Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.430
Cevap
42
Favori
110.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

benim merak ettiğim şey örneğin almanyadan aldık taxfree yapabiliyor muyuz?

Türkiye'ye nereden alırsanız alın gümrükten geçmesi imkansıza yakın %99 takılır. AB üyesi herhangi bir ülke için ise ekstra ücret ödemezsiniz.

bknz: AB Gümrük Birliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winnie the Pooh

quote:

Türkiye'ye nereden alırsanız alın gümrükten geçmesi imkansıza yakın %99 takılır. AB üyesi herhangi bir ülke için ise ekstra ücret ödemezsiniz.

yok hacım anlatamadım, almanyada elden alıyorum diyelim taxfree uygulanır mı yoksa düz 399 avroyu bayılır mıyız illa demek istemiştim =)
  • quote:

quote:

quote:

yok hacım anlatamadım, almanyada elden alıyorum diyelim taxfree uygulanır mı yoksa düz 399 avroyu bayılır mıyız illa demek istemiştim =)

Bu konu hakkında bir bilgim yok. Dilerseniz resmi satış sitesinde canlı destek bölümü var İngilizce olarak yazışabilirsiniz. Anında cevap veriyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu konu hakkında bir bilgim yok. Dilerseniz resmi satış sitesinde canlı destek bölümü var İngilizce olarak yazışabilirsiniz. Anında cevap veriyorlar.

eyv hacım sağolasın

• teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Benim için fark ediyor. Bazı durumlarda interneti paylaşıp HD yayın izlemek gerekebiliyor.
  • ALMANYADA NE KADAR VERGI ALIYOLAR BILGISI OLAN ?VE VERGIYI KAPIDAMI ODUYORUZ YOKSA BIZI CAGIRIYOLARMI KARGO OFISINE BILGISI OLAN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

Hayir cin version gönderiyolar

oppomart aciklamalarda avrupa bantlari icerir diyor yani avrupa modeli satiyor sanki.
    Europe/Asia/Australia 4G LTE-FDD bands supported: B1/B3/B7
    Birde hala stokta gozukuyor. Bu telefondan ya cook adet satis basladi direk ya da Atok Gosteren siteler yalan soyluyor cunku bu telefon icinde hemen tukendi laflari geciyor. (Zuk z2 pro,mi 5 ilk satislar gibi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam uzak bölge yakın bölge muhabbeti var. Max Hollanda diye biliyorum %21 ama ortalama %20. Diğer kargolarda almama ihtimali var diyorlar. Bildiğim kadarıyla kargo görevlisi alıyor. Ama alınmadığı durumlarda var. Ben vergisi odenmis olandan aldım daha önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir cin versiyonuda destekliyor türkiye band larini ama tabi tam anlamiyla değil diye duydum avrupadan almak daha pahaliya gelecek Oppo mart Ve benzeri siteler tabiki bazen dedikodu yapmak zorunda satiş için herşey mübahtir :)

• AB ülkeleri arasında Gümrük Birliği anlaşması vardır. Ekstra vergi ödenmez. Ürünün fiyatı neyse o net 399 euro.
  • bu oppomart 24 saatte kargolanır demeye başlamış.
    stok sıkıntısı olmayacak gibi duruyor sanki.
  • TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    Taxfree imkani yok ne yazikki, cünkü elden alma imkani yok, sadece internetten siparis verilebiliyor. Bunlarinda vergi isini nasil hallettigini bilmiyorum, Taxfree icin normalde bir form doldurmak lazim ama bu alisveriste öyle bir imkanin yok.
    OP nin kendi sayfasinda siparis veriyorsan extra baska bir masraf yok, normal gönderime parada almiyorlar. Yani son fiyat 399€, bunun disinda birsey yok. Cin'den falan geliyorsa telefon 150€ nun altinda sadece KDV (%19) aliyorlar, 150€ nun üstündeki siparislere de KDV+Gümrük Vergisi (%10-15 falan sanirim) ödemen lazim. Gönderim DHL ile yapilmissa kapida ödemek gerekiyor. Diger türlü Gümrük ofislerine cagiriyorlar orda ödüyorsun. Tabii bunlar sanssizlik durumda ve gümrükte takilirsa olan seyler, sansliysan herhangi birsey ödemiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesahin

Taxfree imkani yok ne yazikki, cünkü elden alma imkani yok, sadece internetten siparis verilebiliyor. Bunlarinda vergi isini nasil hallettigini bilmiyorum, Taxfree icin normalde bir form doldurmak lazim ama bu alisveriste öyle bir imkanin yok.

mağazalarda satışı yok mu avrupada örneğin almanya'da falan? alanlar nasıl almışlar ki?
  • bir şey daha sormak istiyorum. avrupada kargo işleri nasıl çalışıyor? sitede 2 günde demiş ama 2 günde kargolanıyor mu yoksa elimize mi ulaşıyor. almanya'da bi tanıdığın adrese yollatayım olmadı gelirken getirsin.
  • mesahin M kullanıcısına yanıt
    senin bilgin varmi amerika avrupa versiyonlarinin model numarasi A3000--A3003--A3005 hangisi avrupa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokaptan -- 21 Haziran 2016; 16:12:27 >
  • TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    Oneplus'in hic bir yerde magaza satisi yok, alanlarin nerdeyse hepsi (sadece 15 Haziran aksami bir kac sehirde sadece birkac saatligine tek seferlik olarak gecici magazalarda satis yapildi) internetten siparis verip aliyorlar.

Telefon kargoya verildikten 1-2 gün sonra adrese ulasir ama siparisten itibaren kargoya verilmesine kadar gecen süre icin birsey diyemem. Bende bugun siparis verdim bende 8 gün sonra kargoya verilecek diye yaziyordu.

Zaman icinde bekleme süresi düsecektir.
    Benimki daha elime gecmedi , ancak gecince cevaplayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesahin

Oneplus'in hic bir yerde magaza satisi yok, alanlarin nerdeyse hepsi (sadece 15 Haziran aksami bir kac sehirde sadece birkac saatligine tek seferlik olarak gecici magazalarda satis yapildi) internetten siparis verip aliyorlar.

Telefon kargoya verildikten 1-2 gün sonra adrese ulasir ama siparisten itibaren kargoya verilmesine kadar gecen süre icin birsey diyemem. Bende bugun siparis verdim bende 8 gün sonra kargoya verilecek diye yaziyordu.

Zaman icinde bekleme süresi düsecektir.

o zaman youtube da gördüklerim hep o şekilde temin ettiler. Almanya'yı seçip sipariş vereyim dediğimde şöyle diyor;
    Standart Kargo - Teslimat için 3-7 iş günü
    Öncelik Nakliye - teslimat için 1-3 iş günü
    kredi kartı extrem bu gece kesiliyor yarın sipariş vereyim en iyisi. mağazaya getirtsek bile(soran arkadaşıma 1 haftaya getiritiriz denmiş) taxfree yapmayacaklar diye düşünüyorum.

• Getiren nasıl getiriyor arkadaş bizde mi iş yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.