Şimdi Ara

OMERTA HAKKINDAKI HERSEY. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
3
Favori
182.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ru3acava

Beyler verdiğim bazı bilgilerde ufak tefek hatalar olmasını mazur görün. Çünkü ben oynadığım zaman 2.2 2.3 dü her resetten sonra değişiklikler oluyor oyunda o kadarını idare edin artık.

Bu arada yukarıda arkadaşın belirttiği gibi uyuma kalkma saatlerinizi bu oyuna göre ayarlamanız gerekecek bir zamandan sonra. özellikle local chief ve sonrasında oyundan çok zevk alacaksınız. Geceleri çıkan savaşlar yüzünden uykusuz kalabilirsiniz.

Bu arada gen.tr yerine com da oynamanızı tavsiye ederim. Dünyanın heryerinden insan var. Bizim zamanımızda daha zevkliydi çünkü 2.2 de shop olduğun anda ölüyordun aileye giremezsen ve oyunda çok güçlü ittifaklar vardı türk aileleri kurulamıyordu ve herkes bu yönde çaba harcıyordu. Şimdi ise 3 5 kişi bir araya gelip aile kuruyor oyundaki aile sayısı gittikçe artıyor zevki de azalıyor tabi. 2.2 Oynayanlar varsa bilir CCCE Vardı o zamanlar ve oyunda belli başlı aileler dışında aile kurulamıyordu 2 gün içinde yıkıyorlardı.

Umarım verdiğim bilgiler faydalı olmuştur.
    bende 2.2 nin son günler,nde oynuyodumda shop olduğum gibi şansım varsa pp ye kadar dayanıyodum hemen vuruyolardı ben o zamanda sadece righelliyi hatırlıyorum ona girmeye çalışmıştımda almamışlardı :D

• o zmanlar aile bulmakda zordu.

Şimdiki versiyona başladım ama thief oldum bıraktım artık eskisi gibi kasmak gelmiyor içimden. oynayanlara başarılar.
  • arkadaşlar bende çokkk büyük omerta bilgisi var yani öle öğretmek için değil çok önemli sasa_gs_5@hotmail.com ekleiin anlatayım omerta villalarını almayı

• Vaybe halen oynayanlar kasanlar res bekleyenler vs vs. Bu oyun daha kaç versiyon gidicke merak ediyorum.
  • ya iyi güzel hoş yazmışsınızda benim anlamadığım bi nokta war.
    Şimdi Bi Brug 60k mermi ile bi godfathere saldırıyor ve godfatherda 250k mermi war. Tabiki 2 sininde öldürme becerisi yani ks 100. Şimdi bu godfather nasıl ölüyor hadi ölmesini anladık nasıl b/f yapamadan ölüyor bunu açıklıyabilecek war mı ??
  • gotfatherin bf kapali olmasin :D
    oluyo ya bazen ole seyler son versiyonda ilk acc'imda bende chieftim ks - 100 , rp - %55 , mermi 65k mermin azmis demeyin 17 gunde bu kadar oluyo :D geldi assanın biri sikti savasta yattim ama ben bf atmayi becermistim :D heaa bide gotfatherde 250k mermi olmasi bisey degistirmez ikiside bi seferde 60k mermi sikabilir yani 250k merminde olsa bi kisiye tek seferde 60k sikabiliyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burn_scorpio -- 27 Mart 2008; 14:30:30 >
  • vayyy omertacıları görmek güzel googlede gördüm geldim valla beyler size diyim nasıl kasıcağınızı kolay rank almak için saat başı narkotik ve alkolli içki alım satım yapın
    boş bırakmayın oyunu mermi kasmak için obaydan ve kazıkazandan şansınızı deneyiniz ben gf iken öldüm geçen varsiyonda şimdi normal bi oyun sergiliyorum cd yim yine yardımcı olabileceğim bişi olursa sorun burdan hergün takip ederim burayı artık
  • Sahip Olduklari

Ucak Douglas DC-3
    Mermiler 449,658
    Silah Tommy Gun
    Korumalar 5
    Villalar Her Sehirde

Para

Nakit $ 11,007,000
    Banka hesabi $ 23,225,000

Is tecrubesi

Hapisten kacirma 7,774
    Suc Girisimleri 29,658
    Araba Calma girisimleri 21,218
    Kazanilmis araba yarislari 87
    Cinayetler 53

buda benim hesaptan bi örnek size ;)
  • Zamanında mobster vardı benmde :D sonra bırakmıştım şimdi gene başladım bakalım..
  • Varmı daha iyisi
     OMERTA HAKKINDAKI HERSEY.
  • Arkadaşlar oyunun bir kaç inceliği var
    25 kill +1 defans verir
    Cd ler bruglara 45001 sıkarsa bf alamaz bruglar
    Gf leri nasil oldurduklerine gelince ofline iken yakalıyolar genelde pre-shoot yapiyolar 15k 15k sıkıp can azaltıyolar sonunda sonra darbeyi vuruyolar.
    yaklaşık 6 versiyondur oynuyorum oyundaki en önemli olay mermi + marketinizin full olmasıdır ks o kadar öenmli değil bana göre sadece grup suçlarında sorarlar ama genelde ksm 100 olurdu :)
  • capodecina seviyeside var
    bruglione %100 olup caponda 5m para biriktirince Spot sahibiysen [aile babası olmana gerek yok] bu seviyeye ulaşırsın. Godfatherle aynı güçte tek farkı GF hapse girmez
  • merhabalar... bazen garajda yanlış arabalar satılıyor falan bunun için bir koruma falan yokmu ya? birde bu güvenli ev dedikleri buna mı yarıyor acba? güvenli ev nedir?

teşekkür ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FAZLIKAZAK

ALIN SIZE......... HEDIYE............

Tam bir noob accsi.Brugken o ksyi göstermeye utanmiyon mu.Script kullandigin ayrica cok belli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mss2007

merhabalar... bazen garajda yanlış arabalar satılıyor falan bunun için bir koruma falan yokmu ya? birde bu güvenli ev dedikleri buna mı yarıyor acba? güvenli ev nedir?

teşekkür ederim...

Güvenli ev senin arabani federallerden korur ayrica organize suc yaparken oc arabanin güvenli evde olmasi hasilati etkiler.( + yönde)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arkanis

Sahip Olduklari

Ucak Douglas DC-3
    Mermiler 449,658
    Silah Tommy Gun
    Korumalar 5
    Villalar Her Sehirde

Para

Nakit $ 11,007,000
    Banka hesabi $ 23,225,000

Is tecrubesi

Hapisten kacirma 7,774
    Suc Girisimleri 29,658
    Araba Calma girisimleri 21,218
    Kazanilmis araba yarislari 87
    Cinayetler 53

buda benim hesaptan bi örnek size ;)

ks kesin 100 dür zaten.Gerçekten kayda deger bir acc Benden tam puan aldi
  • Arkadaşlar,
    oyunda saldırılardan korunmak için ne yapmak lazım? ne almak gerekir vs? villa ev araba vs? ne gibi önlemler alınabilir?
  • yaaa arkadaşlar ben assso da kalcam belki yardım edermisiniz omerta hayranıyımda ama omerta hakında çok bilgim yok aileye asso olunca alırım dediler girmeye çalıştım adam mircten hayır yaaa oyunda aile kuran varsa ne olur alsın beni ailesine deatmhc deyim adım xxdrgonxx
  • helal olsun dark-elf çok güzel olmuş
  • arkadaşlar omertada hesabımı nasıl silebilirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.