Şimdi Ara

OLYMPUS E-520 SE KIT EZ-1745 1091 tl ye alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hizlishop ta 10-14 haziran arası OLYMPUS E-520 SE KIT EZ 17-45 SLR özel fiyatla 1091 tl ye satılıyormuş.
    http://www.hizlishop.com/index.php?p=show&pid=101180&k_id=250&kn=250

hepsiburada da 1498 tl
    http://www.hepsiburada.com/olympus-e-520-se-kit-ez-1745-slr-dijital-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?categoryid=1100301&productid=bd99984

ereyonda 1719 tl
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=191256&ttype=Instalments

sanırım olympus Türkiye de slr piyasasında pek rağbet gören bir marka değil. kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar tavsiyelerini belirtirlerse sevinirim.

• hizlishop fiyatı gayet hesaplı.Ben Almanya dan aldım 14-42 +40-150 lensleri,lowerpro çanta,ekstra batarya,4gb cf kart hepsi birlikte 1250 ytl gibi bi fiyata geldi.
    Makineye gelince ben çok memnunum zaten uzuuunca bi araştırma süreci sonunda aldım,sizin gibi olympus konusunda kafamda çok soru işareti vardı ama hepsini giderdim.Alternatif olarak canon 450d ve nikon d80 düşünüyordum.Fiyat performans olarak en iyisi olympus'tu.Tr de malesef olympus a karşı önyargı var ve bunların çoğu makineleri kullanmak bi yana görmeden yorum yapıyorlar.
    Yurt dışından aldığım için tr de garantisi olması da onemliydi.Olympus avrupa garantisi veriyor ve tr teknik servisi garantiyi kabul ediyor...
    Ben alın derim, bi sorunuz olursa cevaplamaya hazırım.
    iyi günler.
  • hızlıshop.com sitesi güvenilir mi
    neden bu kadar ucuz
    bilen var mı?
  • yani bir çok ürün için bu böle
    bazı sanal mağazalarda 1000 liraya olan ürün bir başkasında 500 liraya olabiliyor...
    kar planları ve temin ettikleri güncel fiyatları bunları etkiliyor elbette... ayrıca stok sonu kalan ürünlerde de yine fiyat indirimine gidiliyor... aradaki fark bence normaldir... hizlial'dan ürün almadım ama alan arkadaşların olduğunu okumuştum
  • selamlar bir mağazada sıfır, garantili, yetkili satıcısında nakit 1.185 TL ye buldun en az.. normal midir bu fiyat?
  • dostum bu fiyat ucuz bir fiyat e 520 için. normal fiyatı üstte belirtildiği gibi 1400 tl den başlıyo. bence kaçırma derim. hem bu makinayla canon eos 400-450 gibi modellerin çok daha üstünde kaliteli çekimler yapabilirsin. farkı olympus olması ki türkiyede piyasa sadece canon ve nikonla döndüğü için piyasa fiyatlarının altında..
  • Uygun fiyat dostum alınır...
    bende e 510 kullanıcısıyım olypus lar gayet güzel makinalar. zaten auto focusta dünyanın en hızlı lensleri olympus da diye idda ediyolar kendileri ama ol enslerin fiyatı çok pahalı malesef :(
  • E-520 , 2 yıl TR garantili oalrak , 899 TL ye Electroworld Viaport - Ankamall ve Maslak mağazalarında mevcuttur. Almayı üdşünen kaçırmasın....
  • Vay be... makinenin fiyatı amma inmiş.
  • mağazada 350 tlye gördüğüm fotoğraf makinasını bu sitede 250 tlye gördüm aldım.perşembe günü ısmarladım ,cuma günü kapımda idi.ilk defa internetten alışveriş yaptığım için kapıda ödeme seçeneği istedim buda bana 7 tl ye mal oldu. ben hızlıshop.com u öneririm..internetten ilk defa alışveriş yaptım ..memnunda kaldım.bence eğer şüpeli durum varsa kapıda ödeme seçeneği isteyin bu çok güzel birşey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.