Şimdi Ara

ön usb port baglantisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anakart g41m p33 combo. kasa da baya eski bir kasa. başka bir anakartta bu portlar calismisti ama bu anakartta calismiyor. anakart uzerindeki konnektorleri dogru bagladigimi da dusunuyorum. siz de bir bakabilir misiniz

ön usb port baglantisi

kasadan boyle 2 tane ayri geliyor

ön usb port baglantisi

bu sekilde baglamam gerekiyor sanirim ama olmuyor.

ön usb port baglantisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük ihtimal kasanın usb girişleri bozuk. Benim de bozuk. Biri hiç çalışmıyor öbürü ancak parmak bellek çalıştırıyor.

• denn.zent D kullanıcısına yanıt

anakart degismeden once calisiyordu. sorunun kasada oldugunu pek zannetmiyorum. 2 si de hic bir sekilde calismiyor

• meradz kullanıcısına yanıt

Yeni kasalardan gelen kablolar tek parça oluyor. Sen onları JUSB yazan yere takacaksın da renk sırası önemli. O yüzden mutlaka anakart kitapçığına bak. Anlamazsan buraya linkini koy biri yardımcı olsun.

• denn.zent D kullanıcısına yanıt

vcc den başlayarak kırmızı-beyaz-yeşil siyah olarak takıyorum. diğer usb2 yazan kabloyu da altına aynı şekilde takıyorum

ön usb port baglantisi
  • Anakartın usb portlarıda bozuk olabilir. bağlantınız doğru. voltaj ölçün yada başka bir bağlantı aparatı deneyin. hala gelmezse anakartın portlarıda bozuk olabilir.

• Din Djarin kullanıcısına yanıt

cd dvd okuyucu için ide slotu da çalışmamıştı. bunlar komple gitmiş olabilir mi acaba? jusb2 de çalışmıyor ama power,reset bağlantı kısmı çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meradz -- 21 Ocak 2022; 23:37:45 >
  • onlarda çalışmazsa zaten anakarti nasıl çalıştıracaksınız?

• Din Djarin kullanıcısına yanıt

islemci pininde de 1-2 yamukluk vardi ama calisiyor.

• deseydiniz ki ben 1156 ve daha sonraki nesil islemci anakart kullanıyorum bi düşünürdüm ama 775 sokette usb ler guney koprusune bağlı bu yüzden anakartta veriyolu arızası olması veya guney koprusu arizasi olması muhtemel

• sanirim oyle hocam. tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.