Şimdi Ara

ONE M8'ime LOLLIPOP 5.0.1 GELDİ :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1 haftadır S4'ümde L kullanıyorum.
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    orjinal bekliyorum hocam
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Rusya romunu neden yüklemiyorsunuz? Bilmediğim bir şey mi var diye soruyorum. 1 yıldır CM11 şimdi de CM12 kullandığım için touchwiz'den koptum biraz.
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    güvenemiyorum, söz konusu güncelleme olunca tereddütte kalıyor insan
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam takdir sizin
  • Smile75 kullanıcısına yanıt
    sarj durumunuz nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgunaltay

sarj durumunuz nasıl?

Hocam hiçbir farklılık yok, ben şarj konusunda sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazı bugun aldım. 4 küsürdü sürümü. 5.0.1 update yaptım wireless bozuldu bağlanmıyor. Bu sorunla karşılaşan varmı çıldırmak üzereyim.
  • reys R kullanıcısına yanıt
    Kardeşim telefonunu yedekle, fotolarını, müziklerini bilgisayara at. Sonra da telefonu bi sıfırla. Ondan sonra kendine geliyor cihaz.

• Hocam fabrika ayarlarına gece dönmüştüm. Sonuç vermedi şimdi hard reset atıyorm umarım olur.

Edit. Hard resette attm wireless ağlarını görüyor kaydedildi diyor ama bağlanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reys -- 7 Şubat 2015; 11:04:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reys

Hocam fabrika ayarlarına gece dönmüştüm. Sonuç vermedi şimdi hard reset atıyorm umarım olur.

Edit. Hard resette attm wireless ağlarını görüyor kaydedildi diyor ama bağlanmıyor.

Ben bu şekilde yaptım, bütün kararsızlıklar gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da bugün geldi güncelleme, batarya süresi düşüyor falan diye yorumlar gördüm ama buradaki arkadaşlarda sıkıntı olmamış yükleyecem artık. Yağ gibi akıyor kısmına gelince sense ara yüzü zaten yağ gibi akıyor şu anda da bozmasınlarda :)
  • __Tyler Durden__ kullanıcısına yanıt
    Bataryada ilk seferinde bana da hızlı boşaldı gibi geldi ama telefonu kapadım açtım, sonra her şey normale döndü. Kullanım aşamasına geçilince bir kere kapatığ açmak sağlıklı oluyor
  • telefonu çok daha akıcı kullanıyorum ve müzik çaları açtığınızda kilit ekranında albüm resmi geliyor ekrana hoş olmuş.
    olumsuz olarak, program kapatamıyorum bu sorun bende, örnek olarak steam açıyorum, ekrandan ve uygularmalardan yok ediyorum ama altta pasif çalıştığını uyarı olarak veriyor kilit ekranında bir çözemedim.
  • 5.0a kesinlikle Güncelleme yapmayın yaptim pişman oldum wi-fi performans düştü şarj kısa gidiyor donma yapıyor. Geçen bir hata verdi. cihazı sifirlamaktan kurtarıldı diye. Cihazi sıfırLadim ama tekrardan 5.0a yükseliyor 4.4.4te kalın. Güncellemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: electro58

5.0a kesinlikle Güncelleme yapmayın yaptim pişman oldum wi-fi performans düştü şarj kısa gidiyor donma yapıyor. Geçen bir hata verdi. cihazı sifirlamaktan kurtarıldı diye. Cihazi sıfırLadim ama tekrardan 5.0a yükseliyor 4.4.4te kalın. Güncellemeyin

Bende çok pişmanım ve hala iyileştirme güncellemesini vermedi. Eski yazılıma dönmenin bi yolu yok mu.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smile75 kullanıcısına yanıt
    Kullandığın uygulamalardan biriyle alakalı olabilir mi sorun.
    Bende sarj durumu aynı ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.
    Telefonu tekrar başlat.
  • Yırt dısından gelen imei atılmıs telefonu 5.0 guncellemek bi sorun cıkarırmı ?
  • arkadaslar sıze bısey sorcaktım m8 tlf aldım ve buna yenı lollıpop 5.0 guncellemesını yukledım fakat hosuma gıtmedı tekrar bunu 4.4.4 e gerı nasıl yuklerım bılgısı olan varmı yardımcı olursanız sevınırım ıyı aksaMlar

• Güncelleme yaptığımdan beri zil sesi sorunu yaşıyorum. Bazen çalıyor bazen de sadece titriyor. Kaç gündür deli etti beni.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.