Şimdi Ara

one s kol'a oyun kulakligi icin stereo kablo aparati

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cift jak (3.5mm kulaklik ve mic.) oyun kulakligini one s kolunda (tek jak) calistirmak icin stereo tos kablo adi altinda satilan 7 liraya basit birsey aldim ilk taktigimda microfonlu kulaklik olrak gordu lakin sonrasinda bir daha tanitamadim stereo baglanti kablosunu cikartip kulakligin tek ses jakini taktigimda kulakliktan ses geliyor.
    Ucuz vs. Oldugu icin mi diyere hepsiburada dan 23 Tl ye
    one s kol'a oyun kulakligi icin stereo kablo aparati gorseldeki urunu aldim ama bunda da ayni durum soz konusu ne denediysem olmadi durum hakkinda bilgisi olan cozume ulasan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam hepsi buradaki ürünü açmadıysan idade edip xbox 360 original kulaklıgını al daha mantıklı

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-xbox-orjinal-kulaklik-393445143/detay
  • Ne yazik ki actim ama xbox in kulakligi headset oyun sesi vermedigi icin benim ilgimi cekmedi ben konusma hairicinde oyun sesini de kulakliktan aliyorum simdilik telefon kulakliklari ile idare ediyorum amacim elimdeki kulakligi kullanmakti ama olmadi neden olmadi analam veremedim 3.5 mm jak ve 3 bogum butun standartlari tutyor basta gorup de sonradan bir dah tanitamiyor olmam ilginc geldi :/

• hocam sorunu araştırdınızmı acaba ben internette baktıgımda biri ayarlara girip bi sesi açıp kapatıyordu
    bide hocam joistiklere güncelleme filan da geliyor joistin güncellemesini yap sonra tak bi kulaklıgı
    https://www.youtube.com/watch?v=ihsyqL6XgWU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 15 Şubat 2017; 11:50:33 >
  • Bir sey bulamadim son care kulakligin kablosunu kesip baglayacagim ama onda da ses ve mic nasil ayiririm bilemdim 😏

• Siz joistigi güncellemeyi denedinizmi bi onu deneyin ve

• YouTube da Xbox 1 s microphone headset yazinca cikan videolarda cozum olarak resimdeki jack kullanılarak baglanti yapılmış.

ben de bugun siparis verdim hatta N11 den.

Tecrubelerimi paylaşırım.

Bu sırada;

iPhone harici bi telefonun tek çıkışlı mikrofonlu kulakligini dener misin

onlarin direkt calismasi gerekiyor.

• Resimdekj ürünün aynini sipariş verdim.

2-3 gündür elimde,

Cihazim mikrifonlu kulaklik olarak gpruyo ama mikrofonu test etme firsatim olmuyo.

• Evet arkadaslar BalRok kardesin de resmini attigi urunu N11 den ucretsiz kargo 16.90 a aldim.
    Ve bu LogiLink jack ile G430 kulakligimi Controller a bağladım,
    Sorunsuz olarak Mikrofon/Kulaklik islevleri calisiyor.

n11'de LogiLink CA0021 4 pin 3.5mm Stereo Erkek - 2 x Stereo Dişi, 0.15m 26,00 TL yerine 16,90 TL
    http://urun.n11.com/kablolar/logilink-ca0021-4-pin-35mm-stereo-erkek-2-x-stereo-disi-015m-P28142468

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega.108 -- 27 Şubat 2017; 9:54:42 >
  • Bu durumda halen bu sistem sende stabil degilse baska bi problemin olmali BalRok kardeş.

Belki Controller in Jack girişi,

Belki yazilimsal bi hata ?

Umarim senin de en kisa zamands çözülür.

Dipnot olarak elkiyim;

iPhone HARİCİ telefonlarin mikrofonlu kulakliklari sorunsuz olarak Xbox Controller inda calisir.

Ama iphone kulakliginin jack i farklıdır;kullanicaksaniz ayarlardan mikrofonu sonuna kadar kisip sadece kulaklik olarak kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega.108 -- 27 Şubat 2017; 10:7:19 >
  • Kulaklık xboxda uyumlu değildir büyük ihtimal. 2 jak tek Jaka çeviren aparatlar sadece kablo görevi gördüğü için uyumsuzluk çıkarmaz.

• Aparati bi arkadasin cihazinda denedim sorunsuz calisti 2. Kolda calismadi :) benim kolda da calismadi kulakliktan ziyade jack girisinde yada yazilimda mi problm var anlamadim aksm kolun guncellemesine bakacgim netice alirsam yazarim :)

• Ben samsung telefonumun kulakligini takinca sadece sohbet seslerini duyabiliyorum . Menü sesleri veya oyun seslerini duyamıyorum . Cok enteresan

• Dostum onun sebebi denge kısmında sohbetin ayarlı olması sohbet sesi ve oyun sesinin dengeleyebiliyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.