Şimdi Ara

OnBellek Temizleme iOs 10.2.1 [JB'siz] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
3.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu proğramın böle gizli özelliği olduğunu duymuştum aramıştım bulamamıştım, faydalı bir konu olmuş ben bu gizli özelliği nasıl açılır bilmiyordum tşkler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 10 ile hala uygulama yüklemeye basıp temizleyebilirsiniz ben arada infinity blade 3 ü indiriyorum indirmek için yer açıyor ve indirme başladıktan sonra iptal edip siliyorum..
  • Hocam çok teşekkür ederim ise yaradı. İPhone 5s ios 10.1 de 3 GB yer açtı. Resim vs silmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu program önce bos olan hafızayı doldurma feyki atıyor sonra da iOS gereksiz dosyaları kendisi temizliyor değil mi?

• from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Aynen once doldurup sonra temizliyor

• Bu uygulamalar cihazda abuk subuk temizlemeler yapiyor. Bana instagramin spotifyin facebookun cache bellegini temizleyecek bi program lazim.

Bilgisayardan da temizlesem olur yani, var mi onerisi olan?

• Şuan güncelleme yapıyorum fakat videoda olduğuna göre bu uygulama olacaktır eski versiyon ile rahat temizliyordum çok teşekkür ederim faydalı bir konu emeğine sağlık kardeş.
  • Biraz önce indirdim 2.2gb dana 5.5gb a açıldı alan.İşe yarıyor gerçekten hemde çok kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPHONEMRE

Bu uygulamalar cihazda abuk subuk temizlemeler yapiyor. Bana instagramin spotifyin facebookun cache bellegini temizleyecek bi program lazim.

Bilgisayardan da temizlesem olur yani, var mi onerisi olan?

Tam dediginiz seyi yapiyor mesela instagram cok cabuk sisiyor normalde uygulama boyutu 50 mb civari bi sure kullaninca 1gb yer kapliyor battery doctoru aciyorum temizleme yaptiktan sonra tekrar 50 mb'a dusuyor.Yani o dediginiz 200 300 mb alan temizleyen bi ise yaramayan programlardan degil tum sosyal medya dahil önbellegi temizliyor

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Bidaha deneyecegim tesekkurler 👍🏽

• Bu bahsi geçen uygulama ancak 16 gb'lık telefonlarda geçerli. 128 gb'lık telefonda deneyin, işe yaramadığını göreceksiniz.
  • goyus kullanıcısına yanıt
    Konunun basinda arkadas 64GB'da ne kadar yer actigini gostermis 👍🏼

• Harbiden 4gb yer açıldı ne alaka anlamadım.

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Instagram'ı temizliyor ama Facebook'u temizlemiyor. Instagram'a girdim biraz dolandım ayarlardan baktım hemen 10 MB yapıştırmış. Facebook'a baktım 74 MB civarı önbellekte dosyası birikmiş. Uygulamayı açtım ve temizleme işlemini başlattım. Silinecek dpsya kalmayıncaya kadar devam ettim. İşlem bittikten sonra hafızayı kontrol ettim. Instagram önbelleğindeki dosyaları temizlemişti. Facebook'a baktım değişen hiçbir şey yoktu.

Neyse buna da şükür en azından birikinti olmayacak artık. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 1 Mart 2017; 12:49:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet faydalı, teşekkürler...
  • Güzel programdı, lakin 10.3 te iphone dosya sistemi değiştiği için bu sürümde çalışmıyor. İçim yandı ne yalan söyleyim. Günceleme ile düzeltirler inşaallah

• telafi kullanıcısına yanıt
    Evet dediginiz gibi suan calismiyor fakat dunden beri bellek sismesi yasamiyorum nedense yeni dosya sistemi umarim gereksiz sismeler yapmaz

• Beyler şişen uygulamayı silip tekrar yükleyin olay bu kadar basit. Zaten şişenler belli face instagram twitter ve içinde medya barındıran uygulamalar. Silip tekrar yüklüyorsunuz oldu bitti kasmayın bu kadar.

• batery doctor için bu kadar uğraşmaya gerek yokki. zaten programı aç kapa zaten açılıyor. ayrıca araç takımı olarak bildirim alanına ekleyebilir tek tuşla önbellek temizleyebilirsiniz.
  • Yukarda belirtildiği gibi Ios 10.3'te bu yöntem işe yaramıyor.

Yeni bir yol bulan var mı arkadaşlar ?

Facebook, messenger, instagram vb. uygulamalar çok fazla yer kaplıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.