Şimdi Ara

ön cama film pp60 mı air 80 mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
9
Favori
38.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

ön cama film pp60 mı air 80 mi

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
    Vallaha hocam ben de pek bilmiyorum ancak tandığım insanlar pp60'tan yana kullanıyorlar genelde tercihlerini.
  • TAVSİYElerinize uyarak air 80 taktırdım

ön cama film pp60 mı air 80 miön cama film pp60 mı air 80 miön cama film pp60 mı air 80 mi

• Ön cam filmi hem açık hem optik olmalıdır. Air80 de bu özellikler var.
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Hocam durum nedir memnun musunuz ? yağmur sensörünü etkiledi mi ayrıca air80 için muayne durumu nedir ?
  • Ben de ön cama film yaptirmayi dusunuyorum, kime soylesem gece goremezsin sakin yapma vs. Diyorlar. Halbuki ben gece bile gunes gozlugu takiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Hocam durum nedir memnun musunuz ? yağmur sensörünü etkiledi mi ayrıca air80 için muayne durumu nedir ?
    hiçbir sıkıntı yok film belli olmuyor ki muayene de bir sorun olacağini sanmam
    Tamamdır bende komple atr35 ön cam air80 yaptıracağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

TAVSİYElerinize uyarak air 80 taktırdım

Sakıncası yoksa ne kadara yaptırdınız ve garanti belgesi aldınız mı? 10 yıl garanti veriyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

benim araçta ön camda air80 var, görüşte bir sıkıntı yaratmıyor. Farkedilirse ceza keserler herhalde, ben birkez çevirmeye girdim birşey olmadı. Yalnız filmin varlığı anlaşılmıyor, farkedilmesi için özel olarak iyice bakılması lazım ki o durumda bile anlaşılır mı emin değilim. Isıyı kesiyor, ben o amaçla taktırmıştım ve memnunum. Air80 film sinyalleri önlemiyor, bu nedenle yağmur sensörünün çalışmasına engel teşkil edeceğini sanmam. benim aracımda sensör olmadığı için yine de bu konuda net birşey söylemem doğru olmaz.
    Cam filminin sensörle bir işi yok zaten.
    Film içerden yapılıyor ve sensörlerin olduğu kısım cama yapışık, oraya bir müdahele olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassey

Sakıncası yoksa ne kadara yaptırdınız ve garanti belgesi aldınız mı? 10 yıl garanti veriyorlardı.

Alıntıları Göster
    200 TL 10 YIL GARANTİLİ
  • Güneş ışınlarının yakıcı etkisini azaltıyor mu peki. Yoksa veriler psikolojik mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle azaltıyor. Aracı 5 yıldan fazla kullanacaksanız Llumar yaptırın.Güneş altında aracın içi ısınıyor ama öyle direksiyona dokunamayacağınız kadar değil, yanlara da atr serisi uygulanırsa koruma etkisi çok daha fazla oluyor.
  • quote:

200 TL 10 YIL GARANTİLİ

Alıntıları Göster
    200'e air 80 çok iyi, nerede yaptırdınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: |RS|

200'e air 80 çok iyi, nerede yaptırdınız?

Alıntıları Göster
    kayseri filmci mmt
  • quote:

200 TL 10 YIL GARANTİLİ

Alıntıları Göster
    bana 3 sene once 300 falan demişlerdi.sadce on cam. emin misiniz original olduğuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: efe80

bana 3 sene once 300 falan demişlerdi.sadce on cam. emin misiniz original olduğuna.

Alıntıları Göster
    gözümün önünde makinayla ölçtü filmi ışık geçirgenliği v.b.yüzdeler tutuyordu belki lumar değil başka markadır ama orjinal sonuçta
  • Polarize güneş gözlüğü kullanıyorum filmli camlarda görüntü bozuluyor kararmalar oluyor yer yer. Bu air80 de poloroze gözlükle araba kullanılır mı görüş bozulur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Polarize güneş gözlüğü kullanıyorum filmli camlarda görüntü bozuluyor kararmalar oluyor yer yer. Bu air80 de poloroze gözlükle araba kullanılır mı görüş bozulur mu ?
    filmci bana filmi takarken artık güneş gözlüğü takmana gerek kalmayacak demişti artık çok fazla güneş gözlüğü takma gereksinimi duymuyorum belkide bu aralar hep yağişli ondandır soruna cevap olarak filmsiz görüntü arasında bir fark yok görüş bozulmaz
    Valla iyiymis o zamam. Daha bugun sordum on cam 950 tl dediler. Antalyadayim. Neredeyseniz geleyim turkiyenin obur ucu olsa yine karda olurum:-)

Ben de Kayseri'deyim yer tarif eder misiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.