Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok radyasyon yayan ilk on telefon açıklandı.

Ve ilk sırada 1.68 W ile Oneplus 5 T var

2- Huawei Mate 9 , 1.64 W

3- Nokia Lumia 630 , 1.51 W

4- Huawei Mate 9 PLUS , 1.48 W

5- Huawei GX8 , 1.44 W

6- Huawei P9 , 1.43 W

7- Huawei Nova Plus , 1. 41 W

8- Oneplus 5 , 1.39 W

9- Huawei P9 Lite , 1.38 W

10- Apple iPhone 7 , 1.38W

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    oneplus tek hat değeri çok düşük... telefon konuşurken bile ısınmıyor :)

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    O değer iki sim takili, Bluetooth ve kablosuz bağlantı açıkken maksimum değeri.

• Eğer bir insan şeker, sigara, beyaz un, aşırı tuz kullanmıyorsa ve bir dağ evinde yaşayıp egsoz dumanlarından uzaktaysa, sadece organik besleniyor ve 150 yıl yaşamayı hedefliyorsa bu telefonun sar değerini eleştirmesi normal. Adam demek ki bu konularda aşırı hassas, anlaşılabilir bir durum.

• AccuBattery ile batarya kapasitesine bakan oldu mu? Benim 5T 3084mah göründü tahminde.

(Programı kurduktan 24saat sonra öğrenebilirsiniz.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim OP5'te de fabrika verisinden düşük olarak 3100 mah gibi bir değer gösteriyordu. Artık OnePlus mı bizi yiyor, yoksa uygulamamı yanlış ölçüyor bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 18 Şubat 2018; 0:47:28 >
  • Hala SAR değerine takılan var arkadaş araştırın iyice tek sim kartında o değer yok kaldı ki sar değeri düşündürüyorsa seni alma yani cihazı kafana silah dayayıp al diyen eden olmadı.. insanların kafasını bulandırıp durmayin her şeyi 100 kez ısıtıp ısıtıp milletin önüne koymak.nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Benim OP5'te de fabrika verisinden düşük olarak 3100 mah gibi bir değer gösteriyordu. Artık OnePlus mı bizi yiyor, yoksa uygulamamı yanlış ölçüyor bilemiyorum.

Ben de bilmiyorum hocam. Ama bundan bağımsız olarak çok memnunum bataryada kullanım süresinden Demin %17'de 9saat 20dk ekran sürem vardı... Dışarıda olsaydım sürekli veri ve yüksek parlaklıktan bu değer düşebilirdi ama 6,5-7 saatin altına düşmesi çok zor geliyor bana, benim kullanımımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 18 Şubat 2018; 1:25:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık altı aydır Op5 kullanıyorum. Oreo'dan önce ekran yansıtma ile televizyona maçları falan çok güzel yansıtabiliyordum fakat oreo'dan sonra görüntü izlenemez şekilde piksel piksel oluyor. TV Samsung. Başka bir televizyonda da denedim, sorun aynı. Bunu yaşayan ve en önemlisi çözebilen var mı acaba?

• Orjinal alarm uygulamasından alarmı kurup telefonu kapatırsanız, alarm vaktinde telefon kendiliğinden boot edip alarmını çalıştırıyor.
  • Modlu Google Camera kullanan var mı? Varsa hangi versiyonu kullanıyorsunuz?

• +1, kendi programı harici en iyi modlu uygulama hangisi? Stabil çalışan yoksa kurmayı düşünmüyorum.
  • konu ne kadar sessiz :)

Google camera kullandım ama sadece modlu APK .. birşey flashlamadım

bir farkı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

En çok radyasyon yayan ilk on telefon açıklandı.

Ve ilk sırada 1.68 W ile Oneplus 5 T var

2- Huawei Mate 9 , 1.64 W

3- Nokia Lumia 630 , 1.51 W

4- Huawei Mate 9 PLUS , 1.48 W

5- Huawei GX8 , 1.44 W

6- Huawei P9 , 1.43 W

7- Huawei Nova Plus , 1. 41 W

8- Oneplus 5 , 1.39 W

9- Huawei P9 Lite , 1.38 W

10- Apple iPhone 7 , 1.38W

Vücudun tolerans değerleri içinde. Endişeye mahal.

• cospero C kullanıcısına yanıt
    Evet güzel tespit aynı şeyi şimdi senin yazını okuduktan sonra denedim pixellenme mevcut oreodan önce bu problem yoktu sorun çözümü hakkında benim bir fikrim yok. Bu konu önemli gerçekten çözüm bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim

• barebelyum kullanıcısına yanıt
    Oreo ile kemera rezil bir durum aldı demiştim :) diyorum da halen demeye devam ediyorum... Mıcıp Mıvadı adamlar ...
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    Geçin 4.5.11 sürümüne kafanız rahatlasın hocam ne Oreo sürümüymüş yav
  • Bu telefonla Vodafone red kullanan var mı aranızda? turkcell'den geçmeyi düşünüyorum ama çekim kalitesi düşük deniliyor genel olarak.

lokasyon Bursa bu arada.
  • 4 gün önce turkcell den geçiş yaptım. Red10 tarifesini kullanıyorum. Şimdilik bi sıkıntı yaşamadım. İnterneti biraz daha yavaş gibi geldi bana ama belkide psikolojiktir. Yer Ankara
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.