Şimdi Ara

ön cama film pp60 mı air 80 mi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
9
Favori
38.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

ön cama film pp60 mı air 80 mi

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • poloya 1700 tl diyolar air için. utanmasalar araba parası isteyecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: büdünün kaşı

poloya 1700 tl diyolar air için. utanmasalar araba parası isteyecekler

Fluence ATR ön cam hariç 1300 + KDV fiyat verdiler bugün.

Yarın başka araç 2 ön cam için gideceğim ATR35 - 400 TL

• canocan_07 kullanıcısına yanıt

bursada lumar marka film polo önler 1 arkalar 2 numara atr 20 için 1100 tl dediler, ön cam air için yalnızca 1700 tl dediler

• Antalya’da ön cam air80 için 1100₺ fiyat verdiler. Var mı daha uygun fiyat alan?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • alt132 kullanıcısına yanıt

İzmir de aynı hocam 1100tl sezon olduğu için normal karşılıyorum kışın ön cam tahminim 700lere kadar çok rahat düşer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flonky kullanıcısına yanıt

aynen geç kaldık malesef

• Ön cama Air 80 yanlara atr serisi yapıldı. Isı kesmesinden çok memnunum. Polarize gözlükle yolları bazı arabaların camlarını mor pembe gibi renklerde görüyorum başkalarıda varmı benim gibi dünyayı toz pembe gören?

• flonky kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, bende de oluyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler hocam bilgi verdiğiniz için.   

• Ön cama hiç yaptırasım gelmiyor. Sürekli kusur olurda görürüm diye :)

• mevsim sonbaharyoutube
    Kayahan Odalarda Işıksızım
    https://www.youtube.com/watch?v=2i6p8olZoMQ&feature=youtu.be
  • Tüm camlara air 80 yaptırdım. Tişört ile sürebiliyorum. Güneş kolumu yakmaya başladığında camı kapatıyorum. Gelen ısı ılık oluyor. Klima olmadığı için kalorifer kutusunu ıslatarak serinleme sağlıyorum.

• Mortal_Abas kullanıcısına yanıt

bu aletin modeli nedir?

• air80 tavsiye ediyordum ancak artık edemiyorum.

yaptırdıktan bir kaç ay sonra çizik fark ettim, uygulama kaynaklı sonradan çıktı zannettim götürdüm gösterdim sonradan çizilmiş kullanıcı hatası dediler. Uygulamadan sonra yıkamaya bile vermedim aracı, yani çizebileceğim bir durum olmadı, nasıl çizildi hala çözebilmiş değilim ama demek ki çok kolay çiziliyor. Şimdi sürekli gözüme takılıyor kıyabilsem söküp atacağım.

• OzzY® O kullanıcısına yanıt
    Çiziğin oluşması air80 ile alakali değil uygulamayı yapan yerin kalitesinden kaynaklıdır uygulama yapan yeri gerekli yerlere şikayet edip google yorumlar kısmında belirtmek lazimki başkaları sıkıntı yaşamasın benim son 1 yılda 2 farklı araca cam filmi uygulatdığım bayi 3-5 gün sonra arayıp sıkıntı varmi diye sordu ve işçiliği gayet iyiydi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canbey96

Çiziğin oluşması air80 ile alakali değil uygulamayı yapan yerin kalitesinden kaynaklıdır uygulama yapan yeri gerekli yerlere şikayet edip google yorumlar kısmında belirtmek lazimki başkaları sıkıntı yaşamasın benim son 1 yılda 2 farklı araca cam filmi uygulatdığım bayi 3-5 gün sonra arayıp sıkıntı varmi diye sordu ve işçiliği gayet iyiydi

detaya girmek istemiyorum ama şikayet edilecek bir yer yok Türkiye'de, Amerika'nın ilgileneceğini sanmıyorum.

Dediğim gibi çiziğin uygulama kaynaklı değil de bir şeyin çarpması sürtmesi vs ile sonradan oluştuğunu söylediler gerçekse (ben kesinlikle inanmıyorum) bu da filmin ne kadar dandik olduğunu gösteriyor aslında.

• Merhaba arkadaşlar geçen hafta Adana of tuningte ön cama air80 (1200 dedi 1000 yaptım), şoför ve ön yana llumar irx 35(atr serisi 2 cam 600 ixr serisi iki cam 1500) serisi film yaptırdım. Air 80 gayet açık kesinlikle görüntüyü engelleme yok, gece görüşünde de bir sorun yok gayet net. Yolda gelirken güneş şoför tarafından vuruyordu, deneme amaçlı camı açtım ve güneşin sıcaklığını hemen hissettim kapattım sıcaklık hemen gitti. Kesinlikle film orjinal ise sıcaklığı çok ciddi kesiyor.

• autindustry A kullanıcısına yanıt

Hocam bu durumda IRX neden daha pahalı ve garantisi neden daha uzun? Yanlara da AIR80 yapsak temizlik açısından ATR ve IRX'e göre nasıl olur? Mahremiyet önemli değil, saydam olsun ama ısıyı kessin ve temizliği kolay olsun bence. Bir de AIR serisi için Llumar sitesinde bir garanti süresi verilmemiş, o da bir garip geldi.

• talamanca T kullanıcısına yanıt

yukarıda yazdım tekrar edeyim. yan camlara kesinlikle air80 yaptırmayın, air80 daha dokunmadan çiziliyor, yan camlarda mahvolur. bence zaten komple llumar yaptırmayın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.