Şimdi Ara

Ölmeden 1 Gün Önce Neler Yapardınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    - Ailemle vedalaşırım
    - Cix bir şekilde ölürüm, kendi ecelimle değil. (Uçaktan Paraşütsüz Aşağı atlama gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExtraColor -- 19 Mart 2010; 18:43:29 >

• Bilgisayardaki bütün xxx filmleri silerim
  • Bugüne kadar bana en çok zararı dokunanları tenhada sıkıştırıp pataklardım.
  • Herşey.
  • İnsanları izlerim ve ölümden neden bu kadar çok korktuklarını düşünürüm.
  • Tevbe-i istiğfar..
  • Burada yazılanların hiçbirini yapamazdınız o korkuyla.Ateistsen müslüman olursun
    İbadet ederdim
  •  Ölmeden 1 Gün Önce Neler Yapardınız?
  • Konu Dışı'na "1 günlük ömrüm kaldı SS'li" diye konu açarım.
  • Buraya şunu yaparım, bunu yaparım yazması kolay :)
    Çünkü şuan yapmak istediklerinizi yazıyorsunuz. Fakat işin gerçeği öyle değil, o anki durum, adrenalin heyecan. Hepsini katmanız lazım. O heyecanla, o korkuyla bu dediklerinizin hiç birini yapamaz, en azından yapmak istemezsiniz.
    Tutulur kalırsınız belkide, pişmanlık duygusu içinde.. Kendinizi yersiniz, ağlamaktan başka birşey yapamazsınız.
    Kolaymı sanıyorsunuz ölümü? Oyun gibi birşey mi geliyor yoksa size.Hayatınız sona erecek 1 gün sonra, ve bunu öğreniyorsunuz.. Ve ardından zina yaparım diyorsunuz! Bu ancak laf kalabalığı, yazmış olayım diye yapılmış yada matraklık olsun diye yazılmış bir yorum.
    Sanki 1 gün boyunca istediğiniz herşeyi yapın, ertesi gün unutulacak deniliyor :)
    Herneyse ben olsam şuana kadar yapaamdığım şeyler için pişmanlık duyar ağlar, çaktırmadan vedalaşır ve geneleve giderdim.
    O duyguyu yaşamadım ama ondan

• Köprüden Atlardım
  • Sadece ölümü beklerdim...
    (tövbe ettikten sonra )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 19 Mart 2010; 19:20:25 >
  • İbadet ederdim.
  • the simpson da böle bi bölüm var homer bi kitap almıştı orda bugün hayatının son günü olsa napardan diyodu homer de arabayı kenara çekip ağlamaya başlamıştı why me why meeeee
  • giderim taksim meydanına
    tam ölecekken "abi kim osurdu ya? iğrenç kokuyor" der ve ölürdüm...
    olaydan onlarca yıl sonra bile, sırrı aydınlanamayacak ve o meydandaki herkes ömrünün sonuna kadar unutamayacak
    "ne biçim kokuymuş arkadaş? adam öldü!"
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.