.
  • cryptosy C kullanıcısına yanıt
    nilüfer'deyim, hız testi yaptım 3 farklı uygulamayla. ortalama 75-80 mbit internet hızı alıyorum turkcell ile. pass olayları beni çok cezbediyor ama işte şebeke muhabbeti yüzünden çok arada kalıyorum. ben hattı alıp merkezden biraz uzaklaşınca çekmedikten sonra ne yapayım pass'ı diyorum sonra da :/
  • Ekranınızda ne tarz wallpaper kullanıyorsunuz arkadaşlar :)

Amoled ya hani ^^
  • Selamlar , OnePlus5 Alacağım satan veya satmayı düşünen arkadaşlar haberiniz olsun.
  • Gercek siyah amoled wallpaper

• Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    bende ona geçtim ama evde kendim bir tane yapacağım dpi i yüksek true black :)

• NonFirStep kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşım ben oreodan 7.1.1 nasıl dönüş yapabilirim çok denedim ama hep sistem hatası aldim

• Arkadaşlar bu telefonda Google camera portlanmis programı kullanan varmı 5t modelinde

• Arkadaşlar miracast problemi yaşayan başka birileri var mı oreodan sonra bu problem canımı sıktı geçen arkadaş forumda bahsetmese benim de pek haberim olmayacaktı ancak şimdi bu olayla alakalı çözüm sahibi birileri varsa paylaşırlar sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • barebelyum kullanıcısına yanıt
    çözüm yok, bozuk çalışmıyor saçmalıyor maalesef.. oreo ile adamlar resmen bozdular ya telefonu..
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    Valla ben ilk başta oreo da sıkıntı yok filan diyordum ancak bu işler canımı sıktı inan değişiklik benim açımdan face id olmuştu ancak onuda 3 gün kullandım sonra kapattım sen eski sürüme geçiş yaptın mı geçtiyse hangi yolu izledin

• barebelyum kullanıcısına yanıt
    yok geçmedim, hatta saldım telefonu ne kamera kullanıyorum nede kendisini... kulaklık olayıda devam ediyor bildirim felan gelicne sapıtıyor .. ses bi çıkıyor bi çıkmıyor tamamen yazılımsal programları yeniden başlatınca ve kulaklığı yeniden algılayınca düzeliyor...

her defasında format atmak programları kurmak mailleri eklemek, işimi gücümü aksatıyor gerçekten illet oldum
    :)
  • msm download tool ile geri dönebilirsiniz. Telefonu ilk aldığınız sürüme döndürebilirsiniz. Ben 3 4 defa bu şekilde telefonu sıfırladım oreo yüzünden

yardımcı olabilecek bir videohttps://www.youtube.com/watch?v=eAg3aTsmIms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to9y -- 21 Şubat 2018; 15:42:39 >
  • Arkadaşlar bende araniza 8/128 modeli ile araniza katilmis bulunmaktayim suan kargoda telefon yorumlara baktigimda son guncellemelerde sikinti var telefonu hangi surumde kullanmaliyim sizce batarya ve perfonmas olarak hangi sürümü tavsiye edersiniz ?

• sweet81 S kullanıcısına yanıt
    oreoya geçme yeter :)
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    Yapacaginiz dpi yüksek duvar kağıdını paylaşabilir misiniz benim de ihtiyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: napl

Merhaba arkadaşım ben oreodan 7.1.1 nasıl dönüş yapabilirim çok denedim ama hep sistem hatası aldim

Bootloader kilidini açıp TWRP yükleyip TWRP üzerinden 7.1.1 yüklemeniz gerekecek.

Eğer yapamazsanız Teamviewer yardımıyla bağlanıp yardımcı olabilirim.
  • Aero yüklemesi sonraso hard reset yapan varmi problemler düzeltebilir

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.