Şimdi Ara

Önce hangisine başlayayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -OZ
    -Scrubs
    -The Wire
    -Californication
    -Six Feet Under
    -Fringe
    -Westworld
    -Black Mirror
    -Mr.Robot
    -Dexter
    -The Walking Dead
    -Friends
    -Breaking Bad
    -Sherlock
    -Coupling (UK)
    Ekleme:
    -The Leftovers
    -Sons of Anarchy

Çok fazla dizi alışkanlığım yok artık neredeyse bütün kesim tarafından sevilen dizileri izlemeye başlayacağım zaten vaktimde bol şimdilik 2 dizi ile başlayacağım bana bunların içinden bana 2 dizi önerirmisiniz?

Arrow √ Band of Brothers √ Bates Motel √ Battlestar Galactica √ Black Sails √ Blue Mountain State √ Breaking Bad √ Da Vinci's Demons √ Dexter √ Friends √ Fringe √ Game of Thrones √ Gossip Girl √ House M.D. √ How I Met Your Mother √ Lost √ Masters of Sex √ Narcos √ Orange is the New Black √ OZ √ Prison Break √ Rome √ Sherlock √ Six Feet Under √ Spartacus √ Supernatural √ The Sopranos √ The Vampire Diaries √ The Walking Dead √ The Wire √ True Detective √

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 4 Haziran 2017; 0:5:52 >

• TWD harici güzel diziler. Ayrım yapamıyorum şuan. Kısa olanlardan başla daha çabuk ilerlersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

TWD harici güzel diziler. Ayrım yapamıyorum şuan. Kısa olanlardan başla daha çabuk ilerlersin.

TWD'nin abartıldığınımı düşünüyorsunuz? Kesin şuna başla dediğiniz bir seri yokmu bu arada :)
  • Friends ve Scrbus en sevdiğim iki komedi. Californication da son sezon hariç iyi.
    Six Feet Under, Oz ve Westworld; drama olarak top 5'imindedirler. Bunlardan sonra Breaking Bad ve The Wire gelir. Dexter, Black Mirror, Sherlock, Bloodline, Mr.Robot da bunların bi iki tık altındadırlar. The Walking Dead'den sonra zamanlarda nefret ediyorum. Son sezonu x4 ile izledim. Fringe'i de 4.sezondan sonra spoiler falan derken izleme zevkim kalmadı. Son olarak da Coupling'i Friends bittikten sonra başlamıştım ve pek sevmemiştim. Ama başta sevmediğim ve tekrar başladığımda sevdiğim çok dizi oldu. Bi ara yeniden şans vermeyi düşünüyorum, onun için birşey diyemeyeceğim.
  • Tamam o zaman bir dram bir komedi seçeceğim bu arada imzanızda gözümden kaçmadı sons of anarchy nasıl bir dizi daha önce çok duydum ama konusuna falan bakma fırsatım olmadı.
  • Önceliği kısa ve kısmen yeni dizilere verirdim ben:
    Westworld
    Sherlock
    Black Mirror
    Mr.Robot

Daha sonra konularına göre beğendiğinden başlayabilirsin güzel diziler biraz ağır toplar:
    OZ
    The Wire
    Dexter
    Breaking Bad
    Fringe
    Six Feet Under (dram bir numaram)
    Bloodline
    Komedi için başlangıç Friends iyidir, Coupling herkese hitap etmeyebilir.

Scrubs ve Californication izlemedim, TWD'yi attım gitti.
  • Aşığıyım. Yeri çok ayrıdır benim için.
    Kısaca
    quote:

Kaliforniya'nın küçük bir kasabasında kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlıklarını korumaya çalışan bir motorsiklet çetesi olan "Sons of Anarchy Motorcycle Club" ve etraflarında geçen olayları anlatıyor. Bu çete, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamı sürdürmeye çalışırken diğer yandan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek, kasabayı korumak zorundadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Önceliği kısa ve kısmen yeni dizilere verirdim ben:
    Westworld
    Sherlock
    Black Mirror
    Mr.Robot

Daha sonra konularına göre beğendiğinden başlayabilirsin güzel diziler biraz ağır toplar:
    OZ
    The Wire
    Dexter
    Breaking Bad
    Fringe
    Six Feet Under (dram bir numaram)
    Bloodline
    Komedi için başlangıç Friends iyidir, Coupling herkese hitap etmeyebilir.

Scrubs ve Californication izlemedim, TWD'yi attım gitti.

Devam eden dizileri de beklemek sıkıntı bende tam tersini düşünmüştüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aşığıyım. Yeri çok ayrıdır benim için.
    Kısaca
    quote:

Kaliforniya'nın küçük bir kasabasında kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlıklarını korumaya çalışan bir motorsiklet çetesi olan "Sons of Anarchy Motorcycle Club" ve etraflarında geçen olayları anlatıyor. Bu çete, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamı sürdürmeye çalışırken diğer yandan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek, kasabayı korumak zorundadır.

Onu da listeye ekledim

• çoğu diziyi güncel izlediğim için beklemek benim için sıradan bir hal aldığı için düşünmedim hiç onu

ama liste çok güzel neye başlasan pişman olmazsın
  • quote:

çoğu diziyi güncel izlediğim için beklemek benim için sıradan bir hal aldığı için düşünmedim hiç onu

Asiri kararsizim hepsiyle ilgili oyle merak uyandırıcı güzel yorumlar var ki... six feet under'la açılışı yapayım en iyisi

• quote:

çoğu diziyi güncel izlediğim için beklemek benim için sıradan bir hal aldığı için düşünmedim hiç onu

Bu arada helen miren in açtığı bir sosyal grup var sizi oradan biliyorum hic konuşma fırsatımız olmadi gerçi bende artik sık giremiyorum bayağı unutturdum kendimi neyse burada sohbet etmek varmış sizinle tesekkur ederim yorumlar için

• drama adım atmak için mükemmel seçim ek olarak the leftovers'ı da listeye ekleyebilirsin, şu an üçüncü sezon üçüncü bölümde ve final sezonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

quote:

Bu arada helen miren in açtığı bir sosyal grup var sizi oradan biliyorum hic konuşma fırsatımız olmadi gerçi bende artik sık giremiyorum bayağı unutturdum kendimi neyse burada sohbet etmek varmış sizinle tesekkur ederim yorumlar için

valla ben de pek zaman bulamıyorum discord için aklıma da gelmiyor girmek özel olarak

• quote:

drama adım atmak için mükemmel seçim ek olarak the leftovers'ı da listeye ekleyebilirsin, şu an üçüncü sezon üçüncü bölümde ve final sezonu.

Ekledim listeye boş dizi önereceğinizi düşünmüyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

quote:

valla ben de pek zaman bulamıyorum discord için aklıma da gelmiyor girmek özel olarak

Hah ya discord diyorum adi neydi uygulamanın bakmaya da üşendim

• iyi seyirler

sen izlemiyorsun sanırım the leftovers'ı senin bayılacağına eminim ben @Ron Swanson dizi bitmeden güncele gel de konuda tartışacak üye yok pek
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Günceldeyim abi ben zaten. Fark etmedin mi konuda beni?Bi ikinci bölüm için yazmadım bişey.
  • quote:

Günceldeyim abi ben zaten. Fark etmedin mi konuda beni?Bi ikinci bölüm için yazmadım bişey.

haydaaa valla gözüm görmüyor kimseyi bölümü izledikten sonra
  • Önceliği Westworld ve Dexter ikilisine vermen daha iyi olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.