Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bölüm biraz daha güzeldi fakat bu adadan kaçma işi çok uzadı.
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    One Piece dünyasında Reijuya kadar her şey normal gidiyordu benim için. Sonra çok fena vuruldum

Bölüm için konuşucak olursak, bayağı doluydu. Muhtemelen Toei buradan 3 anime bölümü çıkarır. Konuşmalar, birkaç adet flashback falan koydu mu 3 bölüm rahat çıkar.

Bir de artık şu adadan kaçsınlar. Başka dövüş kalmadı. İşin aksiyonu sadece kovalamacada var ve çok fazla uzamasını istemiyorum bu kovalamacanın.
  • son anda Big Mom engel koyacak diye düsünüyorum. Sonra 3 sayı öyle geçer falan filan.
  • Sanji'yi çok ezdi, ezikledi Oda bu son 2 bölümde... Göya WCI Arc'ı Sanji'nin zirve yapacağı, Wano da Zoro'nun zirve yapacağı parlayacağı Arclar olacaktı Time Skip sonrasında. Düğünde yaptığı 3 epic haraketten başka hiçbir halt yemedi sanji.
    1- Katakuri'nin saldırısından Observation Haki ile kaçtı
    2- Luffy ile beraber Big Mom'ı durdurdu Reiju yu kurtardı
    3- Aile masası (!) nın üzerinde karizma poz vererek ailesini kurtardı katledilmekten sonrasında da kk pişirdi.

Şimdi tam adadan kaçacaklar Sky walk yapıyor BM ekibi "Ohooo yeğen, bizim köyde çocuklar yürümeden önce sky walk öğrenir!" diyor karşısına çıkıyor 50 kişi bir anda kendini yerde buluyor. İmdadına sildiği, nefret ettiği, hayatına ızdırap olan kardeşleri koşuyor (Reiju hariç, Reiju ya laf ettirmem!) Sonrada kardeşleri laf soka soka eziyor resmen Sanji'yi
    Biri diyor "Defol git burdan, ayağımıza ayakbağı olma"
    Diyeri diyor "Ohooo sen bu hızla adadan sittin sene kaçamazsın, dur sana bir el atayım! Hoop uç işeyaramaz kardeş!"
    Ulan ezdiniz hiç ettiniz herifin tüm karizmasını.
    Kısacası üzülüyorum bu duruma.

• Leipold kullanıcısına yanıt
    Germa 66 görüldüğünden beri yerin dibine sokuldu. Önce ne kadar güçlü olduğundan bahsedildi, adada en ufak icraatları olmadı, mecbur bu bölümde karizma yüklemesi yapıldı.
  • Sunny'e inmeden önce Sanji için bir dövüş ayarlayabilir Oda. Sanji'nin galibiyetiyle birlikte 900. bölümde tayfa adadan ayrılır artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Germa 66 görüldüğünden beri yerin dibine sokuldu. Önce ne kadar güçlü olduğundan bahsedildi, adada en ufak icraatları olmadı, mecbur bu bölümde karizma yüklemesi yapıldı.

Tamam Germa ezildi de germa ile beraber Sanji'yi de yücelt. Germa'yı yükseltip Sanji'yi ezmeye ne gerek var? Hep tartışılan Sanji-Ichiji kapışması vardı mesela. Şimdi Sanji nasıl kahraman olacak bu Arc'ta?

• Luffy Big Mom'un 1 ve 3 numarasını indirdi.
    • Nami zaten support rolunde. Yaptıkları saymakla bitmez bu Arc'ta
      - Cracker'ı yenerken Luffy'e cok iyi asist yaptı
      - King Baum'u kontrolu altına aldı hem Cracker'i alaşağı ederlerken hem Big Mom'dan kaçarken.
      - Zeus'u ekarte etti Big Mom'dan kaçarken
      - Zeus'u kontrolu altına aldı.
    • Brook zaten efsane!
      - Mother Carmel'in fotografını parçaladı.
      - İmkansız görevi, Big Mom'ın hazine odasındaki Poneglyph'lerin TAMAMINI çaldı.
      - Big Mom ile savaştı, hayatta kaldı (gerçi ölü ama neyse)
      - Zeus'u ikiye ayırdı ki Nami sonrasında Zeus'u yakalayabildi
    • Chopper'da Nami gibi support rolünde ama güzel haraketleri var.
      - Mirror World'de yakalandıklarında Carrot ile efsane combo yaptılar ve Brulee yi yakaladılar ki Brulee en kilit karakter Big Mom'un kadrosunda! Herseyi Brulee sayesinde yaptılar. Kaçış, Brook'un kurtarılması, düğündeki sürpriz atak ve pastanın içinden kaçışları. Katakuri / Luffy savaşı, Luffy'nin kaçışı.
      - Big Mom'dan kaçarken gemiyi korudu ve Big Mom'un direkt vuruşunda hayatta kaldı.
    • Jinbei! Jinbei zaten kral adam. Bu Arc'ın en iyisi bence. Gerek Big Mom'a baş kaldırısı olsun, gerek kendi altındaki ekibin onun ardından Luffy'nin ekibine verdikleri destek olsun. Çok ama çok dik durdu. Fishman gibi Fishman resmen.
      - Luffy'i ve Nami'yi kurtardı.
      - Big Mom'un gözlerinin içine baka baka düğünde herkesin önünde dimdik durarak ayarı verdi.
      - Big Mom'dan kaçarken efsane bir dümencilik yeteneği ile herkese izini kaybettirdi. Zaten yeni rolu dümenci olacak Luffy'nin ekibinde.
      - Big Mom'u geminin üzerinden attı ve hem gemidekileri, hem de gemiyi kurtardı.

• Yan karakterler Pedro ve Carrot tartışmasız çok büyük işler yaptılar.
      - Pedro kendini defalarca feda etti, en sonunda da canını verdi.
      - Carrot Sulong ile Daifuku'nun donanmasını tek başına dağıttı.

Sanji ne yaptı? Daha kek pişirmek dışında bir espirisini göremedik. Ben buna üzülüyorum

• O kadar tahmin edilebilir bir hale geldi ki okumak bile gelmiyor artık içimden. İlk kez 4 hafta yüzüne bile bakmamisim. Saçma başladı saçma bitecek bu arc.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tahmin ettiklerimiz oldu. girişleri fena degildi ama
  • Bölüm güzeldi. Artık 900. bölümle bitsin şu BM macerası.

Luffy yine topladı herkesi etrafında. Salaklıkları da cabası
  • Big Mom artık yesin şu keki de bitsin bu çile, işkence. Oda'nın çok büyük bir darbe vurması lazım Big Mom Pirates'e. Birkaç sene belini doğrultamayacakları, ömür boyu unutulamayacak bir darbe. Bir tek O darbe kaldı gibi geliyor bana. Bu darbede tahminim şu şekilde olacak;

Big Mom keki yedikten sonra kendinden geçecek ve Dressrosa'daki Sugar gibi bugüne kadar ürettiği bütün Hommie'ler yok olacak, içlerindeki lifespan sahiplerine geri dönecek, Thriller Bark'taki moria gibi bütün başkalarından aldığı lifespan vücudundan çıkacak ve sahiplerine geri dönecek. WHI'ı kaos içerisinde bırakacaklar ki Luffy, Germa, Bege, Fishman Pirates oradan sağ salim kurtulsun. Bakalım artık bitsin de nası bitiyorsa bitsin modundayım

• Luffy nin kadrosu + germa 66 yonkou nun tayfasını dize getirdi be. Balıkadam korsanlarıda işin içine girdi tam cümbüş oldu. Yeni yonkou luffy olur bu gidişle.
  • Spoiler çıkmış. Haftaya bölüm yokmuş.
    https://orojackson.com/threads/one-piece-chapter-900-spoilers.50130/#post-3143070

Yorum yapacaktım ancak spoilerın bir kısmının doğru bir kısmının yanlış olduğunu söylüyorlar. Zaten tamamı doğruysa bizimkiler nasıl kurtulacak merak ediyorum. Bizimkilerin tamamen bitik halde olmaları, BM korsanlarının topluca neler başarabildiklerini gösteriyor diyebiliriz.

Gerçi şöyle de olabilir hızlıca gemiyi baloncukla kaplayarak, bizimkiler suyun altından Sunny'yi götürüyor olabilir (Balıkadamlara dayanarak söyledim bunu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 29 Mart 2018; 12:25:4 >

• Bizimkilerin suyun altından kaçtıklarını düşünüyorum hala.

Ekleme: Bir de aklıma geldi, umarım olay x-men'deki jean grey olayına dönmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 30 Mart 2018; 12:26:37 >
  • şimdi neye üzüleyim, bizimkilere ne olduguna mı? yoksa haftaya sayı olmadıgına mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 30 Mart 2018; 14:5:34 >
  • Bizimkiler bir şekilde kurtulur, ben haftaya bölüm olmamasına üzülüyorum şahsen..
  • Neler yaptın ne pislik şeyler çeviriyorsun,neyin peşindesin Oda reyiz!?
  • Big Mom'un yüz ifadelerini efsane çizmiş mangaka. Yonkou olduğunu hatırladı sonunda.
  • 901 çıkmadı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazloo kullanıcısına yanıt
    Yarın çıkacak.

Spoiler çıktı ama.
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.