Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Yarın çıkacak.

Spoiler çıktı ama.
    Tamamdır. Teşekkürler 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm çıktı. Jinbei'yi bırakıp Wano'ya gidecekler ve Jinbe'ye Wano'da yer yok sanırım.

Bu bizimkiler için sıkıntı olsa da Oda muhtemelen bu kadar karakteri olaylarla eşleştirirken bayağı düşünmüştür.

Jinbei'nin BM'nin yanında kalması ve Wano dönüşü Luffy ve tüm ekibin WCI'ya gelip BM'ı paramparça edişini izleyeceğiz gibi görünüyor.

Tam kadro hasır şapka tayfası Wano'dan sağ salim dönerse BM'den kan alır kan.
  • Jinbei reyiz! Adamın dibi!

Şu dakikadan sonra WHI ile ilgili olaylar ve sonrasındaki gelişmeleri bilmeden burada bitmiştir artık. Bizimkiler bir sonraki bölümde WANO'ya ulaşmış olurlar. Bu sırada haberleri onlardan önce yayılır. Morgans BM'ın yenilgisini kesin yazacaktır. Stussy'de World Goverment'a raporlayacaktır. Fishman Pirates bir şekilde kurtulur oradan. Bege'de kurtuldu sayılır. Caesar ne oldu o muallakta, tahminim bir şekilde o da kaçtı ve ilerde bir yerde karşımıza çıkacak. Hatta bunca zamandır bizimkilerin gemisinde bile saklanıyor olabilir, WANO'da bir anda kinderden çıkar gibi çıkabilir. Fenada olmaz hani. Kaido'nun Caesar'dan aldığı kimyasal silahları (suriye anasını satayım) Zou'da kullandığını düşününce bu silahları ve Artificial Devil Fruit'leri yapan adamın bizimkilerin yanında olması avantaj sağlar.

Neticede bizimkiler kaçtı Sanji'yi de alıp. Artık Germa 66, Pekoms, Pedro, Pudding falan bunlara ne olmuş Oda bilir.

• güzel bölümdü, pudding'i ve reijuyu bir daha görememek üzecek biraz
  • Sıkılarak okuduğum çok sayı oldu. Sonunda arc bitti. Zoro'yu özledim. Görelim artık kralı
  • Spoiler çıkmış.

WCI arcı burada bitmiş gözüküyor.
  • ben bu sayıyı gercekten begendim, güzel bir kapanıs oldu. Pudding e uzulmemek elde degil.
  • Luffy bir dost daha kazandı, baş harfi KATAKURI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Luffy bir dost daha kazandı, baş harfi KATAKURI
    brulee ye cok gıcık olmustum ama, katakuriye o gülüşünden sonra butun gıcıklıgım gitti
  • Harikaydı! Şimdi Germa66, Jinbei ve Sun Pirates'ın oradan kaçıp kurtulması kaldı sırada. Big Mom hepsinin ruhunu almaya çalışacak ama Jinbei'nin düğündeki duruşunda olduğu gibi hiçbirinin ruhundan bir damla bile bedenlerinden ayrılmayacak. Çünkü oradaki kimse Big Mom'dan korkmuyor Neyse bir şekilde kaçacaklar. Manga şu anda Wano'ya geçti diyebiliriz. Artık WHI ile ilgili bölüm yayınlanmaz. İleride de Jinbei tekrar karşılarına çıktığında flashback olarak anlatır Big Mom'dan nasıl kurtulduklarını Çok keyifli bir bölümdü valla, elleri dert görmesin Oda Sensei'nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 20 Nisan 2018; 13:41:27 >

• Bu arc benzer sahneyi 10 defa gördük sanırım?

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!!
  • Nihayet arc bitti. Bana göre Katakuri dışında pek ilgi çekici olaylar olmadı.
  • 903

Gazete geldi, Sanjinin ödülü 330 milyon + dead or alive yazısı gelmiş. Sanırım Sanjiye Germa üniforması vermişler. Luffynin ödül 1.5 milyar olmuş, saftirik luffy 150 milyona düşürdüler sanıp ağlıyor başta. Big Mom ve Hasır Şapka olayları + ödüllerine tepkiler gösteriliyor. Kaidou, Kurohige ve Shanks gazeteyi okuyorlar.

• 1.5 milyar beri nedir kimse tahmin etmiyordu eminim bu kadar yükseleceğini.

Bölümde bayağı bir hype malzemesi var
  • Türkçe veya İngilizce okuyabileceğim bir kaynak var mı ?

• yeni sayı cıktı. eski karakterleri tekrar görmek güzeldi.

artık nami daha fazla aktif olur gibime geliyor. Kız, zeus'u aldı ya la.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 28 Nisan 2018; 2:18:41 >
  • Luffy 1.5 milyar beli len Zoro'nun ödülü Wano'dan sonra baya artar gibime geliyor.
  • Tam bir fan bölümüydü. Herkesi neşelendiren "Vay anam vay neler dönmüş öyle Serhat!" dedirten. Tıpkı Doflamingo zaferinden sonraki bölüm gibiydi. Ama bu sefer kalibresi çok daha yüksekti. Supernova'lar değil, direk büyük isimler, Yonko'lar Luffy'nin haberine tepki verdi. 1,5 Milyar olayı benim beklediğim bir şeydi. 1.35 milyar bekliyordum ben. 1.5 çok sert geldi Şimdi Reverie başlıyor ve Shirahoshi çok büyük tehlikede. World Goverment kızımızın Poseidon olduğunu biliyor. Neptune Fish Man Island'ın Luffy'nin korumasında olduğunu açıklayacak. Zaten Shirahoshi Luffy'nin arkadaşı, yani başına bir şey gelirse Luffy boş durmaz. Dragon Reverie'yi basacak söylentileri var. Ortalık 56 olmak üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 28 Nisan 2018; 14:45:34 >

• Shounen jump ta daha önce açıklanmış birşeyi atacağım size buraya ;

''Mariejois'te yaşanan büyük bir olay varmış. Alevler içinde bir krallığın resmi var. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi SJ 2/3 sayısında ortaya çıkacakmış.''

Bu açıklamadan sonra herhangi birşey açıklanmadı. Benim fikrimi sorarsanız bu adam Crocodile'dır. Marijoies te büyük bir olaya sebep olmuş ve bir krallık ele geçirmiş gibi duruyor. Bunu destekleyen diğer olaysa şu ;

Crocodile burada gazete okurken, bulunduğu mekana detaylı bakarsanız, bir sarayın içi gibi duruyor. Yani demem o ki Crocodile bu 2 yıl içerisinde marijoies te, kutsalların krallıklarından birini ele geçirip kral olmuş gibi görünüyor. Hadi bakalım hayırlısı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roshipafu -- 28 Nisan 2018; 20:8:36 >

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.