Şimdi Ara

ONEPLUS 2 KULLANICILARI KULÜBÜ (OxygenOS 3.5.8 OTA GELDİ) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
794
Cevap
17
Favori
20.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

- Google güvenlik yamasını 1 Mart 2017'ye kadar güncellendi.
    - Duo Uygulamasında görüntülü görüşmeler sırasında yankı sorunu giderildi.
    - Ağ sorunları giderildi.
    - Ses geliştirmeleri
    - Genel hata düzeltmeleri

Resmi Konu:
    https://forums.oneplus.net/threads/oxygenos-3-5-8-mm-ota-for-oneplus-2.508164/
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    yükledim ben. görünürde bi değişiklik yok. bi sorun da göremedim.
  • want2die kullanıcısına yanıt
    Evet bende yükledim fark yok. Zaten güvenlik güncelleştirmesi ve ağ sorunu yaşayanlar için yapılmış. Bende ağ sorunu yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok değişik bir şey oldu. Tabii daha önce başıma gelmediği, internette görmediğim ve olabilme ihtimalini aklımdan bile geçirmediğim için değişik geldi.

Telefonumu ilk çıktığı zamanda Çin'den sipariş etmiştim. O zamanlar telefonları imei kayıtsız kullanım süresi uzatılmıştı hatırlıyorsam onun sayesinde Eylül 2016'ya kadar kullandım. Sonrasında telefonu iPod gibi kullandım, imei/pasaport kayıtsız.

Dün Oneplus forumunda 3.5.8 güncellemesinin geldiğini gördüm. Yabancı bir kullanıcı Opera VPN indirip Kanada üzerinden güncelleme yapabilirsiniz demişti. Ben de küçük bir güncelleme ama yapayım dedim. Güncelledikten sonra bir baktım operatörümden mesaj gelmiş. Şebeke görünüyor arama yapabiliyorum vs. bildiğin imei kayıtlı olmuş telefon. İnternette İngilizce ve Türkçe arama yaptım fakat illegal imei kayıt yolları sonuçlarının fazlalılığı nedeniyle benim durumumla ilgili sonuç bulamadım.

Daha önce bunu tecrübe edinmiş veya internette görmüş biri var mı? Yoksa bana piyango mu çıktı? Umarım yakın zamanda eski haline dönmez

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

Çok değişik bir şey oldu. Tabii daha önce başıma gelmediği, internette görmediğim ve olabilme ihtimalini aklımdan bile geçirmediğim için değişik geldi.

Telefonumu ilk çıktığı zamanda Çin'den sipariş etmiştim. O zamanlar telefonları imei kayıtsız kullanım süresi uzatılmıştı hatırlıyorsam onun sayesinde Eylül 2016'ya kadar kullandım. Sonrasında telefonu iPod gibi kullandım, imei/pasaport kayıtsız.

Dün Oneplus forumunda 3.5.8 güncellemesinin geldiğini gördüm. Yabancı bir kullanıcı Opera VPN indirip Kanada üzerinden güncelleme yapabilirsiniz demişti. Ben de küçük bir güncelleme ama yapayım dedim. Güncelledikten sonra bir baktım operatörümden mesaj gelmiş. Şebeke görünüyor arama yapabiliyorum vs. bildiğin imei kayıtlı olmuş telefon. İnternette İngilizce ve Türkçe arama yaptım fakat illegal imei kayıt yolları sonuçlarının fazlalılığı nedeniyle benim durumumla ilgili sonuç bulamadım.

Daha önce bunu tecrübe edinmiş veya internette görmüş biri var mı? Yoksa bana piyango mu çıktı? Umarım yakın zamanda eski haline dönmez

Keşke gitmese ama yakın zamanda yine gidecektir şebeke.

• Arkadaşlar ben telefonda custom rom kullanıyorum 7.1.1 üzerine kurulu. Ancak şöyle bir sorun var. Ne zaman müzik dinlemek istesem müzikte sürekli takılmalar oluyor. Ses ani şekilde gidip geliyor. Bu sorun yaşayan oldu mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Godlessfrog

Arkadaşlar ben telefonda custom rom kullanıyorum 7.1.1 üzerine kurulu. Ancak şöyle bir sorun var. Ne zaman müzik dinlemek istesem müzikte sürekli takılmalar oluyor. Ses ani şekilde gidip geliyor. Bu sorun yaşayan oldu mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Ben OxygenOS 3.5.8 kullanıyorum hiç sorun yok. Kullandığınız romdan kaynaklanıyor olabilir. Bende custom düşünüyorum ama sorunlar vardır diye geçemiyorum. Siz hangi romu ve müzik uygulamasını kullanıyorsunuz? Başka sorunlar var mı?
  • Hocam resurrection remix kullanıyorum, performans olarak orjinal romdan çok çok iyi, özellikle pil performansı olarak. Ancak spotify açınca da kendi müzik uygulamasında da bu sorun oluyor. Sanki internetten veri akışı olurken etki yapıyor gibi ama tam bulamadım sorunu.

• quote:

Hocam resurrection remix kullanıyorum, performans olarak orjinal romdan çok çok iyi, özellikle pil performansı olarak. Ancak spotify açınca da kendi müzik uygulamasında da bu sorun oluyor. Sanki internetten veri akışı olurken etki yapıyor gibi ama tam bulamadım sorunu.

Romun konusunda aynı sorunu yaşayan var mı acaba? Sorun kronik mi yoksa size özgü mü? Size özgüyse yeniden kurulum deneyebilirsiniz.
    Valla yazdım ama sağolsunlar cevap vermediler henüz... Daha önce de başıma gelmişti ama aynı rom muydu hatırlayamıyorum...

• quote:

Valla yazdım ama sağolsunlar cevap vermediler henüz... Daha önce de başıma gelmişti ama aynı rom muydu hatırlayamıyorum...

Şimdi bende kurdum o romu. Poweramp ile hafızadaki müzikleri dinlerken sorun yok. Youtube sorunu da yok.

Bana çekim sorunu var gibi geldi. Ayrıca yavaş şarj oluyor yazıyor ekranda. Bunun bir çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 6 Nisan 2017; 17:15:38 >
  • arkadaşlar fark vermek kaydı ileiphone 5 s takas dusunurmusunuz..telefonum beyaz temiz ve türkiye cihazıdır..16 gb versiyond
  • Kurban bayramında Almanya dahil bir kaç ülkeye gideceğim. Çantada getirilebilecek boyutta birşeyler isteyen varsa yardımcı olabilirim.

• Oneplus 2 kullanan arkadaşlar yaklaşık iki haftadır wifi de sıkıntı yaşıyorum daha önce kayıt edip otomatik bağlandığım wifilere bağlanmıyor bağlanmak istediğim ağa sifre istiyor (daha önce şifre kaydı yapılmış ağ) şifreyi giriyorum bu seferde ağ kaydedilemedi diyor sadece telefonu yeniden başlatınca otomatik ağlara bağlanıyor belirli bir zaman sonra tekrar aynı oluyor. Bu sorunu yaşayan varmı Bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiko41 -- 27 Eylül 2017; 16:1:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiko41

Oneplus 2 kullanan arkadaşlar yaklaşık iki haftadır wifi de sıkıntı yaşıyorum daha önce kayıt edip otomatik bağlandığım wifilere bağlanmıyor bağlanmak istediğim ağa sifre istiyor (daha önce şifre kaydı yapılmış ağ) şifreyi giriyorum bu seferde ağ kaydedilemedi diyor sadece telefonu yeniden başlatınca otomatik ağlara bağlanıyor belirli bir zaman sonra tekrar aynı oluyor. Bu sorunu yaşayan varmı Bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse varmı ?

Fabrika ayarlarına dönün düzelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: fiko41

Oneplus 2 kullanan arkadaşlar yaklaşık iki haftadır wifi de sıkıntı yaşıyorum daha önce kayıt edip otomatik bağlandığım wifilere bağlanmıyor bağlanmak istediğim ağa sifre istiyor (daha önce şifre kaydı yapılmış ağ) şifreyi giriyorum bu seferde ağ kaydedilemedi diyor sadece telefonu yeniden başlatınca otomatik ağlara bağlanıyor belirli bir zaman sonra tekrar aynı oluyor. Bu sorunu yaşayan varmı Bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse varmı ?

Fabrika ayarlarına dönün düzelecektir.

Eywallah üstad sağolasın

• Oreo yükledim telefona %30 Sarj ile 1 saat 40 dakika ekran süresi aldım. Ufak tefek sıkıntıları var ama çok memnunum.

https://forum.xda-developers.com/oneplus-2/development/rom-lineageos-15-0-t3668056

Arkadaşlar merhaba benim 0neplus 2 telefon wifi ye bağlanmıyor. telefon cebimde kendiliğinden kapanmış. açtığımda wifi ye bağlanmıyordu. fabrika ayarlarına döndüm yinede olmadı çözüm önerisi olan varmı. teşekkür ederim.
    ben fabrika ayarlarına döndüm ama düzelmiyor ne yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muratvw38

ben fabrika ayarlarına döndüm ama düzelmiyor ne yapabilirim.

Romu yeniden kurmalısınız. Tabi silerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.