Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç doyurucu olmadı bu işin sonu, çok torpilliydin Luffyyyyyyyyyy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layneth -- 2 Mart 2018; 22:9:4 >
  • Bu bölümün en iyisi kısmı Katakurinin düşmeden önce söylediği sözdü bana kalırsa.

"You're looking pretty far into the future"

Resmen dövüşlerinin özeti gibi bir sözdü. Adamsın be Katakuri.

Not: Bunun görüş hakisiyle ilgisi yok ancak çok güzel bir şekilde lafını söylemiş Katakuri. Çok hoşuma gitti açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 2 Mart 2018; 17:8:49 >

• Luffy zaten enel den bu hakinin ne olduğunu biliyor. Ama katakuriyi yenmesi imkansızdı, korudu, kollandı. Sonundada yendi, tabi zor bir zafer oldu. 2 yıl sonra akainu ya tek atarsa şaşmam.
  • Luffy'nin galibiyeti zerre memnun bırakmadı, Sanji-Puding üzdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayak atmaktan bıkıp bilerek kendini bırakan adam gibi adam Katakuri.

• Akone kullanıcısına yanıt

[/HxH de gon avcı lisansı için hanzo ile dövüşmüştü.Sen böyle yazınca aklıma geldi.Orada da hanzo bırakmıştı.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis71421 -- 4 Mart 2018; 22:58:33 >
  • Son bölümde Luffy'nin galibiyetinin tatmin edici olmadığını söylemiş bazı arkadaşlar. Kişisel yorumdur elbette beğenen olur veya olmaz. Ben beğendim bölümü genel olarak sebebini de açıklayayım kendimce.

Bölüme dikkatli bakarsanız, Luffy 12:37-12:47 arası yani 10 dakika boyunca bilinci kapalı bir şekilde yatıyor. 12:47'de uyanıp yukarı çıktığında Katakuri çoktan ayakta olup Luffy'yi beklediğini görüyoruz.

Benim anladığım, Katakuri Luffy'ye dövüşün sonunda tamamen saygı duymaya başladı. Sebebi ise kendisiyle eşit şekilde dövüşebilen muhtemelen tek kişi olması (Katakurinin dövüştükleri arasında eşit dövüşebilen. Katakurinin yenilmez olmasının sebebi de budur yoksa kendinden güçlüler de var örneğin Yonkoular)

Yani Luffy'nin işini bitirebilirdi kalktıktan sonra çünkü Luffy hala bilinçsiz bir şekilde yatıyordu. Ama o cevabını merak etti ve uyanmasını bekledi. Sorusunu sordu ve kendisini sırt üstü yere rahatlamış bir şekilde bıraktı.

Bu demek değil ki Katakuri kendini bırakmasa dövüşebilirdi, hayır dövüşemezdi. Çünkü ne Luffy ne de Katakuri dövüşebilecek kadar güce sahip değildi. Luffy kalkmadan önce son darbeyi vurabilirdi en fazla ama onun yerine beklemeyi seçti ve enerjisini orada harcadı.

• 897 Spoiler

Özetle; Pekoms manyak gibi Oven'in ayarladığı aynadan atlıyor dışarı (!), gözlüklerini çıkartıyor ve sulong formuna giriyor ama tamamen bilinçsiz bir yaratığa dönüşüyor. Bu kargaşada Sanji fırlayıp Luffy'i kaptığı gibi gökyüzüne depara kalkıyor ama kuş gibi yakalanıp yere seriliyor. Tam "Ahanda şimdi sıçtılar!" derken GERMA 66 adanin etrafındaki Big Mom donanmasını bombalamaya başlıyor ve Sanji'nin tüm kardeşleri adayı basıyor. Neden? Sanji'ye yardım etmek için mi? Tabiki de hayır. Adamlar pi-si-ko-pat arkadaş! Sırf Big Mom Pirates'e ders vermek için...

Chapter 897 Longer Summary:

OP 897: "Pekoms' Eescape from Cacao Island Plan."

It's four minutes until the strawhats are supposed to meet up, and the Sunny is on the horizon. Smoothie orders they toughen security as they approach to keep the ship from escaping. Everyone anticipates Luffy to come out of the mirror, while inside Pekoms explains the "Sulong" form to Luffy, and how whenever he'd go into that form he'd lose his senses and become a mindless beast. But there was one person who could reach him, and that was Pedro. So basically Pedro was the only one who could bring him back to his senses. That's why he feels like he owes him. The plan is essentially for Pekoms to transform, run buck wild and let Luffy escape. Brulee calls this crazy since they've got enough forces to start a war waiting outside for them. Outside they can hear their voices from the mirror and prepare to shoot Luffy. Though it's Pekoms who comes out first surprising everyone. He's using Brulee as a shield so they can't attack right away. She begs for them to save her, but they're one sec too late as Pekoms takes off his glasses and looks at the moon.

He begins to transform and everyone begs him to stop, and Oven is pissed that he'd drag his sister Brulee into all of this. He attacks and that separates Luffy and Pekoms, giving Sanji enough time to report in that he sees Luffy and try to save him. Luffy starts running, but he doesn't get far. He's about to get done in, but Sanji saves him. Sanji takes to the air with "moon walk". Unfortunately Pekoms is tackled down and they forcefully close his eyes and start to beat on him. Sanji doesn't get far either, but then the ships on the shore surrounding them explode.

It's Germa 66, and Sanji asks why they'd save them. Niji says "We were just thinking we'd give them a hell of a surprise...!!"

END

https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/82vi3a/one_piece_chapter_897_spoilers/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• wow wow

• Detaylı olarak inceleyemedim ama güzel bölümdü.

Dolu dolu tam gaz devam ediyor.

Ekleme: Bu arada önceden mangapanda'dan takip ediyordum (Bleachten kalma alışkanlık) ancak son 3-4 haftadır geç çıkarıyorlar bölümleri ben de mangafreak'e yöneldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 9 Mart 2018; 12:51:16 >

• Germa ne zaman gelecek diye bekliyorduk, zurnanın zırt dediği yerde geldiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Detaylı olarak inceleyemedim ama güzel bölümdü.

Dolu dolu tam gaz devam ediyor.

Ekleme: Bu arada önceden mangapanda'dan takip ediyordum (Bleachten kalma alışkanlık) ancak son 3-4 haftadır geç çıkarıyorlar bölümleri ben de mangafreak'e yöneldim.

hocam, mangarock ' ı önerebilirim, andorid ve ios uygulamasıda var.

• Onvious kullanıcısına yanıt
    Bakayım hocam teşekkürler.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    One piece'i çıkaran 2 grup var. Biri mangastream diğeri jaimini's box. Genelde jaimini's box bir kaç saat önceden çıkartıyor. İnternete yazınca siteleri çıkar zaten. Diğer siteler onlardan aldıklarını yüklüyor. En hızlı şekilde bu iki grubun sitesinde bulabilirsin.

Ha benim tavsiyem ise birden fazla manga okuyorsan mangadex isimli site, genelde hepsini hızlı bir şekilde oraya düşüyor. Batoto'nun halefi sayılır. Telefona ise tachiyomi isimli manga okuma programı kurmak. Gördüğüm en iyi manga okuma programı (sadece android için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdlsln -- 9 Mart 2018; 16:25:38 >
  • rdlsln kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam ekledim listeme alternatif olsun diğerleri de.

• Sanji be sonunda be !

• power rangers show izledik resmen
  • Ben bu Reijuya hastayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Ben bu Reijuya hastayım

zehirlensem de Reiju gelse
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.