Şimdi Ara

İbretlik olay Eskort ve İftira

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
16.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eyler size başımdan geçen olayı bir ibretlik ders olsun diye anlatıyorum. yaş 22 şu aralar sınavdan filan dolayı kız arkadaş sevgilim filan yok. insan bazen kendini yalnız hissediyor, bu durumlarda bazen otellerde eskortlarla görüşmüşlüğüm var. eskort kıza parayı veriyorsun ilişkiye giriyorsun. hem senin işin görülmüş oluyor hem kız parasını alıyor. neyse şuana kadar hep eskortlarla otelde görüşürdüm, ama ekonomik durumum iyi değil bugün internetten rastgele birinin numarasını aldım ve aradım. aslında aynı kızı bayadır biliyorum ama fırsatım olmamıştı. otelde görüşmüyordu. bu sefer bendede para yok evine gitmeye tamam dedim. bana telefonda yolu tarif etti, binanın adı söyle diyorum binanın adı yok diyor. meğer beni getirdiği yer depo gibi biryermiş kapıyı açtı yüzünü görmüyorum içeri girdim. aşırı çirkin travesti gibi birisi vardı derhal dışarı çıkmak istedim kapıyı kapattı. kolundan tutturup çekip açtım dışarı çıktım. sonra telefonda aradım utanmıyormusun ev diye depoya çağırıyorsun filan bana telefonda diyor ki orda kamera vardı sen benim paramı gasp ettin o parayı getir. yani iftira atıyor. hemen gittim karakola bende, durumu anlattım. saolsun polisler yardımcı oldular ve birşey olmaz dediler. şikayetçimisin dediler bende ailem duymasın bu utanç durumunu diye yok dedim.

anlattığım olayı sizde dikkatli olun diye anlatıyorum. ortalıkta böyle pislikler var. böyle pis işlere hiç bulaşmayın.en iyisi o. bunlar ahlaksız pis işler. ama mecbur kalırda görüşmek filan isterseniz otelde görüşün. bunu sırf başıma böyle bir olay geldi ben direk polise gitmesem belki başım ağrıyacaktı. sizinde kulağınıza küpe olsun kimsenin evine gitmeyin mümkünse böyle pis işlerlede uğraşmayın. saygılar
  • Sağol kardeş işimi gördüm
  • Vay arkadaş ben uğraşamam hayatta yaw hiç mi hastalıktan falan korkmuyorsumuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Vay arkadaş ben uğraşamam hayatta yaw hiç mi hastalıktan falan korkmuyorsumuz.

Aynen uğraşmayın o boyutuda var tabi
  • Oysh kalktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sağ ol kardeş. İyi oldu bunu yazdığın. Biz de hep otelde görüşürüz bundan sonra.
  • Kayit disi fuhus suc degil mi polise ne anlattin. Hep demek istemisimdir Csb.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balmumsuz Kadın

Çok sağ ol kardeş. İyi oldu bunu yazdığın. Biz de hep otelde görüşürüz bundan sonra.

Ben sana otelde görüş demiyorum hiç görüşme diyorum. pislik iş. ama illa yapacaksan otel olsun
  • Delirsem bile böyle parayla falan yapacağımı sanmam, yapmam umarım.
  • O travesti allahtan zorlamamis :D yat kalk ona dua et

• sağol kanka çağırdım eve 3 tane şimdi bitince konu açıcam bende
  • usta iyi kestaneyi çizdirmemişsin
  • Bir de seni bağlasaydı ???

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.L.A.N

Delirsem bile böyle parayla falan yapacağımı sanmam, yapmam umarım.

Yaparsın aslanım yaparsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.