Şimdi Ara

Omsi Bus Simulator-ÇIKTI! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
9
Favori
92.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlediğim gameplay videosu bana "bus simulator 2010 new york city"yi anımsattı. Otobüsün tepkileri ve sesleri aynı denebilir. Muhtemelen aynı tip bir oyun motoru kullanıldı. AI araçlar ise çok kötü. Midtown Madness'teki araç dönüşleri gibi küt diye döndü AI otobüs. Oyunun bus sim 2010 new york'tan artı yönleri izlediğim kadarı ile tabii kokpit kullanımı, oynanabilirliği geniş harita, yollarda yürüyen insanların olmaları ve tabii AI mercedes w123'ler :)) (123 mü emin değilim de :P)
  • güzel olmuş bence adamlar yollların birebir aynısını yapmışlar keşke bizdende böyle oyun yapabilecek olsa taksim beylikdüzü arası çalışsak yeter
  • Almanların Da En İyi Yaptığı Oyun Simulasyon
  • Sesler harika olmuş.
  • Sesler çok iyi iç dizaynda tamamda çevre olmamış be abi
  • Oyunun indirilebilir versiyonu 18 subatta almanca olarak hazir olacakmis. Simulasyonlar sayesinde almancam gelisti ve daha da gelisecek gibi gorunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenulasdurlu

En son ( karlı olan ) resim hariç diğerleri paintte çizilmiş gibi...

Hocam grafik ayarları düşük olduğu için öyle. Sen al baba gibi ekran kartı sonra graphic details seviyesini high olarak ayarla ve shaderları yükselt bak gör oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MahiMatemForte

quote:

Hocam grafik ayarları düşük olduğu için öyle. Sen al baba gibi ekran kartı sonra graphic details seviyesini high olarak ayarla ve shaderları yükselt bak gör oyunu

Evet yapımcıların sistemi yetersiz olduğundan ayar açamamışlar 640x480 fps30 takılıyo adamlar bi çıksında.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz6

quote:

Orijinalden alıntı: MahiMatemForte

quote:

Evet yapımcıların sistemi yetersiz olduğundan ayar açamamışlar 640x480 fps30 takılıyo adamlar bi çıksında.

Yakında yeni versiyon olarak eklerler onu

• Konuyu hortlatıyım dedim malum yarın çıkıyor.Simulasyonun grafiklerinden çok bişey beklemesekte gerçekçilik bakımından çoğu otobüs "simulasyonu"ndan üstün olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 17 Şubat 2011; 22:11:54 >
  • Umarım gördüğümüz kadar iyi olur. Heyecanla bekliyorum
  • oyunun yapımcısı aerosoft değil sanırım, sadece dağıtımını yapıyorlar. otobüs grafikleri ve detayları iyi , bildiğim kadarıyla mouse click olayı olan ilk kara taşıtı
    kısaca kendisi iyi de çevresi kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

oyunun yapımcısı aerosoft değil sanırım, sadece dağıtımını yapıyorlar. otobüs grafikleri ve detayları iyi , bildiğim kadarıyla mouse click olayı olan ilk kara taşıtı

mouse click, netkar pro'da da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

oyunun yapımcısı aerosoft değil sanırım, sadece dağıtımını yapıyorlar. otobüs grafikleri ve detayları iyi , bildiğim kadarıyla mouse click olayı olan ilk kara taşıtı

çevreyi salla. otobüs detayları iyi olsun , tam bir simulasyon olsun , fizikler iyi olsun yeterlidir. bu gibi firmalar ne zaman çevreye detay eklese optimizasyon yerlerde oluyor nedense.
  • An itibari ile indirilebilir versiyonu EUR 29.99 dan satisa cikmistir.
  • aerosoftun diğer otobüs simi gibi dandik optimizasyou olmaz inşallah. bir de rota ne kadar sürüyor onu merak ediyorum. şehir içinin yanında şehirler arası da olsa daha iyi olur benim düşüncem. son olarak videolardaki insanlar ne biçim yürüyor öyle kabadayıyla penguen arasında kalmışlar
  • vay güzelmiş hele şu otobüsün içinde oraları detaylı yapmışlar , bakalım bus driver'ı geçebilicek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pasha_Eko

vay güzelmiş hele şu otobüsün içinde oraları detaylı yapmışlar , bakalım bus driver'ı geçebilicek mi

Hocam bus driver ne ki ya birde gözünüz malum yerlerde olsun ben bakınıyorum sürekli
  • mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pasha_Eko

vay güzelmiş hele şu otobüsün içinde oraları detaylı yapmışlar , bakalım bus driver'ı geçebilicek mi

Bu oyundaki simulasyon türevleri bus driverda yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LasVegas::: -- 20 Şubat 2011; 2:07:06 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.