Şimdi Ara

Omid Air 2 ve Omid i8 Pro Robot Süpürge Kullanıcıları (3100 TL'ye Lidarlı, Moplu ) - 4350 TL OLDU. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Omid türkiyeden aldıgım i8 ürünün içinden cıkanlar ; sağ ve sol yedek ön firça 5 tane tek kullanımlık paspas 3 tane çöp torbası 1 tanesı haznede toplam 4 tane 1 tane yedek hepa filtre
    5.149 tl aldım ptt avm den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rok206 -- 16 Ocak 2022; 12:27:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın haritalandirmasi gayet başarılı. Haritalama yaptıktan sonra otomatik olarak bölümler oluşturması ve bu bolumlere birlestirme ve ayrıma yapılabilmesi de gayet iyi. Ancak bu özelliğin bölümleri oda olarak atayamadikran sonra hiçbir anlamı kalmıyor. Cihaza git şu odayı temizle komutu veremiyorsun. Her seferinde tüm evi veya haritada isaretledigin noktayı temizleyebilirsin. Yada cihazı götürüp bir odaya kapatıp burayı temizle demen lazım.
    Tamamen yazılımsal olan oda atama özelliği, altyapıları aynı olan robogil ve homend de varken, omit de olmaması çok saçma. Umarım bu özelliği biran önce aktiflestirirler.
    Alternatif olarak belki homend in uygulaması denebilir. Omit o uygulama ile de calisiyor. Bı ara homend smart ile tekrar haritalama yaptırıp isimlendirmeyi deneyecegim.

• Air 2 cihaz nasıl resetleniyor. Bir turlu kurulum yapamadım. Uygulama bulamıyor

• kolpakolpa K kullanıcısına yanıt

ana ekranda aşağıda oda şeç kısmı var. oraya tıkayıp istediginiz sıralamaya göre odaları şeçip temizlik yaptırabiliyorsunuz. ister tek oda ister iki oda

• flaminks09 F kullanıcısına yanıt

cihazin ses çıkış yernin orda küçük delik var iğne kurdan yardımıyla reset atabilirsin.zaten reset diye yaziyor delikte

• rok206 R kullanıcısına yanıt

Sanırım Android uygulamasında bir hata var. O şekilde yapınca oda seçik diye hata veriyor. Aynı komut iOS uygulamasında sorunsuz çalışıyormuş.

Air 2 de oyle birsey yok hocam. Teknik servisi aradim reseti siz yapamazsiniz kapak sökülmesi lazimmis. Uygulamaya bir türlü ekleyemedim cihazi 2 günlük cihaz. Ayıplı mi acaba. Yenisiyle değişim talep edecegim

hiç uğraşma bence madem 2 günlük cihaz iade hakkını kullan.fiyatlara bak tabi pahaliysa yapma tabi ama ayni paraya varsa yenisini direk al.

Ben 3 e aldim suan 4300 olmuş. Ayıplı mal olarak yenisini talep edecegim

Bildigim üzere yeni cihaz vermiyorlar. İade alıyorlar yada tamir yapıp geri yolluyorlar. Yerleri ataşehir içerenköy ispirpi canık sokakta yakınsan yüzyüze görüşmeye git.

Tamam hocam saol. Giderim belki. Kargo süreci çok uzun oluyor çünkü

• Bu mop yaparken suya neden yer temızleyıcı koymayın dıyorlar mantık ne ? Zaten içinde motor yok baskı uygulayarak su bırakıyor. Bu olayı çözen yada denıyen var mı

Beyaz sirke konabiliyor bildiğim kadarıyla. Sanırım o damlama yapan yerleri zamanla tıkanma yapıyor. O yüzden extra su harici birşey koymayın deniyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Pompa yokmu acaba ? benzer model Robogil stella 500 de elektronik pompa var.

• Maalesef pompa yok ve mop özelliği yeni güncelleme gelene kadar cok kötü. Bu arada tuya smarta yeni güncelleme gelmiş neler geldiginde bakan oldu mu?

• Merhaba, Güncelleme sonrası var mı robotlar da bir değişiklik fark eden.

Su seviyesini ayarlayabiliyoruz ? Pompa olmasa nasıl ayarlanacak ki ? Stella 500 ün mop haznesiyle aynı omid

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ConCarnage kullanıcısına yanıt

Bende o yüzden söyledim ama yok dedi arkadaş tam bilmiyor olabilir.

• Stella 500 Cihazi bilmedigim için yorum yapamam. Ama kullandigim omid i8 cihazsin mop kısmında pompa yok su seviyesini üsten baskı yaparak damlatmayi ayarlıyor. Paspas kısmının altinda iki adet keçeli plastik parça var. Ayarladiginiz su seviyesiyle cihaz ona göre kuvvet uygulayarak o iki parçadan su cıkarıyor. Yüksek derseniz cok kuvvet uygulayarak fazla cıkıyor.
    Yeni gelen güncellemede tek fark ettgm cihaz hata verdiginde telefon ekranına uyari vermesi.

• Stella 500 Cihazini incelledim sizin hazne i8 le aynı değil. Cihaz güzel bu arada özellikle tuya smartta bayıldım. Omidin ki çok kötü yazılımın baya geliştirilmesi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rok206 -- 29 Ocak 2022; 18:54:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.