Şimdi Ara

OMERTA HAKKINDAKI HERSEY. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
3
Favori
182.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yanlış hatırlamıyosam 2007-8 yıllarında oynamıştım ve godfather olmuştum. %400lerdeydim.hapiste kalınmıyodu fln vay :be:)) bakıyorumda profil resimlerini paylaşanlara özlemişim:D ama bağımlılık yapıyo ve bu kadar zamanım yok çok eğlenceli bi oyun ilgisini çekenler zevkle oynayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttooolllgggaaa

yazmadan geçemiycem

yanlış hatırlamıyosam 2007-8 yıllarında oynamıştım ve godfather olmuştum. %400lerdeydim.hapiste kalınmıyodu fln vay :be:)) bakıyorumda profil resimlerini paylaşanlara özlemişim:D ama bağımlılık yapıyo ve bu kadar zamanım yok çok eğlenceli bi oyun ilgisini çekenler zevkle oynayabilir

bende o civarlar oynamıstım ama en fazla capo olabilmiştim ama şuaralar en fazla oynamak isteyip oynayamadıgım oyun :)
  • cuma günü TR'ye reset geliyor. Yeni başlayacak olanlar için iyi bi fırsat.
  • Versiyon fln değişmiş rakı şişesine ateş ederdik önceden Uşak sistemi fln diyorlar para girmiş herhalde oyuna bilgi güncellenmesi lazım ilk sayfada. Bilgili biri varsa yeni versiyonla ilgili güzel olur...
  • teşekkürler.
  • o kadar emek veriyorsun reset yapılıyor herşey gidiyor çok saçma :(
  • Donanımhaberde omerta oynayan veya oynamak isteyen varsa bana PM gelsin

8 yıldır omerta oynuyorum gen.tr nin en tanınan adamlarından biriyim.
  • com yada tr için reset ne zaman gelir sizce ?
  • tr sarmıyor beni ama com'da iyi oluyordu ,ben de en son 2009 yılında oynamıştım ve chief olmuştum ,malesf gf ya da brug. olamadım ,şimdi yazılanları okudum da tekrar heves geldi ,gerçi eskisi kadar vaktim olmuyor ama yine de kendi halimizde oynarız ,com'a yakında reset gelecek mi ??
  • com'a reset 1 hafta once geldi tr'ye de 2 ay önce geldi.tr çok sıkıcı oldu com iyi şu an tavsiye ederim başlamak isteyene
  • çok karışık oyun be abi
  • nasıl adam öldürülür
  • MAFİAHALO.TK DAHA İYİ BİR MAFYA OYUNU BENCE
  • Selamlar herkese
  • kredi ve lackeys nasıl alacağız

şu lackeys tam olarak ne ile yarıyor
  • Eline sağlık
  • hala oynayan varmı ?
  • Vay be,tamda konunun açıldığı sıralar(2006) ne oynardım bu oyunu...Hey gidi...O zamanlar 6.sınıfa yeni başlamış bir çocuktum.Çok popüler bir oyun olmadığı için üyeler ve ortam epey kaliteliydi.Organize suç işlemek maksatlı online olanlardan saatlerce uygun adam arardım,levelinin benden düşük veya aynı olmasına dikkat ederdim.Bu yolla bayağı bir kişiyle tanışıp arkadaş olmuştum.Üstelik kızlarda vardı.Ne günlerdi bea.SBS'den dolayı uzun süre girmemiştim,girdiğimdeyse silmişlerdi hesabımı

• Bu konuyu hala oynayan bir arkadaş güncellese hiç fena olmaz. Halen cevaplarda bana bildirim geliyor eski günleri hatırlıyorum
  • Merhaba arkadaslar.. Kiti(eski versiyon manager) oyunu bıraktıktan sonra ekibimizle beraber yeniden donduk oyuna eskisi kadar sarmadigini dusunsem de hala oynanabilirligi var biz su an hala oynamaktayiz. Populerligi bir donem oldukca azalmıştı ama ufak ufak kıpırdanmalar var yeniden gen.tr versiyonunda

konunun guncellenmesin isteyen arkadaslar icin yazıyorum.. varsa sormak istedikleriniz zevkle cevaplarim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.