Şimdi Ara

On Yıl Sonra Foruma Dönmek (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
5
Favori
8.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam foruma hoşgeldiniz.Bende yaklaşık 7 senedir forumdayım,kendimi eski sanıyordum
    Bu arada eski hesabınıza baktımda bayağı hortlatılacak konu varmış,açıkçası 10 sene önce yorum yazdığınızı gördümde,ben bir garip oldum.Dile kolay 10 sene
    @Post Mortem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

3 günde 100 post kasmış maşallah.KıL nickli şahısla yarışırsın.

Artık öyle biri yok
  • Benimde 2006daki hesabim duruyo bu 2011. Eski hesabimi 300tl ye satiyorum. Hic kullanmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda böyle hem espriden anlayan, son derece anlayışlı, ağır başlı, olgun insanları gördüğümde, yorumlarını okurken birden bire kendimde safça bir tebessüm buluyorum hoş geldiniz
  • 10 yıl ha
  • herkes cay cekmis bende bi kahve ismarliyim hosgeldin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 18 Nisan 2013; 20:55:24 >
  • O zaman tekrar hoşgeldiniz
  • Adam burda konu açarken bazı arkadaşlar okula başlamamıştı.

Hayat ne garip kuşlar filan...
  • geliyor geçiyor hayat dönüyor durmuyor dünya der gider.m
  • Konu dışını ipe dizdi abimiz .

Hoşgeldiniz , iyi forumlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: Post Mortem

quote:

Yazdığınız mesaja benzer bir kaç mesaj daha atılmış. Post derken mesaj sayımı kastediyorsunuz, orası tamam. Kasmak derken neyi kastettiğinizi anlamakta güçlük çekiyorum. Kıl nickli bir üye görmedim, bilmiyorum. Kusuruma bakmayın.

3 günde 100 post artması demek , post kasmak demek.Bu da kanıtlanırsa banlanmanız anlamına gelir.Bu kadar açık söylemeden anlamanız gerekirdi.
  • Hoşgeldin.Tanışalım.Ben genç kızların yeni sevgilisi(Avatardan anlarsın).Adım Serhat.Sen?(10 seneliksin ama yenilerin tanımasında fayda var )

• Foruma hoş geldiniz bir gün sizinle tanışmak isterim Kadıköy bana yakın Sultanbeyliden atlarım bisiklete gelirim hiç sorun değil.
    P.M den telefon numaranızı atar mısınız? pm kapalı da sizin..

On Yıl Sonra Foruma Dönmek

Eve dönerken çay molası...

On Yıl Sonra Foruma Dönmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 18 Nisan 2013; 21:50:37 >

• Foruma dönmeniz gerçekten çok güzel,paylaşımlarınızı,öğütlerinizi her zaman dinlemek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

quote:

Orijinalden alıntı: eggys

bu forumun en kıdemlilerinden birisi benim..

saygı duydum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Post Mortem

quote:

Yazdığınız mesaja benzer bir kaç mesaj daha atılmış. Post derken mesaj sayımı kastediyorsunuz, orası tamam. Kasmak derken neyi kastettiğinizi anlamakta güçlük çekiyorum. Kıl nickli bir üye görmedim, bilmiyorum. Kusuruma bakmayın.

3 günde 100 post artması demek , post kasmak demek.Bu da kanıtlanırsa banlanmanız anlamına gelir.Bu kadar açık söylemeden anlamanız gerekirdi.

Anladığım kadarı ile mesaj sayımı artırmak için girişimde bulunduğumu ima etmektesiniz. Mesaj sayısını önemsemiyorum. Siz yine de şikayette bulunun. Kural dışı bir şey yaptıysam bunun cezasını da çekmem gerekir. Hatta siz çok istiyorsanız yetkili arkadaşlara rica edelim; mesaj sayımı sıfıra indirsinler. Bana dokunan bir şey yok fakat neden olduğunu anlamamakla birlikte sizin canınızı çok sıkmış sanırım. Dediğim gibi siz nasıl rahat edecekseniz onu yolu seçelim. Muhabbetimize -bana göre- saçma şeyler mani olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: A Moonwalker

yemeyiz bunlari gec

Ne yersiniz, ondan ikram edelim?

Arkadaşlar eksik olmayın. Yorumlarınız ile açtığım bu konuya şeref vermektesiniz. Telefonumun şarjı bitmek üzere olduğu için sizlere cevap veremiyorum şu an. Saygısızlık olarak algılamamanızı içtenlikle rica ediyorum.

• Konuşların beni beni benden aldı
  • Ergenlerin ve bebelerin örnek alınası kişi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Hoşgeldin yeğen. Ama ben seni hatırlayamadım

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.