Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.429
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JohnA

Evet arkadaşlar meşhur jerry bu telefonu da bükme testine almış.

https://www.youtube.com/watch?v=8PZ8W_g6Vvk

gayet iyi sonuçlar. Mi5 de çok sıkıntılı sonuçlar vardı.

bunu izlemiştim merak edip diğerlerine de baktım. bir çok cihaz parçalanırken en sağlam galaxy s7 ve oneplus 3 olmuş gördüğüm kadarıyla.
  • TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    HTC10 daha dayanikli gibi hic bukemedi onu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

HTC10 daha dayanikli gibi hic bukemedi onu.

onu izlemedi mama normaldir komple çelik kasa HTC'ler ben M7 kullandım 2 sene nerelerden düştü metali eziliyor ama telefona bir şey olmuyordu =)
  • Değinilmemiş ama kamera dışarıda o yüzden zamanla lens koruyucu çiziliyor.
    bende satın almak istediğimde kargo kısmında 8 temmuzda kargolanırsa ücretsiz kargo ama 6 temmuzda kargoalnırsa 19.99€ ücret çkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: irep32

bende satın almak istediğimde kargo kısmında 8 temmuzda kargolanırsa ücretsiz kargo ama 6 temmuzda kargoalnırsa 19.99€ ücret çkıyor

o gördüğün tarihler öncelikli gönderi istiyorsan anlamında. Birde gönderileceği değil eline ulaşacağı tarih onlar. benim siparişimde 29 haziranda gönderileceği 6 temmuzda elimde olacağı yazıyor. ilk siparişi verdiğimde 30 hazirandı kargolanacağı tarih ama güncelleme oldu 1 gün erkene çekti varış süresi ise değişmedi
  • Bende 18 inde sipariş ettim. 1 Temmuz teslim tarihi diyordu. Dün teslim oldu.
    Çin den DHL ile Amerikaya gönderiyorlar.
  • incelemelerde ekran yerden yere vuruluyor bu nasıl amoled deniliyor,3-4 sene evvelki çin telefonu gibi ekranı olduğundan bahsediliyor,beyazlar mavi gibi deniliyor, bunun dışında konuşma ses kalitesinin boğukluğundan bahsedliyor,yine müzik ve hoparlör konusundaayetersizliğinden bahsediliyor,diğer konularada çok başarılı bulunmuş,ön kamera muhteşem deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 25 Haziran 2016; 11:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baki_55

Bende 18 inde sipariş ettim. 1 Temmuz teslim tarihi diyordu. Dün teslim oldu.
    Çin den DHL ile Amerikaya gönderiyorlar.

ben Almanya'ya sipariş ettim inşallah teslimatta sıkıntı yaşamam keza alıcı kişi benim ama Arkadaşım teslim alacağı için almanca alıcı:arkadaşımın adı yazdıktan sonra adresi girdim :)
  • Ürünü nasıl alabiliriz yurtdışından?

Mesela ingiltere'deki bir arkadaşım alsa bana kargo ile yollasa nasıl oluyor? Gümrükte kalır mı? Hangi yollarla alabiliriz? Ayrıca pasaportum yok, nasıl kaydettirebilirim?
  • Bu cihazı yurtdışından nasıl alabilirim?

Mesela İngiltere'deki bir arkadaşım sipariş verip alsa, bana kargo ile yollasa gümrükte takılır mı? Nasıl alabilirim yani? Ayrıca pasaportum yok, nasıl kaydettirebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko26

Bu cihazı yurtdışından nasıl alabilirim?

Mesela İngiltere'deki bir arkadaşım sipariş verip alsa, bana kargo ile yollasa gümrükte takılır mı? Nasıl alabilirim yani? Ayrıca pasaportum yok, nasıl kaydettirebilirim?

yurtdışından gelen telefon kargoları gümrüğe takılır geçmez. bi ihimal demo ürün yazdırıp şarjı tamamen bitirir açılmaz hale getirirse geçer ama aparatlar ayrı telefon ayrı olmalı paketide telefon olduğu anlaşılmıcak şekilde yapması lazım. tabi buda yeterli olmayabilir şans işi biraz.
  • http://www.oppomart.com/oneplus-3.html

Oppomart gönderiyi hangi ülkeden gerçekleştiriyor. ABD Ohio bulunan arkadaşımın adresini girsem ulaşımda gümrükte bir sıkıntı yaşar mı?
    Frekans bandı uyumunda Türkiye'de sorun yaşar mıyım?
    Yada nereden almamı tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanane360

http://www.oppomart.com/oneplus-3.html

Oppomart gönderiyi hangi ülkeden gerçekleştiriyor. ABD Ohio bulunan arkadaşımın adresini girsem ulaşımda gümrükte bir sıkıntı yaşar mı?
    Frekans bandı uyumunda Türkiye'de sorun yaşar mıyım?
    Yada nereden almamı tavsiye edersiniz.

avrupa dışındaki sürümlerde 4g sorunu yaşarsın. bandlar farklı epey. ben resmi sayfadan aldım almanyadaki arkadaşıma yönlendirdim
    Aliexpress ten su cami ismaradim:

http://de.aliexpress.com/item/Oneplus-3-Tempered-Glass-100-Premium-9H-Screen-Protector-Film-For-One-plus-Three-Mobile-Phone/32685703514.html?isOrigTitle=true

Sistem ayni Iphone 6 yada 6S teki gibi, bakalim gelince görecegiz tam olarak kapatiyormu ve ise yariyormu diye. Yoksa diger gördüklerim ve Oneplus in kendi sattigi orjina cam falan ekranin ancak belli bir kismini kapatiyor, öyle bir sey istemedim bende acikcasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesahin

Aliexpress ten su cami ismaradim:

http://de.aliexpress.com/item/Oneplus-3-Tempered-Glass-100-Premium-9H-Screen-Protector-Film-For-One-plus-Three-Mobile-Phone/32685703514.html?isOrigTitle=true

Sistem ayni Iphone 6 yada 6S teki gibi, bakalim gelince görecegiz tam olarak kapatiyormu ve ise yariyormu diye. Yoksa diger gördüklerim ve Oneplus in kendi sattigi orjina cam falan ekranin ancak belli bir kismini kapatiyor, öyle bir sey istemedim bende acikcasi.

ben buna benzer ve iphonelardaki gibi olandan ayrı ayrı sipariş ettim. işimi şansa bırakmayım diye =)

• mesahin M kullanıcısına yanıt
    Ben de bir soru sorayım telefonu almış olanlara; Oneplus 3 de de çift imei var görebildiğim kadarıyla. Acaba Oneplus 2 de yaşanan İMEİ kayıt sıkıntısı yaşanır mı? Türkiye'de İMEİ kayıt yaptıran oldu mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnA -- 27 Haziran 2016; 13:47:47 >
  • quote:

Ben de bir soru sorayım telefonu almış olanlara; Oneplus 3 de de çift imei var görebildiğim kadarıyla. Acaba Oneplus 2 de yaşanan İMEİ kayıt sıkıntısı yaşanır mı? Türkiye'de İMEİ kayıt yaptıran oldu mu acaba?

Bu soruyu bende merak ediyorum. Bunun yanında aklımda 3 telefon var bu konuda da yorum bekliyorum. Htc 10, Xiaomi Mi 5 Pro ve Oneplus 3 bu telefonların kendilerine göre artıları ve eksileri var. ( Almayadan almayı planlıyorum )

Htc 10
    - Pahalı

Xiaomi Mi5
    - Miui (aslında pek eksi değil ama türkçeleştirme filan biraz sıkınıt)
    - Çift simkart (benim için gereksiz

Oneplus 3
    - Ekranı büyük

Siz ne düşünüyorsunuz bu 3 telefon hakkında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeiLi

quote:

Bu soruyu bende merak ediyorum. Bunun yanında aklımda 3 telefon var bu konuda da yorum bekliyorum. Htc 10, Xiaomi Mi 5 Pro ve Oneplus 3 bu telefonların kendilerine göre artıları ve eksileri var. ( Almayadan almayı planlıyorum )

Htc 10
    - Pahalı

Xiaomi Mi5

Oneplus 3
    - Ekranı büyük

bence bu ucu arasinda oneplus 3 daha mantikli.
    Htc cok stabil ama bence de pahali.(mi5 yorumum asagida)

Bende zuk z2 pro, oneplus 3, axon 7 ve xiaomi mi5 arasinda kaldim. Mi5 de 6 gb olmamasi nedeniyle biraz eksik kaldi benim gozumde (he, ne kadar gerekli bilemem ama) ,piyasaya en cok surulen kalan ucu arasinda oneplus 3 sanirim. O nedenle en cabuk o alinabilir diye dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeiLi

quote:

Htc 10
    - Pahalı

Xiaomi Mi5

Oneplus 3
    - Ekranı büyük

bence bu ucu arasinda oneplus 3 daha mantikli.
    Htc cok stabil ama bence de pahali.(mi5 yorumum asagida)

Bende zuk z2 pro, oneplus 3, axon 7 ve xiaomi mi5 arasinda kaldim. Mi5 de 6 gb olmamasi nedeniyle biraz eksik kaldi benim gozumde (he, ne kadar gerekli bilemem ama) ,piyasaya en cok surulen kalan ucu arasinda oneplus 3 sanirim. O nedenle en cabuk o alinabilir diye dusunuyorum.

Açıkcası bana göre stabilite olarak Oneplus 3 en önde olanları olacaktır oxygen os ile fakat şu an kullandığım telefon Htc One X ve yaptıklarım twitter, whatsapp ve arama yapmak ki yukarıdaki herhangi bir telefonu da alsam aynı işlemleri yapıcam.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.