Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzu iphone7 olarak islenmesini soyleyin 4.5g volte aciyorlar boylece

• Mobil TT

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bunu mhye mi söyleyeceğim? Onu tam anlamadım.

• inferior İ kullanıcısına yanıt
    Kaç saat ekran süresi alıyorsun kardeşim.bende o baştan beri açık 6.30 saatten aşağı düşmüyor ekran sürem

• arkadaşlar merhaba. ben de 8gb ram 128gb ssd modelinden almayı düşünüyorum. hepsiburada üzerinden almam uygun olur mu? yardımlarınız için çok teşekkür ederim şimdiden
  • Merhaba arkadaşlar, kız arkadaşım için bu telefonu almayı düşünüyorum. Rom vs. gibi şeylerle uğraşmayacağı için üzerinde gelen işletim sistemi ile kullanacak. Problem yaşar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Merhaba arkadaşlar, kız arkadaşım için bu telefonu almayı düşünüyorum. Rom vs. gibi şeylerle uğraşmayacağı için üzerinde gelen işletim sistemi ile kullanacak. Problem yaşar mı acaba?

Hayatında göreceği en basit ve rahat telefon olabilir...
  • Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum. taktım az önce eldiveni, denedim. çıplak elleymiş gibi çalışıyor.
  • Merhabalar,

ses konusunda çok iyi olmasamda giriş seviyesi koss ke29 ve sennheiser hd203 kulaklıklar ile aldığım ses beni tatmin etti.

Root rom gibi işlerle uğraşmıyorum. Cihaz gayet stabil, sorunsuz diyebilirim. İleride nasıl olur bilemem ama global tek cihaz olması yazılım desteği açısından avantajlı.

• Hastiger H kullanıcısına yanıt
    şu an sarj %23 ve 3.5 saat ekran süresi. ilk gün bu süre 7 saat falandı. ama şimdi baktım wifi taraması açılmış kendi kendine. onunla da ilgisi vardır kesinlikle. yarın tekrar deneme yapicam.

• savetheplanet S kullanıcısına yanıt
    Hattım Vodafone aynı şekilde 4.5g desteklenmemektedir diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: savetheplanet

Cihazın Ayarlar / Pil bölümünde yüzdesel olarak en çok neyin pil harcadığını görebiliyoruz.

Burada anormal bir durum var mı acaba.

Birde cihazdaki yazılım sürümü bende ONEPLUS A5000_24_171031 sizde nasıl bilmiyorum.

Yüklediğiniz bir uygulama buna neden oluyor olabilir belki bilemiyorum.

Ekran görüntüsü aldım, saat 11 civarında şarjdan çektim 13-15 arası ve 18:30 -19:30 arası telefonu hiç elime almadım. Ama çok istikrarlı bir biçimde düşüşe. Uygulamalarda da garip bir durum göremedim açıkçası. 19:3 telefonu elime aldığımda kullanılmadığı halde sıcaktı. Toplamda ekran 46 dk açık kalmış, aralıklı olarakta 54 dk telefon konuşması var. Sanırım en kolay çozüm resetlemek.

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-4-5g-ve-volte-sorunu-one-plus-5--130142565

• Cok iyi o zaman, magazayi kacirdim yarina alirim artik ins.

• Bende bugün hepsiburadadan 64 gb lık veriyonu aldım . Ama hala kararsılığım sürüyor. Huawei p10 plus paralel mi alsaydım acaba diyorum ?

Kullananlar eskiler ne dersini ?

daha ciha gelmedi hala iade edip değişikliğe gidebilirim . Alıp pişman olan ah keske diyenler var mı ? Hawei p10 plus ıle karsılastırmam konusunda bana ne diyorsini ?

sentetik testleri bir kenara bırakalım . hiç önemi yok . iki cihada yağ misali akıyor biliyorum . One plus beni pil ömrü ile fethetti. Ama p10 un da kamerası efsane ??

bir kaç aydır kullananlar hatta kıyaslama imkanı bulmuş arkladaşlar ne dersini ?
  • turkcell için 4.5g ve volte sorunu çözülebiliyor mu aceba herhangi bir şekilde?

• Vodafone resmi forumu üzerinden 4.5G VolTE ile alakalı açılmış olan konuda belirtmiş olduğum sorun ile alakalı yapılan geri dönüş aşağıdaki gibidir.

• telefon alma arifesindeyim kronik sorunu var mıdır telefonun
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Operatör firmaların 4G VolTE desteği dışında çok önemli bir sorun görmedim.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.