Şimdi Ara

ONEPLUS 2 KULLANICILARI KULÜBÜ (OxygenOS 3.5.8 OTA GELDİ) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
17
Favori
20.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: want2die

OxygenOS 3.5.5 geldi diyor.https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-3-5-5-mm-ota-for-oneplus-2.480546/

Gelmiş ama fastboot ile yüklenecekmiş. Tam saçmalık.

Edit: Neyse ki normal şekilde de yüklenebiliyor. Akşam kurdum.

Linkler ve sürüm bilgisi aşağıda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 23 Aralık 2016; 13:46:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANDROID 6 OXYGENOS 3.5.5

1- VoLTE işlevselliği etkin
    2- Uygulama Kilidi Eklendi
    3- Pil Tasarruf Modu Eklendi (Ayarlar> Pil> Daha Fazlası)
    4- Oyun Modu Eklendi (Ayarlar> Geliştirici Seçenekleri)
    5- Uyarı Kaydırıcısı için Ek Seçenekler Eklendi.
    6- Ses Ayarı Çubuğunun Yeniden Tasarlandı
    7- Raf Optimizasyonu
    8- OxygenOS UI güncellendi
    9- Saat uygulamasının güncellenmiş Arayüzü ve Kullanıcı Arayüzü
    10- Android Güvenlik Yaması Düzeyini 1/12/16 güncelledi
    11- Arttırılmış Sistem Kararlılığı
    12- Genel Hata Düzeltmeleri

Önemli:
    İlgili Google uygulamalarını hiç güncellemediyseniz Saat, Hesaplayıcı ve Mesajlar, stok OnePlus uygulamaları ile DEĞİŞTİRİLECEKTİR. Ancak, değiştirdikten sonra da Google'dan Play Store'daki bu uygulamaları indirebilirsiniz.

Cihazın adı, zil sesi tonları, aksan renkleri ve durum çubuğu pil göstergesi tümü varsayılan ayarlara geri döndürüleceği için, telefon ayarlarının çoğu 3.5.5 sürümüne yükseltildikten sonra varsayılana geri yüklenecektir.

Resmi Konu:
    https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-3-5-5-mm-ota-for-oneplus-2.480546/

Rom Dosyası (zip)
    ANDROID 6 OXYGENOS 3.5.5

Kurulum:
    1- Öncelikle romu indiriyoruz.
    2- Recovery mod içerisinden wipe CACHE yapıyoruz
    3- İndirdiğimiz romu kuruyoruz.

• ota yoluyla verilmeywcekmi yani hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: pöh62

ota yoluyla verilmeywcekmi yani hocam

Verilecek hocam.

• yeni güncellemede bi sorun yok gibi. 1 gündür kullanıyorum. önceki de fena değildi gerçi. gece modu denen şeyi yeni farkediyorum. renkler göz yormayacak şekile geliyor. iyi gibi. kullanırım ben bunu. cep modu var onu sevdim. telefon cepteyken dokunmatiği kesiyormuş. cebimde yanlışlıkla ekran açılıp birilerini aradığı bile oldu. düzgün çalışıyorsa süper. hesap makinesi dosya yöneticisi sms/mesaj saat gibi kullandığımız google uygulamaları yerine kendi uygulamalarını koymuş. hemen hemen aynı uygulamalar, pek bi farkları yok. hatta google uygulamaları üzerindeki ayarlarımı da kendi uygulamalarına taşımız otomatik, alarmlarım falan gelmiş hep. yeni güvenlik yamasını da ekledik diyorlar. 7 gelene kadar idare eder bu.
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    güncellme gerimi çekildi hocam halen bişey ggelmedi otadan bana ayrıca zipide flaşlamıyor kaç kere denediysem olmadı update failed gibi birşey yazıyor reboot yapıorum aynı eskiye dönüyor

• quote:

güncellme gerimi çekildi hocam halen bişey ggelmedi otadan bana ayrıca zipide flaşlamıyor kaç kere denediysem olmadı update failed gibi birşey yazıyor reboot yapıorum aynı eskiye dönüyor

TWRP ile mi yüklemeye mi çalışıyorsunuz? Kendi recovery isi ile ben yükledim çalışıyor.
    stok recovery ile denedim belkide dosyayı tam iindiremedim ttekrardenicem sürüm stabilmi bu arada fforumda upgrade yapmış millet hep

• quote:

stok recovery ile denedim belkide dosyayı tam iindiremedim ttekrardenicem sürüm stabilmi bu arada fforumda upgrade yapmış millet hep

Bende bir sorun görünmüyor.
  • merhaba arkaddaşlar OTA güncelleme gelecekmi. bana hala gelmedi.
  • hep böyle oluyor. bizde deniyorlar heralde. telefon patlar mı uçar mı bakıyorlar. büyük problem yoksa ota'yı de veriyorlar. bi sorun olursa da biz resmi yayınlamamıştık derler.
  • quote:

hep böyle oluyor. bizde deniyorlar heralde. telefon patlar mı uçar mı bakıyorlar. büyük problem yoksa ota'yı de veriyorlar. bi sorun olursa da biz resmi yayınlamamıştık derler.

Bizim gibi meraklılar gönüllü kobay :)

• quote:

https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-3-5-6-hotfix-ota-for-oneplus-2.482635/

3.5.6 diyor. ama hotfix nedir tam olarak.

Ag sorunu yaşayanlar vardı onlar için düzeltmeymiş bu. Bende sıkıntı yok ama vpn ile Almanya seçip OTA ile indirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 31 Aralık 2016; 15:21:2 >
    vala bende de sıkıntı yok. başka bi olayı yoksa yüklemiyorum.
  • quote:

vala bende de sıkıntı yok. başka bi olayı yoksa yüklemiyorum.

Başka bir olayı yok şu anda. Zaten 1 güncelleme daha gelecekmiş onu yüklerseniz direkt.

• Slm arkadaslar ben mi5s kullaniyorum da, esime mi 5 mi alsam yoksa kendimde merak ettigim icin one plus 2 mi alsam diyorum siz ne dusunursunuz? Biri s820 biri s810 ama one plus 2nin ram yönetimi filan cok daha iyi one plus 2 mi alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrOguzhan

Slm arkadaslar ben mi5s kullaniyorum da, esime mi 5 mi alsam yoksa kendimde merak ettigim icin one plus 2 mi alsam diyorum siz ne dusunursunuz? Biri s820 biri s810 ama one plus 2nin ram yönetimi filan cok daha iyi one plus 2 mi alsam?

Oneplus 2 : S810 4 GB RAM

Mi 5 : S821 3/4GB RAM

Ben şimdi alıyor olsam 4 gb ram e sahip mi5 alırdım.
  • Arkadaşlar merhaba, iki gündür şarj problemi başladı bende. Oxygenos 3.5.5 yüklüyken başladı. Ondandır dedim sildim crDroid yükledim ama nafile. Telefon şarjdayken bile şarjı bitiyor. Parmak izi okuyucusu ve şarj giriş yeri bozulmuştu ikisini de kendim değiştirdim ama bunda ne yaptıysam nafile. Batarya mı gitti acaba? Görüşleriniz nelerdir?

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.