Şimdi Ara

One Tree Hill (2003- ) | 9.Sezon (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
1
Favori
105.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerden sipariş veriyosun?.bende alıcam belki de...
    quote:

Orjinalden alıntı: recep41

quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

ok o zaman.gönül rahatlığıyla sipariş verebilirim.teşekkür ederim yardımların için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

nerden sipariş veriyosun?.bende alıcam belki de...
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

ok o zaman.gönül rahatlığıyla sipariş verebilirim.teşekkür ederim yardımların için.

kocaelide bulunuyorum.25 ytl karşılığında sanırım 3 sezonun bölümlerini alacağım.divx olarak bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep41 -- 27 Kasım 2006; 19:00:10 >
  • 1x10 dan kestiğim video sahnesi yaklaşık 1 dakika(10 mb) şarkıyı biliyorsunuzdur

http://rapidshare.com/files/5067447/oth.avi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 27 Kasım 2006; 21:26:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

1x10 dan kestiğim video sahnesi yaklaşık 1 dakika(10 mb) şarkıyı biliyorsunuzdur

metality teşekkürler.sayfa başıda yaklaşıyo bu arada.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

1x10 dan kestiğim video sahnesi yaklaşık 1 dakika(10 mb) şarkıyı biliyorsunuzdur

metality teşekkürler.sayfa başıda yaklaşıyo bu arada.

• yarın yayınlanacak bölüm 10. bölüm mü yoksa 11.bölüm mü olacak ?
  • yaa arkadaşlar 1 hafta filan kaçırdım..sağolun yazılardan telafi ettim birasşey sorucam hala haftada 3 günmü yayınlanıoooo???
  • 9. bolum yayınlanacak yarin... Saygılar
  • sağol..
    elif1907 @ ; evet..salı, çarş ,perş..
  • vay be Dan'i öldürmeye çalışan karısıymış.Lucas biliyo diye kimi aradı acaba?adam belediye başkanı seçildi.Koçun işi zor artık.
  • yine çok güzel bir bölümdü...bende deb in kimi aradığını merak ettim.acaba keith mi?

bu arada bölümün sonunda çalan şarkıyı bilen var mı???
    quote:

Orjinalden alıntı: tekno06

vay be Dan'i öldürmeye çalışan karısıymış.Lucas biliyo diye kimi aradı acaba?adam belediye başkanı seçildi.Koçun işi zor artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

yine çok güzel bir bölümdü...bende deb in kimi aradığını merak ettim.acaba keith mi?

bu arada bölümün sonunda çalan şarkıyı bilen var mı???
    quote:

Orjinalden alıntı: tekno06

vay be Dan'i öldürmeye çalışan karısıymış.Lucas biliyo diye kimi aradı acaba?adam belediye başkanı seçildi.Koçun işi zor artık.

bence de keith

Music in this episode includes:
    Holiday by Doktor Kosmos
    The Fallen by Franz Ferdinand
    Say Anything by Dios Malos
    Disintegration by Jimmy Eat World
    Lights and Sounds by Yellowcard
    For Blue Skies by Strays Don't Sleep
    It Dawned on Me by Calla
    Funk Left by Mike Datz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r7brtpires -- 28 Kasım 2006; 20:29:32 >

• arkadaşlar size bazı sorularım olacak lütfen cevaplarmısınız rica etsem .başlıyorum
    1.one tree 3 sezon ne zaman bitiyor?
    2.4.sezon haftada 1 bölüm olarak mı verilecek ?
    3.dizinin veriliş saatlerinde bi değişiklik olacak mı ?
    4.bu dizi kaç sezon sürecek?
    5.cnbc-e nin internet te izleyeceğimiz bir yer var mı acaba?
    arkadaşlar lütfen one tree hıll adına bu soruları cevaplayın ve bir ricam daha var her bölüm sonra sı ayrıntılı bir yazıyla açıklarsanız bölümleri süper bişey olur arkadaşlar şimdiden sağolun
  • 1- şu an 10. bölümde sanırım. Detaylı bilgiyi cnbce.com dan alabilirsin...Haftalık yayın akışları var

2- 4. sezon halen çekimde olduğu için ve ABD'de yayınlandığı için benim görüşüm hemen yayına girmez,GİREMEZ!!!

3- Aynı şekilde henüz satın alınmadığı için haftalık akışı ve yayını bilemeyiz...

4- Dizi 4 sezon sürecek yönünde şeyler okudum...

5-İnternetten izleyemezsin...
    quote:

Orjinalden alıntı: onder_kı

arkadaşlar size bazı sorularım olacak lütfen cevaplarmısınız rica etsem .başlıyorum
    1.one tree 3 sezon ne zaman bitiyor?
    2.4.sezon haftada 1 bölüm olarak mı verilecek ?
    3.dizinin veriliş saatlerinde bi değişiklik olacak mı ?
    4.bu dizi kaç sezon sürecek?
    5.cnbc-e nin internet te izleyeceğimiz bir yer var mı acaba?
    arkadaşlar lütfen one tree hıll adına bu soruları cevaplayın ve bir ricam daha var her bölüm sonra sı ayrıntılı bir yazıyla açıklarsanız bölümleri süper bişey olur arkadaşlar şimdiden sağolun

• bu dizi inşallah baya bi devam eder gerçekten çok güzel bi dizi kaçırınca bi bölümünü çok üzülüyorum hemen buraya koşuyorum ne olmuş diye
  • poker masasındaki cüceye öfken boyunu aştı demesi eğlenceliydi ya.
  • bu dizi nasıl arkadaşlar indirmeye değermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brooklyn -- 29 Kasım 2006; 4:00:52 >
  • Evet kesinlikle gençlik dizisi seviyorsan arşivine ekle derim
  • Kaç sezon ? KOnusu nedir dizinin ?
  • Türkiye de 3 ABD de 4. sezon oynuyor. Konusu 5 genç üzerinde yoğunlaşıyor. Basketbol aşığı Luıcas ve Nathan ın maceraları diyebilriz. Haley, brooke ve Peyton dizinin diğer kahramanları

oyuncu listesi ise soyle:(Ekşiden alıntı)

chad michael murray - "lucas scott" (esas oglan)
    james lafferty - "nathan scott" (esas oglanin uvey kardesi)
    sophia bush - "brooke davis" (esas oglanin okuldan arkadasi. bir ara birliktelerdi. esas oglan aldatti. ayrildilar)
    hilarie burton - "peyton sawyer" (esas oglanin okuldan arkadasi. bir ara birliktelerdi. ayrildilar)
    bethany joy lenz - "haley james" (nathan'la evli. esas oglanin en yakin arkadasi)
    lee morris - "mouth" (brooke'a bayilir)
    paul johansson - "dan scott" (esas oglanin gercek babasi)
    barbara alyn woods - "deb scott" (nathan'in annesi. dan'le evli)
    barry corbin - "whitey durham" (esas oglan ve nathan'in basketbol antrenoru)
    craig sheffer - "keith scott" (dan'in kardesi. esas oglanin annesiyle evlenmek istedi. olmadi)
    ve
    moira kelly - "karen roe" (esas oglanin annesi. dan'i deb'e kaptirmistir lise yillarinda lucas'i dogurduktan sonra. yalniz buyutmustur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 30 Kasım 2006; 17:12:28 >

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.