Şimdi Ara

Olympia'da oynayan human arkadaşları bekliyoruz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dhdan şu anlık 3-4 kişiyiz ayın 18inden sonra 2-3 kişi daha katılacak aramıza. Herkese kapımız açık. (Priest ve TP Mage olursa daha iyi olur) Eski tadı almak isteyen arkadaşlar şu an +1 md bile 5 lira. item cidden zor server kalabalık ve kimsede item yok. Tren vs hiç yok uskoda engellemişler ama sanırım koxp çalışıyor ben hiç görmedim bu yüzden aşırı derecede az olması lazım. Eski tadı alabilirsiniz biz çok eğleniyoruz.

Donanımhaberden olan arkadaşlar:

Itzpapalotl - Warrior (Itzpapalotl)
    Dignity - Assasin (Dignity)
    Amres - Priest
    MUSTACHE - Warrior (Dream3rn)
    LadyArwen - Archer (Archamanel)
    Aventus - Warrior (FurkanKizil)
    GenghisKhan - Archer (Brokoli Çorbasi)
    Youthanasia - Mage (Sadece Mühendis)
    Jackson - Job Unknown (piayempi)
    RustCohle - Mage (Nigahdar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itzpapalotl -- 10 Haziran 2016; 17:24:15 >

• videolarınızın hepsini izledim, gerçekten güzel bir ekip olmuşsunuz, başarılarınızın devamını diliyorum ve yeni serverda şansınız bol olsun, iyi forumlar ;)
  • Finaller bitince olympia basliyacam bende human archer olacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUSTACHE nickim server 2 paramun 2 deyım 7 24 arada bızım partıyede gırmıştın galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tevfik217

videolarınızın hepsini izledim, gerçekten güzel bir ekip olmuşsunuz, başarılarınızın devamını diliyorum ve yeni serverda şansınız bol olsun, iyi forumlar ;)

çok teşekkürler.

@SuperPunch
    Hocam geldiğin zaman bekleriz bizim bir kaç arkadaş zaten finalleri bekliyor onlarla birlikte hızlıca level atlayabilirsiniz

@Dream3rn
    Evet tsnizede geldim diye hatırlıyorum kısa bir süreliğine. RedClaw diye 2 tane priestiniz vardı.
  • Hocam 1 2 gibi bu gece online olurum o1de nickinizi birakin pm atayim gelince size de uyarsa

• Bende basladim Plat Pre alip. 71 Lvl Oldum bile Ramazanda maksat vakit öldürmek
  • Priest belki oynayabilirim, amacım zaman öldürmek premium almıycam. Oyunda 60dan yukarı level kasamadım zaten. Oynayacak varsa oynarız

• @piayempi
    Itzpapalotl , Dignity , Aeston , Amres o1de oluyoruz genelde

@FurkanKizil
    Arkadaşa nickleri verdim ordan ulaşabilirsiniz bize akşam saatlerinde.

@BekirBey.
    Hocam görevler sizi 73-74 levela kadar çıkarabiliyor. Hiç exp yapmadan ondan sonrası elle kasmak yada genie gerektiriyor.
  • Itzpapalotl kullanıcısına yanıt
    Nick: Aventus hocam. Exp gorevleri ile 69 Oluyorsunuz ama yapmak olum resmen... Slotlar hep dolu. Gayet Guzel sw Raptor +3 Aldim elime brahmanda Genie ile kasiyorum. Genie pazarda 6 M Falan cok bisey degil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

Nick: Aventus hocam. Exp gorevleri ile 69 Oluyorsunuz ama yapmak olum resmen... Slotlar hep dolu. Gayet Guzel sw Raptor +3 Aldim elime brahmanda Genie ile kasiyorum. Genie pazarda 6 M Falan cok bisey degil :)

hocam chat görevlerini bi araştırın 7 görev var tanesi 100me yakın exp veriyor değişken olarak. onlarla birlikte 72/73/74 olunuyor. Giriyorum o1'e 70 Swordunu upgrade ediyorumda.
  • bütlerden sonra gelebilirim belki 4-5 gün sonra, en son ronarkda oynamıştık forumca 7-8 yıl oluyo galiba.
  • Lvler ne durumda daha 1 tane gorev yapmadım yarın oglene 78 olcam inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream3rn

Lvler ne durumda daha 1 tane gorev yapmadım yarın oglene 78 olcam inş

şu an genie ile deruda shard kasıyorum 71de bıraktım questi +6 yapıp
  • Itzpapalotl kullanıcısına yanıt
    kasılıyor mu bari bence önce lv kassan sadece jrye girerek deruda kazandıgını kazanabılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream3rn

kasılıyor mu bari bence önce lv kassan sadece jrye girerek deruda kazandıgını kazanabılırsın

+1 shard 20m hocam. günde 10 tane 200m. ve tl bazına alırsak by no game'e 2 gbyi 100tlden satabiliyorsunuz şu anda jr den günlük 100tl kazanılacağını sanmıyorum :^3. valla çok fazla ks var deruda. rahat kasamadım henüz hiç. rahat kasılsa çok güzel iş
  • Ben de 35 levelim pazar yapıyorum şuan. Bütlerden sonra kasacağım. Uygun fiyatlı trinalarınız alınır.
    Toplu trina satışımız da var 37 tane kadar

• Ekle kanka GenghisKhan - 73lv Archer. Switch pre var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brokoli Çorbasi -- 8 Haziran 2016; 20:06:24 >
  • Bana nickini veren arkadaşları konuya ekledim. Clana gelmek isteyen arkadaşları da O1de gördükçe alacağım.
  • steamko'da oyuna başladık, ilk etapta 1 ay ardream bekledik. gelmedi ve kredi kartına taksitle premium aldık, charları 80'e kastık ve 1.5 ay sonra oyunu bıraktık(ben taksidi 2 ay daha ödedim). insanların içinde eski istek yok gibi, herkes oyuna ticari amaç ile bakıyor, çevre desen eski ortamların hiç biri yok. mesela en başta rekabete saygı yok. önceden herşey saygı ve sevgi çerçevesi içindeydi. aslında oyunu oynamak istiyorum ama vasat durum içerisinde olduğu için iyice soğudum. denemek lazım aslında belki bir ardream filan oynarız.

sizlere iyi pklar, umarım aradığınızı bulursunuz. bence o eski iyi insanlar artık buralarda yoklar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.