Şimdi Ara

One Tree Hill (2003- ) | 9.Sezon (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.350
Cevap
1
Favori
105.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hiç sewmezdim taa ki geçenlerde kıyafet partisinin olduğu bir bölüme denk gelene kadar. ölüm meleğini sewdirdi bana
    altın listeye alınası dizi imiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

ben en çok bu halini seviyorum;

One Tree Hill (2003- ) | 9.Sezon

Bu halide çok hoş. Gothic kızları andırmış
    Samet yardım 1x1 in en başındaki şarkının ismini biliyormusun.

• oo güzel-gaz şarkı harbiden de; Forty Foot Echo - Drift
    ayrıca bu bölümdeki bir başka gaz şarkı da N.E.R.D - Lapdance da güzeldir türü sevenler için
  • Teşekkürler Bu dizinin muzikleri harika
    Bu arada kaçırdığım bölümleri izliyorum. 2x15 teki zaman kabini olayı güzelmiş. 50 yerine bari 40 yıl yapsalarmış
  • arkadaşlar dünkü bölümü izleyemedim burada da özeti yapılmamış yapacak arkadaş yok mu
  • slm millet diziyle ilgili haberlerim var .....
    Bu hafta sonu verilen milleyet haftalık tv ekinde one tree hill'e ait bi yazı vardı.Binbir gece dizisinde kanserle ilgili bi kampanya mı başlatılmış ne? Bizim dizideki göğüs kanseri kampanyasından bahsediliyodu eğer isterseniz baştan sona yazarım .........

Bugün kü bölüme gelince dee ; acaaaaip güzel bi bölümdü mükemmmeldi bence. Ya çook iyi düşünülüyo mesela herkess dizide aynı anıı yaşıyo bunun bu şekilde gösterilmeside çok başarılı (mesela fırtına çıktığında herkesin bi eve girmesi gibi , lucas=brooke , haley=nathan , keith=karen , mougth=rachel , peyton=annesi ellie ......gibi) dizide hoşuma giden sahneler ;

mouth'un rachel'a : beni evine film izlemeye çağırdın bira verdin yatak odandayız ve ışıkları kapattın dediğinde. rachel : MOUTH ELEKTRİKLER KESİLDİ !!!! dediği sahnede çok gülmüştüm
    sonraki sahnelerde mouth'un hayır seni öpmicem çünkü ışıklar açıldığında bana karşı aynı duyguları hissetmiceksin ama ben isticem vs........ anlattığı laflar gerçekten de etkiliyiciydi(tabiii ben olsam aynısı olmazdı ama) mouth işte ne yapsa yeridir işşallah aralarında bişeyler başlar ......Ama brooke açısından nolur bilmem bu olay kzıın her yaptığı olay oluyo çünkü dişi DAN gibi
    brooke ve lucasın (you tobe de de var o sahne)o güzel yağmur altındaki kavga edişleri süperdiii
    son sahne çok kötüydü ellie de yalan oldu...... gerçektende peyton acaip iyi oynamış o sahneyi.....

ellie ninkisi gibi bir ev hep hayalimdir sadece bana ait (müstakil) içi cd arşiviyle dolu ve ben ..... Gerçekten güzel boş ferah son ses müzik karanlık offfff

he birde bence bu diziyi genel izleyici değilde +7 falan olmalı !!!!

Müzikler yine mükemmeldi lütfen iilgilenenler yazarsa seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROAN -- 6 Aralık 2006; 20:06:31 >

• Songs featured in this episode
    Hope by The Submarines
    Think of You by Reeve Carney
    Lock-Sport-Krock by Nikola Sarcevic
    The State by Limbeck
    Lions in the Storm by Elysian Fields
    Missing You by Tyler Hilton
    Where Gravity Is Dead by Laura Veirs
    Here Comes A Regular by Paul Westerberg
    World Spins Madly On by The Weepies

daha önce de söylemiştim ama şarkılar ve daha fazlası için;www.tv.com
  • bence de dünkü bölüm çok güzeldi.mouth çok güzel konuştu....özellikle sonlardaki peyton lı sahneler çok duygusaldı.annesini trafik kazasında kaybetti,babası denizlerde,jake gitti,şimdide diğer annesi öldü...çok kötü şeyler geçmiş kızın başından.dizinin en sonunda peyton ın,ellie nin hiç unutamadığı konser yerine gidip,orda onun küllerini bırakması ve 'anneme selam söyle,anne' demesi beni bitirdi...
    quote:

Orjinalden alıntı: ROAN

Bugün kü bölüme gelince dee ; acaaaaip güzel bi bölümdü mükemmmeldi bence. Ya çook iyi düşünülüyo mesela herkess dizide aynı anıı yaşıyo bunun bu şekilde gösterilmeside çok başarılı (mesela fırtına çıktığında herkesin bi eve girmesi gibi , lucas=brooke , haley=nathan , keith=karen , mougth=rachel , peyton=annesi ellie ......gibi) dizide hoşuma giden sahneler ;

sonraki sahnelerde mouth'un hayır seni öpmicem çünkü ışıklar açıldığında bana karşı aynı duyguları hissetmiceksin ama ben isticem vs........ anlattığı laflar gerçekten de etkiliyiciydi(tabiii ben olsam aynısı olmazdı ama) mouth işte ne yapsa yeridir işşallah aralarında bişeyler başlar ......Ama brooke açısından **** bilmem bu olay kzıın her yaptığı olay oluyo çünkü dişi DAN gibi
    brooke ve lucasın (you tobe de de var o sahne)o güzel yağmur altındaki kavga edişleri süperdiii
    son sahne çok kötüydü ellie de yalan oldu...... gerçektende peyton acaip iyi oynamış o sahneyi.....

ellie ninkisi gibi bir ev hep hayalimdir sadece bana ait (müstakil) içi cd arşiviyle dolu ve ben ..... Gerçekten güzel boş ferah son ses müzik karanlık offfff

• quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

bence de dünkü bölüm çok güzeldi.mouth çok güzel konuştu....özellikle sonlardaki peyton lı sahneler çok duygusaldı.annesini trafik kazasında kaybetti,babası denizlerde,jake gitti,şimdide diğer annesi öldü...çok kötü şeyler geçmiş kızın başından.dizinin en sonunda peyton ın,ellie nin hiç unutamadığı konser yerine gidip,orda onun küllerini bırakması ve 'anneme selam söyle,anne' demesi beni bitirdi...
    quote:

Orjinalden alıntı: ROAN

sonraki sahnelerde mouth'un hayır seni öpmicem çünkü ışıklar açıldığında bana karşı aynı duyguları hissetmiceksin ama ben isticem vs........ anlattığı laflar gerçekten de etkiliyiciydi(tabiii ben olsam aynısı olmazdı ama) mouth işte ne yapsa yeridir işşallah aralarında bişeyler başlar ......Ama brooke açısından **** bilmem bu olay kzıın her yaptığı olay oluyo çünkü dişi DAN gibi

dün izlerken hüzünlenmiştim.şimdi yazdıklarını okuduğumdada hüzünlendim.

• evet yaa bende çok hüzünlendim.sürekli tüylerim diken diken oluyodu,böyle bi içime üşüme fln geliyodu,gözlerim neredeyse doluyodu...

bugünkü bölümde hoştu.özellikle bölümün sonunda ki dans sahnesi bayaa eğlenceliydi.bu arada orda çalan şarkıyı bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H0micide -- 7 Aralık 2006; 19:55:12 >
  • bugünkü bölüm yine çok güzeldi..Ben merak ediyorum Lucas ne zaman yere yığılacak veya ne zaman hastalığı nı öğrenecekler (haley dışındakiler ? ) ( tahminim salı günü gösterilecek bölümde olacak ) gittikleri turnuvada ilk maçta bir şey olacak diye tahmin ediyrum
  • ben bayadır izlemiyordum diziyi bugün izledim amma olay olmuş ya bi ayda

lucas la nathan sanki saç stillerini tam tersi yapmışlar
  • quote:

bugünkü bölümde hoştu.özellikle bölümün sonunda ki dans sahnesi bayaa eğlenceliydi.bu arada orda çalan şarkıyı bilen var mı?

buyur landon'ım

The Go! Team - Huddle Formation
  • sağol...
    quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

quote:

buyur landon'ım

The Go! Team - Huddle Formation
  • ben yeni başladım izlemeye tam olarak bi fikir sunamıyacagım... tek diyecegim şu anda güzel bir dizi...
  • yeni sezona başladığında yeni karakterler tadını kaçırıodu dizinn baya ama şu an yine eski güselliği geri geldi dizinn..ama yazık yaw o peyton'a..çok duygusal bi bölümde annesinn öldüğü bölüm..
    bu arada HALO çok süper bi şarkı..yeni sezon başlamadan bulmuştum o şarkıyı.gerçekten çok ii
  • bende 3-4 haftadır izliyorum acayip güzel bi dizi The OC den daha güzel bence.
    1-cnbc-e deki saat 19.00 da verilen bölümleri kaçıncı sezon? ve bunlar tekrar mı yeni bölümler mi?
    2-bide cnbce de en son kaçıncı sezon verildi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FenaQ

bende 3-4 haftadır izliyorum acayip güzel bi dizi The OC den daha güzel bence.
    1-cnbc-e deki saat 19.00 da verilen bölümleri kaçıncı sezon? ve bunlar tekrar mı yeni bölümler mi?
    2-bide cnbce de en son kaçıncı sezon verildi?

1-şu an 3.sezon veriliyor.evet bunlar yeni bölümler.
    2-sadece 3 sezon verildi.
    --bu arada dizinn sezon finali 27 aralıkta imiş
  • Yanilmiyorsam bugun itibariyle 3. sezon 15. bolum yayinlanacak.
  • bölüm bitti sıcağı sıcağına şarkıların adresini vereyiM ;

http://www.oth-music.com/episode315.html

Bu arada 17.bölüm ile ilgili bir resim gördüm Cenaze resimi sanırım ama kimin orasını karıştırmadım ..Artık perşembe öğreneceğiz...
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.