Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pastel boya efekti bende de sanki yeni bir anime izliyorum hissiyatı oluşturdu. Açılış müziği çok güzeldi yabancı yorumlarda "normalde mangacılar animeye spoiler verir ama bu açılış mangacılara spoiler" demişler artık nasıl bir spoiler varsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni cizimler cok guzel olmus

• 894 çok iyiydi :)

Ace duygulandırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 21 Temmuz 2019; 8:35:13 >

• Ağa yapmayın 30 yaşında koca adamım zıırl zırıl ağlamamak için kendimi zor tutuyorum ah be -ACE-

Çizimler her bölümde üstüne koyarak daha da gelişiyor, ayrıntılara çok daha önem veriyorlar, üstelik daha versuslar, aksiyon yokken böyle.
    Olaylar başlayınca çokdaha güzel olacaktır.

Haftaya filler var ama izlenir. Hancock görmeyeli çok oldu
  • çizimler geliştiğine göre animesine tekrardan başlıyım

• Arkadaşlar One Piece'da gaza getirici anime sahneleri çok var mı? Ona göre başlamayı düşünüyorum.
  • Ben ne okuyacağım B kullanıcısına yanıt
    Var hocam her şey var bu animede komedi,dram,aksiyon,macera bir tek romantizm yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sangoro

Var hocam her şey var bu animede komedi,dram,aksiyon,macera bir tek romantizm yok
    Tamamdır hocam müzikleri çok hoşuma gitti zaten. Başlayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Pastel boya efekti bende de sanki yeni bir anime izliyorum hissiyatı oluşturdu. Açılış müziği çok güzeldi yabancı yorumlarda "normalde mangacılar animeye spoiler verir ama bu açılış mangacılara spoiler" demişler artık nasıl bir spoiler varsa...
    kaido mavi ejdere donusuyor
    sanji ailesinin teknolojisini kullaniyor vs gozukuyor acilista
    belki ondandir
  • henüz başlardayım 26. bölüm felan sanırım daha 900 bölüme yakın var
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    (Mangayı bilmiyorum)Yalandır hocam ejderhanın ölememesi gibi bir durum olamaz herif intihar bile edemiyor.
    Openinglerde bazı başlangıç olayları ve beklentiler oluyor genelde bunda da öyle bir durum vardır muhtemelen.

• Mangacilarin yediği spoiler tam olarak şu

Openingde Kyoshiro'nun 9 Kızıl Kın ile beraber gözükmesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    bekleyip gorucez artik
    200 bolum surer heralde
  • Merhaba,ne zamandır aklıma takılan bir soru işareti var.Sanırım soru işaretinin gideceği en doğru yer burası.

Bilindiği üzere şeytan meyvelerinin her biri farklı farklı güçlerde oluyor.Bir meyvenin aynısından başka bir tane yok.
    Ancak aklıma takılan soru şu iki karakterde,Mikita ve Machvise.

Kilo Kilo no Mi meyvesi ve Ton Ton no Mi meyvesi sizce aynı değil mi ?
    Mikita kilosunu kontrol edebiliyor,Machivise ise vücut ağırlığını arttırabiliyor.

Araştırınca,Machvise, Mikita'ya göre 10.000 kg. daha ağır olabiliyormuş. (Kilo Kilo no Mi'den daha üstünmüş)

Üstün olması ya da ne kadar kilogramına çıktığı bana önemsiz geliyor. Her iki güçte bana göre aynı geliyor. Sizce Oda E. bunu düşünmemiş mi ?
  • Filler kaç bölüm sürecek ?
  • Belo Betty kullanıcısına yanıt
    2 bölüm olması lazım.
  • mecnun13 kullanıcısına yanıt
    Valla öyle hikaye yazmışlar ki , 2 bölümden fazla sürer inşallah

hancock'u görmeyeli asır oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 30 Temmuz 2019; 11:13:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musashi-R

Merhaba,ne zamandır aklıma takılan bir soru işareti var.Sanırım soru işaretinin gideceği en doğru yer burası.

Bilindiği üzere şeytan meyvelerinin her biri farklı farklı güçlerde oluyor.Bir meyvenin aynısından başka bir tane yok.
    Ancak aklıma takılan soru şu iki karakterde,Mikita ve Machvise.

Kilo Kilo no Mi meyvesi ve Ton Ton no Mi meyvesi sizce aynı değil mi ?
    Mikita kilosunu kontrol edebiliyor,Machivise ise vücut ağırlığını arttırabiliyor.

Araştırınca,Machvise, Mikita'ya göre 10.000 kg. daha ağır olabiliyormuş. (Kilo Kilo no Mi'den daha üstünmüş)

Üstün olması ya da ne kadar kilogramına çıktığı bana önemsiz geliyor. Her iki güçte bana göre aynı geliyor. Sizce Oda E. bunu düşünmemiş mi ?
    ace ates
    amiral magmaydi
    birde bir filmde komur yiyerek ates ureten bi eleman vardi
    meyveler farkli ama ozunde hepsi ates

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkahn -- 4 Ağustos 2019; 1:48:19 >
  • 7-8 ay oldu izlemeyeli.
    ilerleme olduğunu sanmıyorum LOL
  • 100. Bölümü devirdim, Arabasta kısmındayım. Başlarken gözüm korksada zevkle izliyorum. Animeye başlama sebebim "Beyazsakal" ile ilgili 2 part video izlemiştim ordan hevese gelip başladım ama şu anda hikaye tamamiyle içine çekti. Gomu Gomu deyip izliyorum Beyazsakalın dahil olduğu bölümlere gelince sanırım tadundan yenmiyecek.
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.