Şimdi Ara

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.489
Cevap
115
Favori
341.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 471
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 341
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 50 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 26992
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 471
  • Favoriye Eklediklerim 115
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cLk (3 mesaj) youcq (2 mesaj) Shadow Fox (1 mesaj) faruk (1 mesaj) n11 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1069 mesaj) Mobil (688 mesaj) Tablet (82 mesaj) Mini (45 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Besin Takviyesi >> Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı
Giriş
    4038 Mesaj

Omega3-6-9 olan 810mg ediyor toplamı. Ama balık jelatini değil sığır jelatini kullanmışlar. Ocean Plus kullanıyorum şu an az kaldı bitmesine ondan bunu alsam mı karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 19 Mayıs 2020; 18:20:22 >
    |
    |
    Bahsedilenler: celebic

svoragen yuksek dha lı olanı deneyebılır mısın
    |
    |
    0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    ocean plus'ı ben de uzun zamandır ara ara hep kullandım. eczaneden alıyordum ama internette pharmaland diye bir site buldum, geçen ay ordan aldım 51 tl idi baya uygun geldi. bir de yeni bir ürün gördüm içinde kalsiyum magnezyum falan da varmış amatör de olsa spor da yaptığım için kemiklere iyi gelir diye düşündüm.kalsiyum magnezyum ve vitamin d yi omega 3 ile birlikte kullanmışlar. Microbiome diye bir markanın ürünü içeriğine baktım iyi gibi duruyordu daha önce kullanan varsa aydınlatırsa süper olur
    |
    |
    Omega 3 ve diğer vitaminlerin bir arada bulunduğu bir ürün varmıdır? Yaşım 23 ama unutkanlık yaşamaya başladım. Birşey yapacağım dediğimde çok çabuk unutuyorum, isimleri hatırlamakta sıkıntım var. Asıl isteğim doktora gidip kan değerlerimi ölçtürmek ama zamanım yok. B12 nin de unutkanlık üzerinde etkileri olduğunu biliyorum. İkisini bir alabileceğim ürün varmıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ╚══╝
    ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
    Min- - - - - - - - - - - -●Max
  • Yarbay
    15127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Omega 3 ve diğer vitaminlerin bir arada bulunduğu bir ürün varmıdır? Yaşım 23 ama unutkanlık yaşamaya başladım. Birşey yapacağım dediğimde çok çabuk unutuyorum, isimleri hatırlamakta sıkıntım var. Asıl isteğim doktora gidip kan değerlerimi ölçtürmek ama zamanım yok. B12 nin de unutkanlık üzerinde etkileri olduğunu biliyorum. İkisini bir alabileceğim ürün varmıdır acaba?
    Bağlı olduğunuz sağlık ocağına gitmeniz çok zor olamaz. Ücret ödemeden detaylı kan tahlili yapıyorlar. Tahlil sonucu aile hekiminiz ilaç ve vitaminleri yazar. Onları da ücretsiz veya çok cüzi ücretle eczaneden alırsınız.

Eğer B12 eksikliği tespit edilirse B12 iğnesi verebilir ve onu da yine sağlık ocağında yaptırabilirsiniz.

Ben MHRS uygulamasını cep telefonuna indirdim. Bir önce uygulamadan randevu alıyorsunuz ve o saat direkt doktorun yanına giriyorsunuz. Özel profesöre randevu alsanız bu kadar rahat ve çabuk muayene olamazsınız.

Bunu sadece size değil bu yazıyı okuyan herkese yazıyorum.

Ben yaklaşık 3 ayda bir gider kan tahlili yaptırıyorum. Tahlil sonucunu internetten ulaşabiliyorsunuz. Neredeyse 3-4 sayfa tahlil sonucu çıkıyor. Bunu ihmal etmeyin. Ücretsiz ve hızlı. Geçmiş olsun.

En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır...
    Mustafa Kemal Atatürk

• Yarbay
    2701 Mesaj

Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Aile hekimine ölçüm yaptırılabildiğini bilmiyordum.

|
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ╚══╝
    ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
    Min- - - - - - - - - - - -●Max
  • Yarbay
    2737 Mesaj
    Hangi markada balık jiletini ve a,d vitamini var? Çoğu sığır jiletini yazıyor.

|
    |
    |
    |
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.