Şimdi Ara

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.527
Cevap
112
Favori
365.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.ballstadomega3.com.tr/product/ballstad-omega-3/

bundan denedınız mı hıc norvec den gelme
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

https://www.ballstadomega3.com.tr/product/ballstad-omega-3/

bundan denedınız mı hıc norvec den gelme
    Hayır dostum denemedim daha doğrusu adını ilk defa duyuyorum. Hakkında hiç bir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

Bağışıklık sistemine faydası olur mu ki. Omega 3ün. Şu ürün nasıldır ustalar.
    https://urun.n11.com/vitamin-ve-mineraller/ocean-plus-omega-3-1200-mg-50-kapsul-skt1121-P274109104
    Balık yağının bağışıklık sistemine faydası olduğu söyleniyor ama amaç sadece bu olacaksa pahalı bir yöntem olur. Diğer faydalarının yanında bağışıklığı da artırıyor mu derseniz olabilir.

Bir kaç yıldır bu markayı linkini verdiğiniz siteden ucuz yollu alıyorum. Burada ucuza satıldığı için sahte olabileceğini düşünenler oluyor ama en taze ürün, sirkülasyonu en fazla olan ürünler buralarda satılıyor. Eczanede belki %50 daha pahalı ve son kullanma tarihi daha yakın ürünler oluyor. Bu tip internet sitelerinde satılan ürünlerin son kullanma tarihi daha ileri ve ucuz oluyor.

Bir kaç kutu kullanıp aman aman bir fark beklemeyin. Sayfalar önce bu konuda bir çok yorum yazmışımdır tekrara düşmek istemem ama balık yağı kullanımı uzun bir süreçtir. Merak ederseniz geçmiş sayfalarda yazdıklarıma bakabilirsiniz.

Ekleme: Ben oğlana bağışıklık için İsveç şurubu içiriyorum. İnternetten araştırın bunu isterseniz.

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 13 Haziran 2019; 13:19:17 >

• Ocean plus balık hapı kullanıyorum günde 1 tane ama faydası var mı bilmiyorum

İnternetten alıyorum daima, eczaneye 2 kat fazla para neden vereyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Balık yağının bağışıklık sistemine faydası olduğu söyleniyor ama amaç sadece bu olacaksa pahalı bir yöntem olur. Diğer faydalarının yanında bağışıklığı da artırıyor mu derseniz olabilir.

Bir kaç yıldır bu markayı linkini verdiğiniz siteden ucuz yollu alıyorum. Burada ucuza satıldığı için sahte olabileceğini düşünenler oluyor ama en taze ürün, sirkülasyonu en fazla olan ürünler buralarda satılıyor. Eczanede belki %50 daha pahalı ve son kullanma tarihi daha yakın ürünler oluyor. Bu tip internet sitelerinde satılan ürünlerin son kullanma tarihi daha ileri ve ucuz oluyor.

Bir kaç kutu kullanıp aman aman bir fark beklemeyin. Sayfalar önce bu konuda bir çok yorum yazmışımdır tekrara düşmek istemem ama balık yağı kullanımı uzun bir süreçtir. Merak ederseniz geçmiş sayfalarda yazdıklarıma bakabilirsiniz.

Ekleme: Ben oğlana bağışıklık için İsveç şurubu içiriyorum. İnternetten araştırın bunu isterseniz.

Alıntıları Göster
    ilginize teşekkür ederim. önceki mesajlarınıza da bakacağım

• Krill ürünlerinin sahtesi çok, sadece ebayde satılan ürün toplamı, dünya rezerviinden çokmuş. Ben çok farklı markalar kullandım, en iyisi equazen idi, yurt dıışndan getirme yasaklanınca yattı, ondan sonra da ebay de alaska deep sea fish oil iyiydi
    Şu an carlson kullanoyorum, hdl yükselmesinden kendini bel ediyor ürün, nutraxin, voonka vs pek yükseltmemişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Krill ürünlerinin sahtesi çok, sadece ebayde satılan ürün toplamı, dünya rezerviinden çokmuş. Ben çok farklı markalar kullandım, en iyisi equazen idi, yurt dıışndan getirme yasaklanınca yattı, ondan sonra da ebay de alaska deep sea fish oil iyiydi
    Şu an carlson kullanoyorum, hdl yükselmesinden kendini bel ediyor ürün, nutraxin, voonka vs pek yükseltmemişti
    Balık yağları kollestrolü düşürmüyor muydu ??
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Kötü kolesteolü düşürüyor hocam, iyi kolesterolü yükseltiyor

• iştah açıyor muu?kilo aldırıyor mu sizce
  • merhaba hem spor hem de kpss hazırlanacağımdan ötürü vitamin destekleri arıyorum.Özellikle zihin açıcı gibi.Balık yağının yanına (ocean plus cok öneriliyor) başka ne almam gerekiyor? Çinko,magnezyum? Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • Arkadaşlar bu nasıldır, yurtdışında yaşadığım için internet üzerinden alacağım zamanım yok iherb den alacağım sanırım ama bunun fiyatı diğerlerine göre daha uygun olduğu için sormak istedim.
    https://www.amazon.com/California-Cholesterol-Free-Gluten-Free-Shellfish-Free-Wheat-Free/dp/B00ZNSHMJG
    Ne düşünüyorsunuz bunun hakkında arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: OzzyCreek

Arkadaşlar bu nasıldır, yurtdışında yaşadığım için internet üzerinden alacağım zamanım yok iherb den alacağım sanırım ama bunun fiyatı diğerlerine göre daha uygun olduğu için sormak istedim.
    https://www.amazon.com/California-Cholesterol-Free-Gluten-Free-Shellfish-Free-Wheat-Free/dp/B00ZNSHMJG
    Ne düşünüyorsunuz bunun hakkında arkadaşlar?
    iHerb'nin kendi markası hocam iherbnin ürünleri iyi ayrıca bugüne özel balık yağlarında %23 indirim var 23OMEGA koduyla + ASC7218 kodunu girerseniz %10 indirim yapıyor.

• O kadar çok mesaj var ki tarayamadım. Cildim için kullanacağım temelde, aşırı kilo verme sonrası sarkan deri için. Yanına Q10 da eklemeyi düşünüyorum, kollajen kullanıyorum ayrıca ve düzenli body building yapıyorum.

Fiyar/performans olarak hangi ürünü önerirsiniz? Balen vs ucuz markalar pek güvenilir değil anladığım da malum bütçeyi de düşünmek gerekiyor.
  • dardanel ton mu almak mantıklı yoksa kapsül almak mı mantıklı.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Annem için Norveç'ten Arctic Seal Oil markalı fok balığı yağından yapılma kapsül getirmiştim ve çok işine yaradı. Acaba Türkiye'de fok balığı yağı satılıyor mu? Bilen varsa ve cevaplarsa çok sevinirim.  Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı
  • Bilgiler için teşekkürler, yıllardır omega 3 kullanıyorum tavsiye ediyorum.
  • webnettr kullanıcısına yanıt
    hangı markayı tavsıye edıyon
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Bir çok marka kullandım şu anda dönüşümlü olarak Nature's Supreme Omega 3 ve balen marka omega3 kullanıyorum, omega 3 de bildiğiniz gibi markadan ziyade epa ve dha önemli ne kadar fazla epa ve dha o kadar iyi omega 3
  • Ocean Plus olanı alacağım da 500mg ve 1200mg arasındaki fark nedir?
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.