Şimdi Ara

Önemlii™

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kinect oyunları fiyatları nekadar ayrıca xboxa fw attırınca kinectdede korsan calısıyomu

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

• Fiyatlar oyuna göre değişir.
    Evet çalışır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poseidon_TR kullanıcısına yanıt
    sağolun paşam abim gitmiş disneyland almış :s okadar para verip benimde 1 oyun hakkım vardı kara kara düşünüyordum bidaha okadar parayı bulup nasıl alırım artık fw attırmanın zamanı fw attırınca hangi kinect oyununu tavsiye edersin paşam ? teşekkürler @poseidon_TR
  • en iyi kinect oyunlarından biri kinect sports serisi dir. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Dance Central ve Just Dance'de güzel oyunlardır. Bakmanızda yarar var.
  • poseidon_TR kullanıcısına yanıt
    bende aynısını düşünüyorum hocam :)
  • teşekkürler ama dance oyunlarını pek sevmen daha doğrusu dans etmeyi beceremem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameTRs

teşekkürler ama dance oyunlarını pek sevmen daha doğrusu dans etmeyi beceremem :)

alışırsın hocam achievement bile açarsın
  • quote:

teşekkürler ama dance oyunlarını pek sevmen daha doğrusu dans etmeyi beceremem :)

Kiloluysan kilo verirsin fena mı. :)

Ben 1 ayda (kinect'i günde 30 dakika oynuyorum) 20 kilo verdim. Tabi yemeğide azalttım. Bu sabah 1 poğaca yedim akşama ise bir bardak nescafe ve yanında 1-2 adet kurabiye yiyerek günü kapatacağım. Acıkmıyorum da nedense. Eskiden olsa günde 3 öğün dolu dolu yemek yerdim. :D
  • valla iyimiş dance almak lazım ozaman sports,dance, 1 oyun daha önerim bana :D
  • quote:

valla iyimiş dance almak lazım ozaman sports,dance, 1 oyun daha önerim bana :D

Favori kinect oyunum Kinect Adventures.

Parti oyunlarını sevdiğimden üzerine tanımam. Kutudan çıkan oyun.
  • o var bende aslında bu ay 2 tane alsam yeter zaten.. Hocam son 1 sorum daha var izninle :)

Kinect Disneylandda kutudan cıkdı Ben Pek sevmedim yoksa amacımı anlamadım bilmiyorum ama begenmedim sen ne görüşdesin Disneyland için ?
  • quote:

o var bende aslında bu ay 2 tane alsam yeter zaten.. Hocam son 1 sorum daha var izninle :)

Kinect Disneylandda kutudan cıkdı Ben Pek sevmedim yoksa amacımı anlamadım bilmiyorum ama begenmedim sen ne görüşdesin Disneyland için ?

O oyunu oynamadım bile. Disneyland'ı severim gitmiştim ama oyunu eksik kalsın. Gerçeğini tattıktan sonra oyuna gerek duymadım. :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.