Şimdi Ara

Ön cam su fışkırtma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2007 model xc90 da ön cama su fışkırtmaya çalıştığımda motorundan ses geliyor ama su gelmiyor. Arka cama fışkıtırken gayet iyi çalışıyor ama önde sorun var sorun ne olabilir sizce? Bi kaç gün önce su azalmaya başlamıştı zaten şimdi tamamen gitti onu da söyleyeyim. Ve son olarak haznenin yanında o su hortumuna benzer bişey var ve ucu boşta acaba o mu çıktı? Çıktıysa nasıl takarım . Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tikanmis olabilir. Bi ihtimal hortumlarda sorun olabilir. Motorda bir seu olacağını zannetmiyorum arkaya basıyor

• Boru patlamış veya çıkmış olabilir.Hazneye su koyup bekleyin.Sonra aracın bulunduğu yeri kontrol edin.
  • çesme suyu vs kullandiysan kireclenmistir .motor calisiyorsa o hortum cikmis olsa yinede bi yerlerden su fiskirtir.

ben enjektör ucuyla kireci temzlemistim bir ara eski arabamda.ucu tikanmistir muhtemelen.

• İlk önce su azaldıysa ve şiimdi hiç su gelmiyorsa su bitmiş olablir.Onu dışında herhangi bir delik veya çıkmış boru olsa ordan su gelir etrafı ıslatır.Eliniz yatkınsa Komple boruları,depoyu sökün temizleyin.

• Yarın size bi foto atayım onun üzerinden konuşalım. Galiba hortumun ucu hazneden çıkmış yarın sizlerde görün ona göre yapalım, teşeklürler yardımınız için

• Hocam bizim araçta öyleydi kireçlenmişti iğne ile açtım simdi canavar gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.