Şimdi Ara

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
3.526
Cevap
112
Favori
365.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carson balık yağı mı? Solgar balık yağı hapı mı? YGS LYS için zinde bir bünye ve zihne ihtiyacım var, hafızam özelikle çok önemli. Hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efa 1200 ya da ocean plus / ultimate öneririm ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercintemirtas

efa 1200 ya da ocean plus / ultimate öneririm ..

ifos yıldızı diye bir şey varmış 5 üzerinden kaç almış peki ocean plus?

http://www.nutrasource.ca/ifos/product-reports/default.aspx

Bu mudur? Hakkında ekşi de vb hiç yorum göremedim dehttp://www.botanikecza.com/ocean-plus-balik-yagi?search=Ocean#0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dantesneo -- 4 Şubat 2017; 23:31:36 >

• ocean plus 1200mg 50 kapsül kullanıyorum, eczanede 72tl nette 41tl kargo dahil, nasıl bu kadar fiyat farkı var, netten aldım, adıma faturalı geldi, jelatinli kapaklı, sahte olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

ocean plus 1200mg 50 kapsül kullanıyorum, eczanede 72tl nette 41tl kargo dahil, nasıl bu kadar fiyat farkı var, netten aldım, adıma faturalı geldi, jelatinli kapaklı, sahte olabilir mi

Yanılmıyorsam 2 yıldan fazladır bu başlığı takip ediyorum ve Ocean Plus kullanıyorum. Bugüne kadar ne sahte ürün duydum ne de okudum.

Artık Kozmium veya Farmareyon gibi siteler de Ocean Plus'u 50 lira civarlarında satmaya başladı. Satın aldığınız yerden gelen faturada satıcının ecza depoları olduğunu fark etmişsinizdir. Direk ana satıcıdan alınınca fiyatlar haliyle uygun oluyor.
  • 50 li Solgar 950 mg omega 3 - 90 lira
    50 li Carlson 1000 mg omega 3 - 60 lira
    50 li Ocean Plus 1200 mg omega 3 - 55 lira

Haliyle bu ters orantıyı görünce işkillendim. Normalde mg değerleri arttıkça fiyatı artması lazım ama ters orantı olmuş. Solgar ile Ocean arasındaki kalite farkı bu derece mi?

• corek otu , keten tohumu ve d vitamin ile ocean 50 kapsüllük olandan herhalde 1.5 yıldır 5 kutu bitirmisimdir , sac dokulmem arttı, seboreik dermatitim azdı ve kolestrolüm cok kötü geliyor (ldl, hdl..vb) acaba bir süre almasam mi

sizlerde ozellikle kolestrolla ilgili tahlil sonuclariniz nasıl bu hapi kullandiginizdan beri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

corek otu , keten tohumu ve d vitamin ile ocean 50 kapsüllük olandan herhalde 1.5 yıldır 5 kutu bitirmisimdir , sac dokulmem arttı, seboreik dermatitim azdı ve kolestrolüm cok kötü geliyor (ldl, hdl..vb) acaba bir süre almasam mi

sizlerde ozellikle kolestrolla ilgili tahlil sonuclariniz nasıl bu hapi kullandiginizdan beri ?

Hiç mi faydası olmadı peki? Bunları sayınca da Ocean dan soğudum. En iyisi Solgar 950 almak? O da çok pahalı, öğrenciye uygun değil ama sigaram yok dışarıda para harcamalarım filan yok. Yani sağlık ürünlerinde gıda ürünlerinde çok da ucuza kaçmayı riskli ve pahalı buluyorum ileride sağlık sorunlarına yol açma ihtimalinden.

• streamin S kullanıcısına yanıt
    semptomlar kullandiginiz urunlerin icerigindeki bir bilesene karsi alerjik reaksiyonu gosteriyor. sac dokulmesi ve dermatit, onun haricinde kolestrol degerleri kac iken kac oldu ki kotu diyorsunz ayrica beslenme, spor egzersiz gunluk yasam duzeninizi bilemedigimiz icin sadece su hapi supplementi kullandim soyle oldu diye denilemez. su ana kadar ki beslenme spor diyetinizinde baska bir degisiklik yapmadan sadece tek tek sirasiyla kullandiginiz urunleri birakarak hangisine karsi asiri duyarliginiz varsa onu kendiniz saptayacaksiniz , yani herseyi sabit tutup bir tek seyi degistirerek hangisine karsi alerjinizin oldugunu siz kendiniz deneyerek bulacaksiniz, hastane de alerji testi de yaptirsaniz da olur ama kullandiginiz urunler de etken maddelerin disinda yan olarak kapsul vs gibi farkli maddelerde oldugundan onlara karsi bir hassaiyet gelistirmis olabilirsiniz . ictiginiz su kullandiginiz sabun sampuan bunlarda ki degisiklikler dahi kolestrol disinda ki belirtileri yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 8 Şubat 2017; 21:8:41 >
  • Merhabalar 18 yaşındayım solgar 950 almayı düşünüyorum onerileriniz nedir ve araliksiz hergün mü kullanmalıyız.

• Evet, o kısma Ocean diye yazıp analiz raporlarını görebilirsiniz, alt tarafa yazmış olduğunuz postları okudum.

Şimdi en kaliteli diye bir şey yok, yani özelliklere bakarak, hangisi içinize siniyorsa onu kullanmanız en mantıklı seçim olacaktır. Ocean plus kullananlardan biriyim, tabi annem, amcam, teyzem vs. kullanıyor. LDL HDL değerleri mevcut, çok ciddi farklar ve bu farklardan ötürü açıkçası inancımız bin kat daha arttı. Tabi bu güven direkt olarak kullandığımız markaya değil, omega 3'e olan inancımız. Kullandığımız marka, sadece kaliteli hizmet veriyor.

Ama omega 3'ün bu faydalarını bilmeyipte, kullanmayan ve kimyasal ilaçları kullanmak zorunda kalan, bırakılan binlerce insana çok ama çok yazık oluyor.

Fiyat anlamında ise firmaların ticari anlayışları birbirinden farklıdır, Ocean 72 lira eczanede. O fiyatları nerede gördünüz bilmiyorum, ama ben artık eczane dışı hiç bir yerden ürün almıyorum, bilmiyorum, endişe duyuyorum herhalde o yüzden.. Sahte olma şüphesinden değil, fakat bunlar balık yağı ve çok kolay okside olabilirler, bana gelene kadar bozulabilir, farkında olmadan içebiliriz vs ..

solgar ile océan arasında kalite farkı sormuşsunuz, net bir şey söylemek zor, ama belli kriterleri göz önüne aldığımızda ocean önde görünüyor. ifos kalite onayı, balık jelatini kullanması, trigliserid formda olması gibi ..

Takdir kişiden kişiye değişir, benim omega 3 ile tanışmam ve tecrübelerime dayanarak en doğru ürünü kullandığıma inanıyorum..

Herşeyden önemlisi, arkadaşlar lütfen internetten alışveriş yaparken dikkat edin, özellikle sağlığınızı ile ilgili tercihler yapıyorsunuz ve bazen kaynağı belli olmayan yerlerden ürün alıyorsunuz !! fiyatı ne olursa olsun, sağlığınızı tehdit edebilme ihtimali olan herşeyden uzak durun, satın alırken satıcıya dikkat edin, mümkünse eczanelerden ürünleri temin edin. Çok ama çok önemli bir konu bu..

• ahmetuysalturhan kullanıcısına yanıt
    18 yaşındasın, şurup içebiliyorsan carlson, ocean ya da möllers saf balık yağı şuruplarını tercih etmeni öneririm. Her bir ölçekte yüksek değerlerde omega 3 almış olursun ve fiyat olarak daha ekonomik bir durum olur senin adına ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercintemirtas

Evet, o kısma Ocean diye yazıp analiz raporlarını görebilirsiniz, alt tarafa yazmış olduğunuz postları okudum.

Şimdi en kaliteli diye bir şey yok, yani özelliklere bakarak, hangisi içinize siniyorsa onu kullanmanız en mantıklı seçim olacaktır. Ocean plus kullananlardan biriyim, tabi annem, amcam, teyzem vs. kullanıyor. LDL HDL değerleri mevcut, çok ciddi farklar ve bu farklardan ötürü açıkçası inancımız bin kat daha arttı. Tabi bu güven direkt olarak kullandığımız markaya değil, omega 3'e olan inancımız. Kullandığımız marka, sadece kaliteli hizmet veriyor.

Ama omega 3'ün bu faydalarını bilmeyipte, kullanmayan ve kimyasal ilaçları kullanmak zorunda kalan, bırakılan binlerce insana çok ama çok yazık oluyor.

Fiyat anlamında ise firmaların ticari anlayışları birbirinden farklıdır, Ocean 72 lira eczanede. O fiyatları nerede gördünüz bilmiyorum, ama ben artık eczane dışı hiç bir yerden ürün almıyorum, bilmiyorum, endişe duyuyorum herhalde o yüzden.. Sahte olma şüphesinden değil, fakat bunlar balık yağı ve çok kolay okside olabilirler, bana gelene kadar bozulabilir, farkında olmadan içebiliriz vs ..

solgar ile océan arasında kalite farkı sormuşsunuz, net bir şey söylemek zor, ama belli kriterleri göz önüne aldığımızda ocean önde görünüyor. ifos kalite onayı, balık jelatini kullanması, trigliserid formda olması gibi ..

Takdir kişiden kişiye değişir, benim omega 3 ile tanışmam ve tecrübelerime dayanarak en doğru ürünü kullandığıma inanıyorum..

Herşeyden önemlisi, arkadaşlar lütfen internetten alışveriş yaparken dikkat edin, özellikle sağlığınızı ile ilgili tercihler yapıyorsunuz ve bazen kaynağı belli olmayan yerlerden ürün alıyorsunuz !! fiyatı ne olursa olsun, sağlığınızı tehdit edebilme ihtimali olan herşeyden uzak durun, satın alırken satıcıya dikkat edin, mümkünse eczanelerden ürünleri temin edin. Çok ama çok önemli bir konu bu..

Bu seferliğine Solgar 950 aldım sınav ayı olduğu için hani doping işlevi görsün diye. Her ay para dayanamayacağı için önümüzdeki aylarda Ocean ya da Carlson ikisini de sırayla denerim, gerçi sigara değiştirir gibi marka değiştirmek ne kadar sağlıklıdır bilmiyorum.

Solgarı farmereyondan aldım, Ekşi de filan hakkında kötü bir yorum yapılmamış, şehir içi olduğu için teslimat konusunda da problem olmaz çürüme gibi, fakat bozulmuşsa bile bunu anlamanın yolu mutlaka vardır herhalde kokusundan yahut içtikten sonra mideyi etkilemesinden.
    http://www.vitaminler.com/urun/ocean-plus-omega-3-1200-mg-50-kapsul-5112
    http://www.farmareyon.com/vhmc~u~ocean-plus-1200-mg-50-kapsul-konsantre-balik-yagi-7183

• Burada sana tavsiyelerimden biri, içerik ve fiyat dengesini ön planda tutmandır. Şu an piyasada Efa ve Ocean ön plana çıkıyor.. Bunuda şöyle hesaplayabilirsin, örneğin ocean 72 lira, günde 780 mg omega 3 alıyorsun ve 50 kapsül ..

50 kapsül x 780 mg = 39.000 mg Omega 3 / 72 lira
    50 kapsül x 950 mg = 47.500 mg Omega 3 / 94,95 lira
    50 kapsül x 600 mg = 30.000 mg Omega 3 / 64,50 lira
    45 kapsül x 720 mg = 32.400 mg Omega 3 / 77 lira

Kıyas yaparak bulabilirsin, tüm fiyatlar ve içerikler internette var, ben bunların vitaminlerini de yazıp karşılaştırmıştım ama o daha karışık :)
  • Size Nordic i öneririm.Sitesini bir inceleyin(((http://nordicnaturalsturkey.com/))).Konu hakkında biraz bilginiz varsa kararınızı daha kolay veririsiniz.
  • Arkadaşlar merheba Oceanın web sayfasında ürünleri incelediğimde ocean ultimate diye bir ürünü var epa 580mg dha390mg toplam omega 3 1050mg var.Ama bu ründen hiç bahsedilmemiş.Tr de satılmıyomu bu ürün herkes ocean plus,efa,carlson,solgarda bahsediyo ama bu üründe bu oranlar olup kimse bahsetmeyince bir nedeni vardır diye düşünüyorum.
  • Bu ürünler arasında tam olarak ne fark var, Solgar çok daha mı iyi acaba? İki aydır en üsttekini kullanıyorum. Fark ediyorsa ona devam edeyim.

http://www.solgar.com.tr/urun/omega-3-6-9/2027

http://www.solgar.com.tr/urun/omega-3-950/2057

http://www.oceanbalikyagi.com/ocean_plus_1200mg.html

• Balık yağının DOPİNG etkisi yaratacağını nereden duydunuz?

• rr73 R kullanıcısına yanıt
    Bu ürün yeni, yanılmıyorsam 1 ay bile olmadı çıkalı ..

Fakat ben yine de daha yüksek omega 3 tüketebilmeniz ve daha ekonomik şartlarda ürün alabilmeniz adına ocean markasının saf balık yağı şuruplarını öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rr73

Arkadaşlar merheba Oceanın web sayfasında ürünleri incelediğimde ocean ultimate diye bir ürünü var epa 580mg dha390mg toplam omega 3 1050mg var.Ama bu ründen hiç bahsedilmemiş.Tr de satılmıyomu bu ürün herkes ocean plus,efa,carlson,solgarda bahsediyo ama bu üründe bu oranlar olup kimse bahsetmeyince bir nedeni vardır diye düşünüyorum.

omega ultimate bunu satan bir link var mı? ben araştırdım bulamadım, bi mail atıp soracağım orzax firmasına

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.