Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen. en azindan 100 milyon fazla olabilirdi.

• Onvious kullanıcısına yanıt

Posterde Nika var bir de. Bence 4 milyar olmalıydı. Yani bu kadar olaydan sonra 3 milyar ise sonrasında ne olacakta ciddi bir artış olacak merak ediyorum.

• Moria'nın ödülü 400 milyondu ve Luffy teke tek aldı ama ödülü 300 e yükselmişti sanırım. İndirdiği kişiyi geçme zorunluluğu yok sanırım bu evrende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. kullanıcısına yanıt

Biraz da o yüzden sanırım, hem fotoğrafı hem de D'yi sildirmeye çalıştıklarına göre Luffy'yi de diğerleri gibi gösterip farklı bir etki yaratmasını engellemek istemiş olabilirler.

• melkor23 kullanıcısına yanıt

Çok mantıklı. Haklısınız.

• Shanks: Luffyi şimdi görmeyeceğim.

XXXX:Wanoya niye geldin o zaman?

Shanks:Gezmeye geldim , gelemez miyim?

XXXX: WTF

2 yonkou inmiş shanksta one piece peşine düşüyor? EE sen neden indirmedin o zaman yonkouları?

• Buyuk ihtimalle luffy nin meyvesinin uyanmasiyla ilgili. Roger cok erken gitmisti, simdi ise tam zamani gibi. ancient weapon lar ve joyboy ortaya cikti/buyudu (shirahoshi)

• Geotwitter
    “Shanks voice actor when it’s been 25 years and it’s finally time for him to do his job”
    https://twitter.com/Geo_AW/status/1550198933607038976
  • En güçlü rakip Shanks mı olacak yoksa One Piece hazinesi yolunda Luffy için?

Çok da şaşırmadım açıkçası 

• Çok iyi bölümdü cidden, ama Shanks'ın Luffy'i sevip sevmediği konusunda pek emin olamıyorum artık, işin sonunda pislik biri çıkacakmış gibi geliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sanki Akainu darbe yapacak gibi bir his var icimde

• Klasik çizgi film stilinde çizmesini garipsemiştim, meğer o tarzı çok sevdiği ve yok olmasına izin vermek istemediği için bilerek yapmış. OP, diğer shounen yapımlara göre daha lakayt bir yapıya sahip zaten, bunun için ekstra çaba sarf etmesine gerek yoktu bence. Sırf şu tarzı çizimlerine yansıtabilmek için Gear 5'i kafasında önceden kurgulamış bile olabilir, hiç şaşırmam. Hatta şu an geçmiş bazı absürt sahneler gözümün önüne geliyor da, taşlar yerine yeni oturdu.

Artur - Library of Oharatwitter
    “Oda hates how modern battle manga have become so serious to keep up with expectations. He always felt since he was an assistant the original silly cartoon aesthetic that kickstarted comic culture has been lost to time, so when Gear 5th came around, he wanted to bring that back”
    https://twitter.com/newworldartur/status/1550629044143652865
  • Gelen tepkilerden sonra 'kıvırmış', tabiri caizse.. :D

• melkor23 kullanıcısına yanıt

Kolunu verdi onun icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt

Onun için mi, yoksa ölen kişinin meyvesi başka yerde doğacağı için meyveyi tekrar arama zahmetine katlanmamak için mi? İşte mangaka hep çelişkili şeyler ardında bıraktığı için merak söz konusu.

• damn2u kullanıcısına yanıt

Onu hic dusunmemistim ama shanks bizi satmaz diyorum  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öffff shanks ne yaptı öyle, böyle bir haki One Piece tarihinde görünmedi gerçekten. Amirali sadece kral hakisiyle defetti. Bu zamana kadar kral hakisi kullananlar aslında kral hakisi filan kullanmıyorlarmış dedirtti. Ben shanksın bu kadar güçlü olacağını düşünmüyordum, Oda yapacağını yaptı gerçekten.

Plutonun yerini de öğrendik, Wanoyu açmak teriminin de gerçek anlamda açmak olduğunu öğrendik. Oden raftel'de ne gördü de Wanoyu açmak istedi, en büyük soru işaretlerinden biri.

• Deníz kullanıcısına yanıt
    RED filmine hype için yapıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sağolsun E.Oda'nın mantığı, ilerleyişi ve Wano'nun bitmez tükenmez saçma sayıları yüzünden artık One Piece'den sıkıldım. Teşekkürler E.Oda, finali de sıçıp batırırsan diğer mangakalar ile aynı kaderi paylaşacaksın.

• shanks bence orada sadece ben geliyorum dedi. Amiral hakiden değil tayfadan korktu. Kaldıki shanks bence gücünden değilde bilgisinden dolayı önemli bir krakter. Eminim o amirali nasıl yeneceğini vs vs hep biliyordur.

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.