Şimdi Ara

| OnePlus 12 | [ANA KONU] Cepport 3 aydır bekletiyor! Herkes Magic 6 Pro alıyor! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: qeza42 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
19
Favori
20.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PM attım

• imei oneplus 9 dan sonra olmuyor diye biliyorum. Yeni bir gelişmemi oldu?

• tulunoglu kullanıcısına yanıt

O anlamda bir gelişme yok şimdilik ama belli de olmaz

• Cepport'tan Burak Anlar'a sesleniyorum

OnePlus 12 Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Cepport'tan Burak Anlar'a sesleniyorum

•    

• Bu saatten sonra OnePlus 12'nin Türkiye'de satılmaması firma için daha hayırlı olur. Bas bas bağırdık, getirin şunu, çıkartın şunu, yaptığınız pazarlama, pazarlama değil bir hata. Eğer ki pazarlama kaynaklı ürünleri bekletmiyorsanız bu daha da bir büyük hata, bu nasıl tedarik yönetimi diye sorarlar adama.

Ürün tüm Avrupa'da satışa çıkmış ama Türkiye'de satışta değil  

Şubat sonu tam Samsung'un indirimleri bitiyordu ki, Samsung eğitim indirimini aktif etti, şu an S24 Ultra ek destek kampanyasıyla 52k'dan alabiliyorsunuz. Valla helal olsun Samsung'a, çok eleştiriyorum Avrupada Exynos çip koyup bizi enayi yerine koymasını ama pazarlamada iyiler, ne yapıp ne edip alt kalite çipli ürünleri yüksek fiyattan sattılar, şimdi de üzerine daha da indirim yapıp, bu sefer farklı segmentteki müşterileri çekecekler. Ben bile bu fiyata S24 Ultra'yı düşünüyorum, şu ekranlardaki problemler nedir ne değildir onu araştırmadım sadece, ondan bekletiyorum.

Neyse, OnePlus 12'yi kaç ay bekledik, şimdi de Xiaomi 14 serisini bekleriz olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcanka -- 21 Şubat 2024; 13:18:52 >

• İnsanlar OnePlus 12 beklerken Çin'de OnePlus 13 çıkacak. Bu bize reva mı Cepport?
  • Ben oneplus müşteri hizmetlerini arayıp orayada sordum. Markanın iletişim sorunları olduğunu sosyal medyadan asla sorulara cevap vermediklerini oneplus 12 ve 12R yi bekleyen bir çok arkadaşımız olduğunu müşteri hizmetlerindeki kıza "lütfen bunları feedback olarak alın ilgili yerlere iletin" diye söyledim. Eminim cepport dan birileri burada yazılanlara bakıyordur. Oneplus türkiyede topluluk odaklı bir marka olursa başarılı olmaması için bir sebep yok. Bu arada arkadaşımızın bahsettiği şu Samsung indirimine bir bakayım bizede ufak ufak yok göründü :)))

• Fazla naz aşık usandırdı. Samsungla devam.

• Cepportun yanlış yaptığı aşikar, hatta stratejik bir hata yapıyor. Önümüzdeki hafta MWC var. Snapdragon Gen3 telefonlar mainstream olacak ve her yerde bulunur hale gelecek. Kasım'dan beri bu OnePlus 12 bekleyen insanlar var. Cepport eğer bu önümüzdeki bir ay içinde getirmezse, insanlwr tercihlerini ya başka markalardan yana kullanacaklar, ya da 30k ya satılan global versiyon yurtdışı telefonları alacaklar. İki senaryoda da Cepport para kazanamayacak.
  • Eaststreetz kullanıcısına yanıt

Bende bekledim ama gelen olmadı Samsung Galaxy S24 Ultra siparişi geçtim

• Merhaba Amerika Oneplus sitesi üzerinden Amerika'da satın aldığım Oneplus 12 Silky Black(16GB Ram 512Gb Rom) cihazını kapalı kutu satıyorum. Global cihaz olduğu için Türkçe menü mevcut ilave bir işlem yapmanıza gerek yok. İlgilenen varsa PM den yazabilir.

• Arkadaşlar OnePlus 12 ile ilgili önemli bir gelişme var bu başlık altında paylaşıyor olacağım takipte kalın.

Nedir hocam? Bu gün samsung a gitmeyi planlıyordum gitmeyeyimmi? :)

• 2 saattir ekrana bakıyorum hadi söyle

Hocam naptın, bombayı bıraktın gittin  

• Arkadaşlar gazeteciler gibi davranmak istedim biraz kusura bakmayın

Cepport'tan Burak Anlar'a sosyal mühendislik yöntemleri kullanarak ulaştım. Birebirde DM'den net ve direk bir şekilde OnePlus 12 ne zaman geliyor diye sordum, ve Mart'ta Türkiye'de cevabını aldım.

Hayırlı olsun.

Vay helal Mart ın başımı sonumu ortasımı onuda sordunmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tulunoglu -- 25 Şubat 2024; 10:39:47 >
  • Oneplus android tarafında ilgimi çeken tek markaydı (14pro kullanıyorum) ama 12r modelinde yalan beyanda bulunarak nfs 3.1 yerine 4.0 var dedi adamlar... benim için marka bitmiştir.
  • tulunoglu kullanıcısına yanıt

Hocam ona herhangi bir cevap vermedi malesef  

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.