Şimdi Ara

ölüm tehdidi aldım. ne yapmalıyım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
11.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kedidir o be takma kafa yapmıştır senle
  • Yav ciddi ciddi altındaki sebebi bilemeyiz tabi de karşısına çıkmasan olmaz mı ?
    Ciddi bir mesele çünkü, erkekliğin de 10 da 9 u kaçmak olduğuna göre gurur meselesi de yapmanın anlamı yok bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

benim adımı söyleyince daha çok dayak yiyormuş bide

" Abooooow, o beni adminlere şikayet ettirip 4 gün ban yediren yönetici degilmi"
  • şakaya gelmez he
  • mevzuyu bilmiyoruz neden böyle dedi onu söylememişsin
  • karşısına çıkma sende :P
  • Polise,savcılığa gidip tehdit telefonları alıyorum diyeceksin.
    Seni arayan numara gizliyse servis sağlayıcıdan arayanın numarasını öğrenecekler,
    Adam ciddiyse şakaya gelmez bu işler can güvenliğini sağla ya da karşısına çıkmamaya çalış ayrıca adamı tanıyomusun salağın teki belki eşşek şakası yapıyor da olabilir.
    Emniyette tanıdığın veya tanıdıkların varsa güzelce icabına bakarlar.
  • ne yaptığını yazarsan sana daha yardımcı olabiliriz
  • arkadaşın bi tanesi, kafaya takma yanlış numaradır demiş. Adam benim adımı ve kendi adını söyledi daha sonra ölümle tehdit etti. Bunun yanlış numarası mı kalmış. Telefon kayıtları ispat değilmi dir?
    Cep telefonundan ev telefonum arandı. Aramızda hiç bir husumet yok. Ben yöneticiyim ve o adamın bir konuda istediği izine olumsuz cevap verdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HayatBoş

adamın birisi akşam akşam telefonla aradı ve bi daha karşıma çıkarsan bunu canınla ödersin diyerek tehdit etti.
    Ne yapmam, nereye şikayet etmem lazım?

"ulan hırt sen kimsin
    önün ne arkan ne
    nerde durursun önünden geçmiyim
    arkandan gelmiyim
    en iyisi sen adresini ver ben o mühidi yerlebir edeyim"

derdim.
  • o seni öldürmeden sen kendini öldür, erkeklik sende kalır ozaman
  • Ondan önce davran ilk sen onu öldür
  • BENCE YAPTILARINA Bİ BAK YANLIŞIN VARMI YOKSA ALDIRMA ÇÜNKÜ RASGELE NUMARA ARAYIP İNSANLARI RAHATSIZ EDİYORLAR AMA BEN SENİN YERİNDE OLSAM DAVA AÇARDIM VE ONUN KİM OLDUĞUNU BULURDUM VE ÖDETİRDİM BÖLE ŞEYLER ŞAKAYA GELMEZ EN YAKIN KARAKOLA GİT İFADE VER
  • Blöf yap...

Adama de ki , "senden korkan senin gibi olsun. Ölümden korksam yaşamazdım" de. Eğer blöfünü yutmazsa Allah rahmet eylesin , Mukadderat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 10 Eylül 2007; 22:54:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkkkariman

ne yaptığını yazarsan sana daha yardımcı olabiliriz

• Hepinizin beyni sulanmış biri sizin karşınıza çıkıp bıçak çekse altınızı doldurursunuz be.
  • eve çağır adama pusu kur
  • Baba hakkaten kırıldım cevabına eline sağlık
    quote:

Orjinalden alıntı: Vaio

nickindende belli boş ver hayat zaten boş

• yak bi sigara
  • Bide dava açarsan sakın tazminat davası açıyım deme niyeti ciddi değilse bile öldürür.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.