Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.691
Cevap
19
Favori
82.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anten hasar görmüş olabilir pek bir çözümü yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargun K kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun ön camı eğimli olduğu için, 2.5D dedikleri, ben panel gibi olanlar dışında tam kaplayanını görmedim. Olacağını da sanmıyorum ama sizin bildiğiniz varsa linkini verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi6 ve bunun arasinda kaldim tavsiye eder misiniz?
  • Mizuhara kullanıcısına yanıt
    Birkaç mesaj üstte benim Oneplus 3T deneyimlerimi belirttim, oradan hsrekeltle biraz karşılaştırma yapabilirsiniz.

Çok memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim ama mi6 daha güncel teknik donanıma sahip. Mi6 fiyatına op5 de bakabilirsiniz aslında, sanki daha iyi bir seçim olur gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dehsset

Çok memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim ama mi6 daha güncel teknik donanıma sahip. Mi6 fiyatına op5 de bakabilirsiniz aslında, sanki daha iyi bir seçim olur gibi.

Hocam ithalat garantili olmasi cok buyuk dezavantaj benim icin. O yuzden cok onyargiliyim.

• Valla üstat bende bulamadım işte n11, hepsi burada gibi sitelerde ki satıcılara sordum tam kaplamadığını söylediler mecbur panel şeklinde olanlardan alacaz artık.
  • mofi marka ekran koruyucu alabilirsiniz. ben kullanıyorum.tama yakın kaplıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

4.1.7 versiyona geçtim, ciddi batarya süresi iyileşmiş. 6 saat ekran süresi aldım. Telefonu almak isteyenler başka telefon aramayın, alın.

Merhaba hocam, telefonu şarjdan çıkardıktan kaç saat sonraya kadar 6 saat alıyorsunuz? 24 saat içinde mi, yoksa 24 saati geçiyor mu?

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Hocam mophie olan mı ve bir de nereden ne kadarda aldınız? Biraz tuzlu gibi galiba bu.

Hocam mi 6 geldi mi distribütör garantili? Eğer öyleyse öne çıkabilir dediğiniz gibi. Gerçi resmi ithalatı olan telefonlarımı da paralel alıyordum son zamanlarda ama

• quote:

Hocam mi 6 geldi mi distribütör garantili? Eğer öyleyse öne çıkabilir dediğiniz gibi. Gerçi resmi ithalatı olan telefonlarımı da paralel alıyordum son zamanlarda ama

Yok hocam onceligim distributor garantili bir telefon almakti. Gecen sene yurt disindan aldigim bilgisayarla bir takim sikintilar yasamistim 3. ayinda falan. O yuzden ithalatci garantili telefonlara 2000 liralar vermek pek akil kari gelmedi bana. s7 siparis ettim.
    Anladım hocam, Güle güle kullanın o zaman

• quote:

Hocam mophie olan mı ve bir de nereden ne kadarda aldınız? Biraz tuzlu gibi galiba bu.

Şundan da kullanabilirsin bu da tama yakın kapatıyor ekranı, fiyatı da iyi, 2-3 tane alırsın uzun süre götürür

https://tr.aliexpress.com/item/9H-Full-Cover-Colorful-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Oneplus-3-5-5-inch-For-4G/32696020978.html

• quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

4.1.7 versiyona geçtim, ciddi batarya süresi iyileşmiş. 6 saat ekran süresi aldım. Telefonu almak isteyenler başka telefon aramayın, alın.

Merhaba hocam, telefonu şarjdan çıkardıktan kaç saat sonraya kadar 6 saat alıyorsunuz? 24 saat içinde mi, yoksa 24 saati geçiyor mu?

• dj_mero kullanıcısına yanıt

Ss'lerini dün aldım, benimki bu şekilde, sizin telefon çok acayip bir performans gösteriyor hakikaten, ayrıyetten yaptığınız birşey var mı pil tüketimi için? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vinorosso -- 5 Eylül 2017; 11:57:21 >

• Ekstradan başka birşey yapmıyorum, normal kullanım bu, ancak sizinki de fena değil, gayet yeterli bence. 4.1.7 versiyondan beta 14 e geçtim az önce. Bir kaç gün içinde izlenimlerimi yazarım.

• Dostlar beta 14'e geçtikten sonra ekran renklerinde garip bir şekilde solma olan oldu mu?
  • Son güncellemeler ile batarya performansı berbat bir şekilde düştü. Telefon yeni yani batarya çok kullanılmadı. Sürekli dash ile şarj olması sorun yaratmış olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antocio -- 5 Eylül 2017; 20:38:13 >
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Evet güncelleme ayrıntılarında yazıyor zaten renkle alakalı bir şey. Bende de renkler hafif solgunlaştı ama böyle daha çok hoşuma gitti benim.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.