Şimdi Ara

ONEPLUS 2 KULLANICILARI KULÜBÜ (OxygenOS 3.5.8 OTA GELDİ) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
17
Favori
20.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar A2001 versiyonunna sahip olan bir arkadaş Allah rızası için engineering mode (*#*#3646633#*#* galiba bunu giriyorduk engineering mode için) a girip LTE band 800, 900 ü aktif hale gelip gelmediğine bakabilirmi. Normalde çin versiyonunda bu bandlar aktif değilmiş. çinden gelecek bir arkadaş ona getirteceğim. cevabınıza göre çin versiyonunu alacağım. oneplus2 yi almayı çok istiyorum ama lte 800-900 olayı kafamı kariştırdı. OP2 olmazsa huawei mate 8 çıkınca onu almayı planlıyorum. cevabınız için şimdiden teşekkürler.
  • werty_tr kullanıcısına yanıt
    O bantların açılacağını sanmam, ama Çin versiyonu olan birisi denesin görelim.
  • Arkadaşlar Oneplus 2 yada meizu mx5 almayı düşünüyorum.
    Birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim...
    Oneplusta IMEI tamiri yapılabiliyor mu?
    Kullanan arkadaşlar cihazı tavsiye eder mı özellikle şarj olayı nasıl.Kamera sizi tatmin ediyor mu?Birde şu ROM Yükleme olayı nasıl ben Xiaomi kullandım çok basitti.oneplusta nasıl fazla bilgi sahibi olmaya gerek var mı?Cihazda özellikle şöyle bir sıkıntı var dediğiniz bir problem var mı?
    Birde aralarında fiyat farkı var ama meizu mx5 mı Oneplus 2
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi küll -- 30 Aralık 2015; 16:38:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Verdiğiniz kod ise yaramıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

Verdiğiniz kod ise yaramıyor :)

hocam bazı telefonlarda o kod ile engineering mode açılıyor, oneplus için geçerli değil demek ki. ilginiz için teşekkür ederim
    4636#*#* yazıp sonra başına *#*# yazdığın zaman engirennig mod çıkıyor ama orda dediğiniz gibi band yok malesef

• Bir arkadaşımda çin versiyonu oneplus 2 var. Kayıtsız durumda eğer imei repair halloluyor ise ondan almayı düşünüyorum. Ha olmazsa oneplus X getirteceğim. SD801 olduğu için bunda imei repair oluyor sanırım. Yani xiaomi mi4' de falan olduğuna göre bunda da yanlış bilmiyorsam olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Bir arkadaşımda çin versiyonu oneplus 2 var. Kayıtsız durumda eğer imei repair halloluyor ise ondan almayı düşünüyorum. Ha olmazsa oneplus X getirteceğim. SD801 olduğu için bunda imei repair oluyor sanırım. Yani xiaomi mi4' de falan olduğuna göre bunda da yanlış bilmiyorsam olması lazım.

Repair sorunlu oneplus ta. Yani en azından oneplus one da öyleydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Bir arkadaşımda çin versiyonu oneplus 2 var. Kayıtsız durumda eğer imei repair halloluyor ise ondan almayı düşünüyorum. Ha olmazsa oneplus X getirteceğim. SD801 olduğu için bunda imei repair oluyor sanırım. Yani xiaomi mi4' de falan olduğuna göre bunda da yanlış bilmiyorsam olması lazım.

Repair sorunlu oneplus ta. Yani en azından oneplus one da öyleydi.

Hmm o zaman işlemci ile alakası yok sanırım. En garanti MTK işlemci mi seçmem gerekli. Bilginiz dahilinde ise arkadaşıma 800 lirayı aşmayacak şekilde telefon getirteceğim. Sorun da yaşamak istemediğimden xiaomi mi4, oneplus x, meizu metal, redmi note3 seçeneklerinden hangisini seçmeliyim. Gönlüm gerek ekran teknolojisi gerek ekran kasa oranı ve kasa kalitesi bakımından oneplus X' de ama alıp da pasaport aramak istemiyorum.

• arakdaşlar telefonda arama yaparken, kerşı taraf çağrıyı cevaplayınca titreme özelliğini bulamadım, ayarın bulunduğu yer nerde acaba?
  • telefon kılıfı bugün geldi. 40 gün bekledik. Nillkin marka aldım. aldığım ürünün linki aşağıda. 4,39$ verdim. ürün kesinlikle orjinal. bandrollü falan geldi. vala kendim aldım diye övmüyorum ama çok kaliteli bir kılıf. çok şık duruyor. şarj girişini kapatan bir kapağı var. almak isteyen varsa kesinlikle tavsiye ederim. satıcı da çok ilgili. hemen kargo yaptı ama yılbaşı yüzünden uzun sürdü gelmesi.
    http://www.ebay.com/itm/171953435622?_trksid=p2057872.m2748.l2649&var=470849335712&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

bu ürün haricinde blitzwolf usb-c kablo (işyerinde kullanmak için) ve markasız bi tane anahtarlık şeklinde micro usb -> usb-c dönüştürücü aldım (yanımda gezdirmek için). bunlar daha gelmedi. gelsinler onlar hakkında da yorum yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

arakdaşlar telefonda arama yaparken, kerşı taraf çağrıyı cevaplayınca titreme özelliğini bulamadım, ayarın bulunduğu yer nerde acaba?

yokmu bilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: want2die

telefon kılıfı bugün geldi. 40 gün bekledik. Nillkin marka aldım. aldığım ürünün linki aşağıda. 4,39$ verdim. ürün kesinlikle orjinal. bandrollü falan geldi. vala kendim aldım diye övmüyorum ama çok kaliteli bir kılıf. çok şık duruyor. şarj girişini kapatan bir kapağı var. almak isteyen varsa kesinlikle tavsiye ederim. satıcı da çok ilgili. hemen kargo yaptı ama yılbaşı yüzünden uzun sürdü gelmesi.
    http://www.ebay.com/itm/171953435622?_trksid=p2057872.m2748.l2649&var=470849335712&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

bu ürün haricinde blitzwolf usb-c kablo (işyerinde kullanmak için) ve markasız bi tane anahtarlık şeklinde micro usb -> usb-c dönüştürücü aldım (yanımda gezdirmek için). bunlar daha gelmedi. gelsinler onlar hakkında da yorum yaparım.

Aynısı bende de var. Güzel kılıf.

• quote:

quote:

arakdaşlar telefonda arama yaparken, kerşı taraf çağrıyı cevaplayınca titreme özelliğini bulamadım, ayarın bulunduğu yer nerde acaba?

yokmu bilen

Ayarlar - Ses ve bildirim - Çağrılarda ayrıca titret

• One Plus forum da çift imei kaydı sorununun çözüldüğünü bildirmişler. Hatta bir arkadaş kaydı tamamlamış ss eklemiş. Herkese hayırlı olsun diyelim

Çine giden birini bulmak kaldı şimdi sırada opt almak için
  • quote:

quote:

quote:

yokmu bilen

hocam o ayar telefonunuz çalarken ayrıca titremesine yarıyor, benim dediği birini aradığınızda, karşı taraf teli açınca telefonun titremesi, tüm android lerde olan bir özellik ama onepluslarda niyeyse yok.

bu ayar sayesinde birisin arayınca, teli kulağınızda tutmanıza gerek kalmıyor, karşı taraf teli açınca telefon titriyor ve sizde telin açıldığını anlıyor ve kulağınıza koyuyorsunuz.

• *President* kullanıcısına yanıt
    Zaten çin versiyonlarında tek imei var. Onlarda sorun yoktu yani.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yokmu bilen

hocam o ayar telefonunuz çalarken ayrıca titremesine yarıyor, benim dediği birini aradığınızda, karşı taraf teli açınca telefonun titremesi, tüm android lerde olan bir özellik ama onepluslarda niyeyse yok.

bu ayar sayesinde birisin arayınca, teli kulağınızda tutmanıza gerek kalmıyor, karşı taraf teli açınca telefon titriyor ve sizde telin açıldığını anlıyor ve kulağınıza koyuyorsunuz.

Pardon yanlış anlamışım. Evet bu dediğiniz özellik yok şu anda.

• Hadi ya tamda havaya giriyordum he OPT için
  • *President* kullanıcısına yanıt
    Imei olayı çözülmüş birader. Ss e baktım iki farklı imei numarası vardı.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.