Şimdi Ara

Önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
64
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler tamam artık işede gitmiyorum rest çektim yemişim işi canımı yolda bulmadım. Peki açık havada günde 1 saat yürüyüş sıkıntı yaratır mi? Ciddi manada bu soruya bir cevap bulamadım hergun uzmanları dinliyoruz ama bu pek gündemde değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıkmayın diyorlar da evde insanın başı ağrıyor ben akşam 9dan sonra çıkıyorum sokakta kimse olmuyor birazdan cikicam hatta daha da bulasirsa onun ben .... yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 20 Mart 2020; 20:49:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Çıkmayın diyorlar da evde insanın başı ağrıyor ben akşam 9dan sonra çıkıyorum sokakta kimse olmuyor birazdan cikicam hatta daha da bulasirsa onun ben .... yani
    Valla bende çıkıp en azından 1 ila 1.5 saat arası yürüyüş yapıyorum ne yapım kafayı siyiracm. Az önce hatta CNN Türk'te profesör enfeksiyon hastalıkları uzmanı yürüyüş yapın sıkıntı yok asla hasta değilseniz maske takmayın diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Valla bende çıkıp en azından 1 ila 1.5 saat arası yürüyüş yapıyorum ne yapım kafayı siyiracm. Az önce hatta CNN Türk'te profesör enfeksiyon hastalıkları uzmanı yürüyüş yapın sıkıntı yok asla hasta değilseniz maske takmayın diyor

Alıntıları Göster
    O değişti hocam şimdi WHO virusun havada 4 saate kadar kaldığını açıklamış herkes maske taksın diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

O değişti hocam şimdi WHO virusun havada 4 saate kadar kaldığını açıklamış herkes maske taksın diyorlar

Alıntıları Göster
    Şimdi izliyorum programı hocam CNN Türk'te az önce söyledi Mehmet Ceyhan enfeksiyon hastalıkları uzmanı oda söylemişti. Bu adamlar profesör hello cello adamlar değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.