Şimdi Ara

ön cama film pp60 mı air 80 mi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
9
Favori
38.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

ön cama film pp60 mı air 80 mi

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Benim yan camları aracın eski sahibi 3M cam filmi yaptırmış , en açığından gayet güzel iş görüyor. Arkalar zaten fabrikadan çıkma renkli cam. Bana sadece ön cama film yaptırmak kaldı. Onuda air80 yaptırdım.

Air80 nin kötü yanları , ön konsolu cama yansıtması biraz fazla , birde polarize güneş gözlüğü ile bakıldığında ön camda lekelenme oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyönetmen E kullanıcısına yanıt

3M fiyatı da almıştım ve daha uygundu hocam. Dediğiniz gibi o da iş görür mutlaka, işçilik de güzel olursa uzun yıllar kullanılır. Air 80'e daha iyi alternatif yok galiba anladığım kadarıyla. Sıcak havalarda yakıcı güneşten bir nebze koruması avantajı nedeniyle yansıma ve gözlük problemini göze alacağım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyönetmen

Benim yan camları aracın eski sahibi 3M cam filmi yaptırmış , en açığından gayet güzel iş görüyor. Arkalar zaten fabrikadan çıkma renkli cam. Bana sadece ön cama film yaptırmak kaldı. Onuda air80 yaptırdım.

Air80 nin kötü yanları , ön konsolu cama yansıtması biraz fazla , birde polarize güneş gözlüğü ile bakıldığında ön camda lekelenme oluyor.

Arka fabrika çıkışı camlarda film yoksa en açığından da olsa uv koruma için film yaptırın derim.

• weneorn kullanıcısına yanıt

Evet çocuklar için yapılması lazım aslında haklısınız. Fakat zaten renkli camın üzerinde birde film yaptırsam. İyice kararacak camlar. Buda çok istediğim birşey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat425

1 2 ay gece sürüşü sıkıntı olur, ama zamanla alışırsın. Hatta gözün diğer insanlardan daha iyi görür geceleri. İnsanın alisamayacagi hiçbir şey yok emin ol:)

Mutant mı bu ön cama film pp60 mı air 80 mi sen uzağı göremeyince gözün alışıyor kartal gibi uzağı mı görüyorsun ?

• O zaman niye yaptırdın?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrüflüEbiTen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Filmden beklentiniz nedir bilmiyorum ama,

3 aracima air80 yaptirdim. Sicagi gayet kesiyor. Gayet memnunum, daha iyisi cikmadigi surece sonraki araclarima da air80 yaptirmaya devam etme yonunde bir kararim var

Filmsiz arabada gunes direkt kavururken, air80.li de klimayi acarak son derece konforlu seyahat edersiniz. Klima calismaksizin buz gibi tutsun turunden bir hayaliniz varsa uzgunum, o cok mumkun degil

On cama sadece UV korumasi icin air80 yaptiran varsa, onun adina da uzgunum. Lamine yapisi dolayiyla, on camdan iceri zaten UV girisi yoktur. Filmin bu acidan katkisi olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autindustry -- 3 Temmuz 2021; 10:3:20 >

• Polisler sıkıntı çıkartıyor mu şuanda ön cama? Aldığım araçta ön camda 3m film var serisini bilmiyorum. Görüşümü etkilemiyor ama dışarıdan aracın içinin göründüğünü sanmıyorum ya da bana öyle geliyor.

ön cama film pp60 mı air 80 mi

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt

Dışarıdan ve içeriden Air 80 filmin görüş kaybı çok az. Bundan dolayı problemle karşılaşmadım.

Film yüzde yüz ısıyı kesmiyor. Miktarı açık açık belirtilmiş zaten. Direksiyon ve ön konsol elbette ısınıyor. Ama eskisi gibi kavrulmuyor ve aracın kliması daha performanslı soğutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyönetmen -- 3 Temmuz 2021; 13:9:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrüflüEbiTen

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    El degmeme subjektif bir olcut; 50 derece mi, 80 derece mi

Araciniza bir muddet binin alisin, sonra es kaza filmsiz bir araca bindiginizde oyle bir yanma hissedeceksiniz ki, o zaman daha iyi anlarsiniz

Su an cok yuksek beklentilerle filmi yaptirmissiniz gibi gorunuyor. On camdan gelen isi, yan camlara da benzemez. Ayni film yan camdayken daha fazla serinletiyormus gibi hissedilir. Su an filmi tam manasiyla degerlendirebilmeniz icin erken

Air80 gayet performansli ancak, sizin hayalinizdeki performansi muhtelemen ancak PP20 ile alirsiniz

• imkan varsa bagaja karton koyun. Ön cama dışardan koyun kesin çözüm

• Filmin faydasını trafikte güneş tam karşıdan vururken klimada mutlaka görüyorsunuz. Hangi film olursa olsun sabahtan akşama kadar güneşe mâruz kalan aracın ön torpido vs çok ısınıyor.Karton ise araç park hâlindeyken güneşi tamamen kesecek.

• Zibartın da varmış ön cam filmi şeffaf hemde. Sitesinde değerleri göremedim air 80 ile karşılaştırmak için.

• ön cama film pp60 mı air 80 mi

arkadaşlar bu cihaz ile bütün soru işaretleri gidiyor, ben bu konuyu çok araştırdım sonunda bu cihazı aldım ve her şeyi bu çözüyor.

VLT yazan değer ışık geçirgenliği, UVR yazan değer UV yi engelleme oranı ve UVR yazan değer ki bence en önemli değerdir ısıyı red etme oranı.

aracımı 2.el almıştım haliyle üzerindeki filmler iyi mi kötü mü bilemiyordum bu cihaz ile olayı çözdüm.

ayrıca şuan bursa'da filmci dolaşmaya başladım cihazı görünce bizde kaliteli film olmuyor çok pahalı diye kimse almıyor getirmiyoruz fln filan demeler başladı.

Bursa'da olup ölçmek isteyen varsa uğrasın yanıma yardımcı olurum.

cihaz trendyol da satılıyor 1.125 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortal_Abas

arkadaşlar bu cihaz ile bütün soru işaretleri gidiyor, ben bu konuyu çok araştırdım sonunda bu cihazı aldım ve her şeyi bu çözüyor.

VLT yazan değer ışık geçirgenliği, UVR yazan değer UV yi engelleme oranı ve UVR yazan değer ki bence en önemli değerdir ısıyı red etme oranı.

aracımı 2.el almıştım haliyle üzerindeki filmler iyi mi kötü mü bilemiyordum bu cihaz ile olayı çözdüm.

ayrıca şuan bursa'da filmci dolaşmaya başladım cihazı görünce bizde kaliteli film olmuyor çok pahalı diye kimse almıyor getirmiyoruz fln filan demeler başladı.

Bursa'da olup ölçmek isteyen varsa uğrasın yanıma yardımcı olurum.

cihaz trendyol da satılıyor 1.125 TL.

Cihaz cok guzelmis hocam, gule gule kullanin

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.