Şimdi Ara

ONDA V919 Air Dual Boot Black-Gold [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
11
Favori
19.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadobjk

Evet yazdığınızı yanlış anlamışım. Dediklerinizi denemedim, böyle bir şansım da yok. İnşallah düzelir.

Aynı donanımların olması şart değil. Bir bluetooth alıcısı olan herhangi bir ses sistemi olabilir.
    Mesela Bir bluetooth kulaklık da olabilir.

Burda ki amaç kablosuz olarak bluetooth yöntemiyle müzik dinlemenin çalışıp çalışmadığını test etmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 19 Ocak 2016; 15:34:59 >
  • Olayı anladım da böyle bir donanımım yok. Denk gelirse dener yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

Olayı anladım da böyle bir donanımım yok. Denk gelirse dener yazarım.

Ben evin salonun da cep telefonuma yüklü müzikleri, kablosuz olarak, bluetooth yöntemiyle
    5.1 hoparlör sistemimden dinliyorum.

Müziği oturduğun yerden cep telefonundan veya tablet den kablosuz olarak yönetmek ve herkese dinletmek,
    İnanılmaz keyifli bir olay.

Bir gün imkanın olduğunda denemeni tavsiye ediyorum.
  • Mrhaba Arkadaşlar, Onda V919 Air aldım fakat bunu kullanamıyorum. Örneğin Play Store yok yada programları indirip kurabileceğim bir seçenek yok. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halburi

Mrhaba Arkadaşlar, Onda V919 Air aldım fakat bunu kullanamıyorum. Örneğin Play Store yok yada programları indirip kurabileceğim bir seçenek yok. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

https://yadi.sk/d/1QemSNmpm72GM
    Bunu indirip kurun. Sonra atış serbest
  • Herkes nereye gitti? Tamam tablet problemsiz ve güncelleme almıyor ama hiç mi yok paylaşım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadobjk kullanıcısına yanıt
    Benim tablet UKİM de, gelecek inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: TK-

Benim tablet UKİM de, gelecek inşallah

Ukimde ise size vergi ödetecekler demek oluyor. Neyse gelsin de.

Gümrükten çıktı diyor, 0.6TL de damga ücreti almışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TK-

Gümrükten çıktı diyor, 0.6TL de damga ücreti almışlar.

O zaman süper. Ben en az 10 dolar alırlar diye düşünüyordum. Bulunduğunuz yere göre yarın veya öbür gün gelir.
  • Bunun CH modelini kullanan var mı? Gearbest'te 170 dolar ondanın sitesinde 180 dolar. Özellikle donanımı çok hoşuma gitti, fakat videolarda sanki tablette bir dokunmatik problemi var gibi. Tabletle ilgili (özellikle CH modeli) görüşü olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexel

Bunun CH modelini kullanan var mı? Gearbest'te 170 dolar ondanın sitesinde 180 dolar. Özellikle donanımı çok hoşuma gitti, fakat videolarda sanki tablette bir dokunmatik problemi var gibi. Tabletle ilgili (özellikle CH modeli) görüşü olan var mı?

Şu ana kadar tabletten memnunum. CH modelini bilmiyorum ama bu tablette dokunma sorunu yok. Tek problem ekran ısınma uyarısı vermesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobjk -- 30 Ocak 2016; 22:47:06 >
  • Ch hangi modeli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

Ch hangi modeli oluyor.

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_261205.html
    Ch modeli yakıyor yalnız.
    Evet ozellikleri cok iyiymis.

• Tablet sonunda geldi :) Postacı getirmeyince gidip kendim aldım artık Ekrandan şüphelerim vardı ama beni tatmin etti açıkcası.
  • Arkadaşlar kısa zamanda bozulmayacak bir tablet istiyorum. bu tableti tavsiye edermisiniz? yoksa samsung falan mı alayım. Özelliklerini çok beğendim bu cihazın. 800 TL ye kadar tabletler içinde 3g olmasına gerek olmayan cihaz olarak tavsiye edemrisiniz? yada başka marka olabilir?
  • Sapphire S kullanıcısına yanıt
    Kaç inç istiyorsun bilmiyorum da 800TL seviyelerine çıktığında android tablet almanı pek önermem. 80-130$ arasında ki dual os tabletlere bakabilirsin. Bu tablete gelince fiyatına göre iyi. Ben tableti daha alalı 2 gün oluyor pek kurcalayamadım ama 1-2 sıkıntısı dışında sorunsuz. Kamera senin için önemliyse bu tabletlerde genelde kamera %99 seni tatmin etmeyecektir. Bu tabletin diğer sorunu android sürümünün 4.4 te kalması, onun dışında ben genel olarak beğendim.
  • TK- kullanıcısına yanıt
    Lolipop alacagi idda ediliyordu.

• Surfacefr kullanıcısına yanıt
    Forumdaki konuları okudum ama sanırım bahsettiğiniz model 3G olabilir. Hocam ayrıca şarj aleti eu uyumlu değil dönüştürü yerine aşağıdaki linkteki şarj adaptörü almayı düşünüyorum. Bendekiyle yavaş doluyor bi fark olur mu sizce?
    http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-QC2_02_4A-30W-Dual-USB-EU-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1020008.html
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.