Şimdi Ara

#ÖNEMLİ# T20 ye RADYO ÖZELLİĞİ EKLEME(orjinal rom üzerine) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
4
Favori
18.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah razı olsun kardeş telefonu bugün aldım ve radyoyu yükledim gayet gùzel çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

dua edin yeter

Usta çok hayra geçti valla ya millet faydalandı falan eline, klavyene sağlık
  • 2.3.5 sorunsuz yükledim gayet güzel çalışıyor teşekkürler.
  • 2.3.5 sürümünde ben de radyoyu yükleyebildim teşekkürler. Daha önce Huawei Suite ile fm radio programının yedeğini almıştım; ama yükleyememiştim. İyi oldu şimdi...
  • Radyoyu kendi telefonuma yükledim ancak aynı şekilde arkadaşımınkine yükleyemedim. Uygulama yüklenmedi hatssı veriyor. Iki telefonda orjinal. Sebep ne olabilir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyraz010

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

dua edin yeter

Usta çok hayra geçti valla ya millet faydalandı falan eline, klavyene sağlık

teşekkür ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: istikbale

Radyoyu kendi telefonuma yükledim ancak aynı şekilde arkadaşımınkine yükleyemedim. Uygulama yüklenmedi hatssı veriyor. Iki telefonda orjinal. Sebep ne olabilir acaba

Versiyon sorunu bnce 2.3.5 kurun aorun kesinlikle cozulecektir.. nasil olsa ikiside turkcell surumu garanyiyi etkilemez :)
  • 2.3.5 surümünü nerden bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2.3.5 surümünü nerden bulabilirim

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/Servis-Yazilimlari.aspx
  • quote:

quote:

2.3.5 surümünü nerden bulabilirim

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/Sayfalar/Servis-Yazilimlari.aspx

Eyvallah. Cok tesekkür ederim
  • Fm radyonun ses kalitesi gayet iyi bence sizce nasıl ?
  • Bende begendim gayet iyi kalitesi.
  • Dostum çok teşekkürler, Turkcell'den aldığımdan beri radyosu yok diye gıcık oluyordum. Root ya da herhangi bir güncelleme yapmadım, aldığım günkü gibi 2.3.4 sürümünde. Radyo programını yükledim ve harika ses kalitesi var, hatta kendi medya oynatıcısından çok daha kaliteli ve mükemmel bir sesi var. Tekrar çok teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pithblood

Slm, Telefonda Turkcell'in kendi ROM'u var. Ve kurulum bitirilemedi mesajı alıyorum. sizde hangi sürüm var acaba. Turkcell'in sitesindeki son sürümü kurmak çözüm olur mu?

Teşekkürler

Bende 2.3.5 sürümünü kurman daha iyi olacak.. Neden dersen gereksiz bi kaç uygulamayı kaldırmışlar telefon rahatlıyor azda olsa. Bendede 2.3.3 Türkcell orjinal üstünde gelen room vardı ben netten indirip 2.3.5 yaptım gayet memnunum yapmanı tavsiye ederim hem telefonda takılma azalıyor hem performans artıyor. hemde bi çok desteklenmeyen apk desteklenmeye başladı. Takıldığın yerde sor yardım ederim elimden geldiğince ..

Sana mesaj attım ben de kendim 2.3.5 kurmayı denedim beceremedim galiba turkcell oldu da 2.3.5 mi emin değilim :D Baştan kurmayı adım adım anlatabilir misin?

• Bu radyonun aynısı maleyza rom da vardı şimdi yükledim de :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liquitmen

Bu radyonun aynısı maleyza rom da vardı şimdi yükledim de :D

doğrudur hocam ama çoğu bilmiyordu onun için açtım başlığı,simdi bende cyan diye mod var onu kullanıyorum.radyosunu beğenmedim.otomatik tarama özelliği yok mesela,eski radyolar gibi elinle geziniyorsun frekansları
  • Kardeşim Allah razı olsun telefonla ilgili tek sıkıntım radyo olmamasıydı cok faydalı bir paylaşım olmuş teşekkür ediyorum sana internet üzerinden radyodan kurtardın bizi
  • Radyo özelliği 2.3.5 çıktığından beri hep konuşuluyordu yalnız (nfc kullanmıyorsanız) maleysia rom kullanın birçok yönden daha iyi.
  • Teşekkür ederim. Ben de sorunduz kurdum. Radyo çalışıyor :)
  • X5 icinde fm radyo var ama ne yazıkki sıkıntılı. Rootlu custom romların uzerinde calısıyor ama hem kanallar sorunlu hem tek kulaklıkta calısıyo. Digeri kısık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.