Şimdi Ara

Onay Bekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mexes18 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam dikkat ediyorum 3-4 gündür mesajlarım hemen yayınlanmıyor, onay bekliyor diye bir ibare var mesajlarımda.

Bu yalnız bana özel bir uygulama mı, herkesin durumu aynı mı?

Herkesin durumu aynıysa nasıl oluyor da benim onay bekleyen mesajım onaylanmadan Niko_JR arkadaşımın mesajı ardından onaylanıp yayınlanıyor ? Bakınız : "En iyi motor, en sağlam kaporta"

Sanırım bu durum "Umutgültekin" in şikayet mesajlarından sonra oldu.

Yalnız bu sadece bana özel bir uygulama ise bileyim de ona göre hareket edeyim.

• Yöneticilere pm den sorabilir veya forum desteğe mail atabilirsiniz.
    Büyük ihtimalle cep telefonunuzu girmediğiniz için oluyor.
  • PM niz bize ulaştı, probleminize bakıyoruz hemen...
  • Foruma eğer cep telefonu numaranızı vermediyseniz gönderdiğiniz mesajlar yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır.
  • demekki var bi numaralar sende..duman olmayan yerden ateş çıkmazmış
  • bu cep numarası istemenin mantığı nedir? ilerde cep telefonumuza reklam içerikli mesajlar mı gelecek?
    zira nereye cep numaramızı versek günü her saati reklam mesajları geliyor???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Foruma eğer cep telefonu numaranızı vermediyseniz gönderdiğiniz mesajlar yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanır.

Numaramı vermiştim ve problem yoktu.

2 gün önce bu durum ortaya çıktı.

Onay kodu istiyor ama ben bir şey yapmadım.

Zaten numaram da silinmiş, ben silmedim.

Allah Allah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: set

PM niz bize ulaştı, probleminize bakıyoruz hemen...

Hocam sağolun da bu kadar büyük problem mi bu, hala bekliyorum.

İşinize karışmak istemem ama GSM numarası veya onay kodu istememe izni verirseniz zaten hallolacak sanırım.

Selamlar.
  • Aslında bu iyi birşey Fake'leri bir nebzede olsun önlüyor. Cep numaranı girmiyince Msj'ların okunuyor demek ki . . . Güzelmiş.
  • fake e bi çare diyoduk netekiiim büyük oranda azalıcaktır ki son zamanalrda saçma sapan mesajlar pek görünmüyor.
  • Selamlar,
    Düzeltme : Az önce halloldu problemim.

Teşekkürler SET arkadaşım.

Yalnız hala onay kodu gir diye bir şey var profilimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogün® -- 28 Ekim 2008; 22:22:05 >
  • şu an için bir problem görülmüyor..bu konuya bir mesaj atın..bakalım onaya düşecekmi tekrar..ona göre tekrar inceleyelim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: türbülans

şu an için bir problem görülmüyor..bu konuya bir mesaj atın..bakalım onaya düşecekmi tekrar..ona göre tekrar inceleyelim...

Problem yok mesaj atmada.

Tekrar teşekkür ederim.

Yalnız profilimde 3 kez onay girme hakkınız kaldı diye bir şey yazıyor.

Ben onay mesajı istemedim hocam ya da bir değişiklik yapmadım GSM imde.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogün® -- 28 Ekim 2008; 23:15:42 >
  • ters adamsın vesselam
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

bu cep numarası istemenin mantığı nedir? ilerde cep telefonumuza reklam içerikli mesajlar mı gelecek?
    zira nereye cep numaramızı versek günü her saati reklam mesajları geliyor???

Profilinde reklam mesajlarını gönder butonu var. O işaretliyse mesaj gelir. Değilse mesaj gelmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ogün®

quote:

Orjinalden alıntı: türbülans

şu an için bir problem görülmüyor..bu konuya bir mesaj atın..bakalım onaya düşecekmi tekrar..ona göre tekrar inceleyelim...

Problem yok mesaj atmada.

Tekrar teşekkür ederim.

Yalnız profilimde 3 kez onay girme hakkınız kaldı diye bir şey yazıyor.

Ben onay mesajı istemedim hocam ya da bir değişiklik yapmadım GSM imde.

Selamlar.

o çok önemli değil..eğer telefona bir onay kodu filan gelirse girersiniz..şu an bir problem yok..iyi forumlar...
  • @turbulans

Senin DH de yönetici olman kilit konularda ettigin beyanatlardan fikirlerinden eksik kalmasına sebep oldu otomobil genel bolumunun..

Yanlışmıyım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATTRACTION

@turbulans

Senin DH de yönetici olman kilit konularda ettigin beyanatlardan fikirlerinden eksik kalmasına sebep oldu otomobil genel bolumunun..

Yanlışmıyım ?

doğrudur..artık forumda harcadığım sürenin tamamı forum düzeniyle,şikayetlerle uğraşmayla ve mesaj onaylamakla geçiyor...fırsat bulursam gözüme çarpan konulara yazıyorum birşeyler...

mesela arkadaşımızın problemi çözüldüğüne göre bu konuyu birazdan kilitlemem gerekiyor....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.