Şimdi Ara

Ölüyorum beylerrr !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıla yakın bir süredir aşk acısı çekmekteyim
    sevdiğim kızla çok samimiyiz
    platonik değil ama
    sevdiğim kızın erkeklere karşı güveni sarsılmış ve bir ilişki düşünmüyor
    ağzımla kuşda tutsam nafile sevdiğim kızın kafasında gene üzülür müyüm acaba böyle mi olur şöyle mi olur gibi sorular var

beyler hanii böyle bişi unutursunuz kaybedersiniz kötü bir haber alırsınız da yüreğiniz ağzınıza gelir ya ben sürekli o moddayım
    içimde büyüyor sürekli
    yemeden içmeden kesildim
    hastalar oldum
    işlerime kendimi vermiyorum
    salak salak zaman geçiriyorum
    sonum çok kötü
    bugün araba çarpıyordu yolda yürürken...

beyler durumun vaziyetini acındırarak kıza anlat deseniz bana üzülüp emrivaki olucak ilişkimiz aklı bende olmayanın bedeni yanımda olsa ne olur

beyler ölüyorum allah aşkına yardım edinnnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurofıghter -- 16 Ocak 2012; 21:17:00 >

• yaşıyonmu lae ses ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReMiX_ReLaX -- 16 Ocak 2012; 21:21:06 >
  • yaşayan ölü oldum dostum bana bir akıl verin
  • biraz daha acıklama yap..kız ne kadardır yalnız..sen ne ara tanıstın..falan filan...

biraz daha sabret elinden geleni yap en azından ilerde ben herseyi yaptım olmadı dersin düşünecek bişeyin kalmaz..pişmanlık yaşamazsın...ben aynı durumda 3. seneye girdim hiçbişey oldugu yok...bigün gelip alıcak biri göz göre göre...
  • kardeşim benimde vardı evlenecektik , geçen aniden bir mesaj geldi cebime gece yarısı , ben ilişkimizi bitirmek istiyorum ,eee sebep ? Ben muayene oldum hiç bi zaman cocugum olmayacak , benim hayatım bitti , seninkinide mahfetmek istemem diye , yalvardım yapma etme diye , söz anlamadan gitti ,sende başkasını sevmeyecegim ve olmayacagım diyerek gitti , arada gizliden arıyor dinliyor.. mesajlar yazıyorum hayır çok düşündüm yapamam diyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: triplexo

biraz daha acıklama yap..kız ne kadardır yalnız..sen ne ara tanıstın..falan filan...

biraz daha sabret elinden geleni yap en azından ilerde ben herseyi yaptım olmadı dersin düşünecek bişeyin kalmaz..pişmanlık yaşamazsın...ben aynı durumda 3. seneye girdim hiçbişey oldugu yok...bigün gelip alıcak biri göz göre göre...

3-4 ay oldu ayrılalı erkek arkadaşından..
    biz ise 1 senedir çok iyi arkadaşız çok şey paylaşıyoruz
    ayrıldıktan sonra dedim ben arkadaştan daha fazla görmeye başladım seni duygularımı söyledim aylarca
    hiç kızmadı yadırgamadı doğal karşıladı arkadaşlığımza zarar vermedi benim duygularımı söylemem
    neler neler dedim yeri geldi şaşırttım yeri geldi cevap bulamadı hislerime

ama durum yukarda yazdığım gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah-58

kardeşim benimde vardı evlenecektik , geçen aniden bir mesaj geldi cebime gece yarısı , ben ilişkimizi bitirmek istiyorum ,eee sebep ? Ben muayene oldum hiç bi zaman cocugum olmayacak , benim hayatım bitti , seninkinide mahfetmek istemem diye , yalvardım yapma etme diye , söz anlamadan gitti ,sende başkasını sevmeyecegim ve olmayacagım diyerek gitti , arada gizliden arıyor dinliyor.. mesajlar yazıyorum hayır çok düşündüm yapamam diyor..

peki düşünmeden yapabiliyor musun ?
    hayata adapte olabiliyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: eurofıghter

quote:

kardeşim benimde vardı evlenecektik , geçen aniden bir mesaj geldi cebime gece yarısı , ben ilişkimizi bitirmek istiyorum ,eee sebep ? Ben muayene oldum hiç bi zaman cocugum olmayacak , benim hayatım bitti , seninkinide mahfetmek istemem diye , yalvardım yapma etme diye , söz anlamadan gitti ,sende başkasını sevmeyecegim ve olmayacagım diyerek gitti , arada gizliden arıyor dinliyor.. mesajlar yazıyorum hayır çok düşündüm yapamam diyor..

yarın birgün it gibi geri dönecek ve ben ozamana kadar birazda olsa içimden onu atacağım için rahatım , yani ona dönmek istediginde gösterecegim tavrı az cok tahmin edebiliyorum

• quote:

quote:

quote:

yarın birgün it gibi geri dönecek ve ben ozamana kadar birazda olsa içimden onu atacağım için rahatım , yani ona dönmek istediginde gösterecegim tavrı az cok tahmin edebiliyorum

senin gene iyi var olan bir ilişkin varmışş
    bir şeyler yaşamışsınız bir sevgi var
    geri dönme olasılığı var ama

biz daha başlıyamıyoruz bir şeye

• Mesajim bulunsun,birazdan yazarım....
    Şu kızlar nasil bir varlik,hem erkeklerin baş tacilar hemde baş belaları
  • quote:

quote:

quote:

quote:

senin gene iyi var olan bir ilişkin varmışş
    bir şeyler yaşamışsınız bir sevgi var
    geri dönme olasılığı var ama

biz daha başlıyamıyoruz bir şeye

böyle saçma bir sebepten gittiği için pişman olacak ilerde aklı başına geldiğinde , biraz olsun içimden atarım dememin sebebi , kendi isteğiyle gitmiş olması , yani hafifdende olsa sogukluk var ona karşı , ama sesini filan duyarsam dayanamam tabi

• quote:

quote:

biraz daha acıklama yap..kız ne kadardır yalnız..sen ne ara tanıstın..falan filan...

ayrıldıktan sonra dedim ben arkadaştan daha fazla görmeye başladım seni duygularımı söyledim aylarca
    hiç kızmadı yadırgamadı doğal karşıladı arkadaşlığımza zarar vermedi benim duygularımı söylemem

kardeşim bi süre daha elinden geleni yap sen 3-4 ay daha erken...ama hiçbirzaman kendine kanka muamelesi yaptırma niyetini herzaman bilsin...umarım kanka muhabbeti geçmiyordur aranızda...geçiyosada artık izin verme..

benim yaptıgımı yapıp sürekli olacak bu iş diye kendine gaz verme...cok pis patlar söyliyim :D...3 sene oldu gercekten artık biriyle cıksada kurtulsam bu dertten diye bakıyorum...elinden leni yap ama olursa güzel olur diye düşün...

• quote:

quote:

quote:

kardeşim bi süre daha elinden geleni yap sen 3-4 ay daha erken...ama hiçbirzaman kendine kanka muamelesi yaptırma niyetini herzaman bilsin...umarım kanka muhabbeti geçmiyordur aranızda...geçiyosada artık izin verme..

benim yaptıgımı yapıp sürekli olacak bu iş diye kendine gaz verme...cok pis patlar söyliyim :D...3 sene oldu gercekten artık biriyle cıksada kurtulsam bu dertten diye bakıyorum...elinden leni yap ama olursa güzel olur diye düşün...

kanka muhabbetleri yok sürekli güven kazanmak için elimden geleni yapıyorummm bazen öyle bir konuşuyorum ki söylücek bişi bulamıyor sevgimi hep belli ediyorum sıkılmıyordaaa
    çok pis gaz veriyorum öyle böyle değil çok pis patlıcak gibi evet naparım bilmiyorum ama kıskanmayada başladım böyle başka erkeklerle hayal bile edemiyorum sinir krizlerine giriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurofıghter -- 16 Ocak 2012; 21:58:17 >

• cok iyi anlıyorum seni..insallah olur kardesim ama cok kasmamaya bak kendini...kız eğer iyi bir kızsa sende güveniyorsan gittikçe daha cok asık olursun...bi yerden sonra alısırsın beklemeye ufacık bir umudun olsa bile ona tutunursun...o yalnız oldugu sürece ne kendini başkalarıyla nede onu başkalarıyla düşünemeyeceksin..benim için taktik dönemi gecti ama forumda bunla ilgili makaleler vardı bikaç başlıkta...daha erken kızı etkilemek için bişeyler deneyebilirsin...ne kadar iyi olursan ol kendini teslim edersen degerin olmaz...arada bir arayıp sorma en azından kopmanıza engel oluyorsa her seferinde bişeyler hissediyordur..
  • quote:

cok iyi anlıyorum seni..insallah olur kardesim ama cok kasmamaya bak kendini...kız eğer iyi bir kızsa sende güveniyorsan gittikçe daha cok asık olursun...bi yerden sonra alısırsın beklemeye ufacık bir umudun olsa bile ona tutunursun...o yalnız oldugu sürece ne kendini başkalarıyla nede onu başkalarıyla düşünemeyeceksin..benim için taktik dönemi gecti ama forumda bunla ilgili makaleler vardı bikaç başlıkta...daha erken kızı etkilemek için bişeyler deneyebilirsin...ne kadar iyi olursan ol kendini teslim edersen degerin olmaz...arada bir arayıp sorma en azından kopmanıza engel oluyorsa her seferinde bişeyler hissediyordur..

valla kopmamıza engel oluyor bunu söylüyor hissettiriyor
    yaa ama bilmiyorum yaaa

çok kötüyüm kardeş
    sağlık sorunları oluşmaya başladı işin tadı kaçıcak gibi

• quote:

quote:

cok iyi anlıyorum seni..insallah olur kardesim ama cok kasmamaya bak kendini...kız eğer iyi bir kızsa sende güveniyorsan gittikçe daha cok asık olursun...bi yerden sonra alısırsın beklemeye ufacık bir umudun olsa bile ona tutunursun...o yalnız oldugu sürece ne kendini başkalarıyla nede onu başkalarıyla düşünemeyeceksin..benim için taktik dönemi gecti ama forumda bunla ilgili makaleler vardı bikaç başlıkta...daha erken kızı etkilemek için bişeyler deneyebilirsin...ne kadar iyi olursan ol kendini teslim edersen degerin olmaz...arada bir arayıp sorma en azından kopmanıza engel oluyorsa her seferinde bişeyler hissediyordur..

yaa ama bilmiyorum yaaa

çok kötüyüm kardeş

kendine dikkat et öncelikle..bende az kilo vermedim saclarım ağardı ama bunlar bi fark olusturmadı..ne zaman ben üzerine gitsem aramız o kadar acıldı...ne zaman hayatından cıkıyo gibi olsam kral oldum...kendine deger verdigin kadar deger görürsün...şuan yapabilecegin tek sey kızı etkilemeye calısmak..ama etkilemeye calıstıgını belli etmeyeceksin..havalı olman gerekir rahat olman gerekir..görüştügünüzde ne kadar eğlenirse kız mutlu olursa seninle olma ihtimali artar...ama senin için ölüyom bitiyom demeyle olmaz bu iş..öldügünle kalırsın...:)

• quote:

quote:

quote:

yaa ama bilmiyorum yaaa

çok kötüyüm kardeş

kendine dikkat et öncelikle..bende az kilo vermedim saclarım ağardı ama bunlar bi fark olusturmadı..ne zaman ben üzerine gitsem aramız o kadar acıldı...ne zaman hayatından cıkıyo gibi olsam kral oldum...kendine deger verdigin kadar deger görürsün...şuan yapabilecegin tek sey kızı etkilemeye calısmak..ama etkilemeye calıstıgını belli etmeyeceksin..havalı olman gerekir rahat olman gerekir..görüştügünüzde ne kadar eğlenirse kız mutlu olursa seninle olma ihtimali artar...ama senin için ölüyom bitiyom demeyle olmaz bu iş..öldügünle kalırsın...:)

aynı düşünüyoruz ve öyle davranıyorum ama biraz daha zaman biraz daha zaman diye diye ölcem

• bişey olmaz ölmezsin..ölünse ben ölürdüm :)...vaktini can sıkıcı seyler düşünerek harcayacagına insanların tecrübelerini oku bence...forumda cok var bu kız konuları...oku hepsini kendi geliştir..giyimine kusamına sacına basına dikkat et...kız sana alıssın...dogru zaman gelince ben artık arkadas kalmaya dayanamıyorum diyip resti cekersin secimini yapar..
  • quote:

bişey olmaz ölmezsin..ölünse ben ölürdüm :)...vaktini can sıkıcı seyler düşünerek harcayacagına insanların tecrübelerini oku bence...forumda cok var bu kız konuları...oku hepsini kendi geliştir..giyimine kusamına sacına basına dikkat et...kız sana alıssın...dogru zaman gelince ben artık arkadas kalmaya dayanamıyorum diyip resti cekersin secimini yapar..

giyim kuşam yerin de çok şükür
    okuyorumda
    az çok doğruyu yanlışı biliyorum
    sonuçta bu makina değil ki yazılanları birebir uygula geç olmuyor
    nabıza göre şerbet veriyorum doğaçlama takılıyorum kendim oluyorum
  • quote:

1 yıla yakın bir süredir aşk acısı çekmekteyim
    sevdiğim kızla çok samimiyiz
    platonik değil ama
    sevdiğim kızın erkeklere karşı güveni sarsılmış ve bir ilişki düşünmüyor
    ağzımla kuşda tutsam nafile sevdiğim kızın kafasında gene üzülür müyüm acaba böyle mi olur şöyle mi olur gibi sorular var

beyler hanii böyle bişi unutursunuz kaybedersiniz kötü bir haber alırsınız da yüreğiniz ağzınıza gelir ya ben sürekli o moddayım
    içimde büyüyor sürekli
    yemeden içmeden kesildim
    hastalar oldum
    işlerime kendimi vermiyorum
    salak salak zaman geçiriyorum
    sonum çok kötü
    bugün araba çarpıyordu yolda yürürken...

beyler durumun vaziyetini acındırarak kıza anlat deseniz bana üzülüp emrivaki olucak ilişkimiz aklı bende olmayanın bedeni yanımda olsa ne olur

beyler ölüyorum allah aşkına yardım edinnnnn

HASTALAR OLDUM

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.