Şimdi Ara

Olmayan CD Sürücüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bilgisayarımda resimde görüldüğü gibi bir cd sürücüsü görünüyor. böyle bir sürücü yok ama. bilgisayara takılı sadece 1 tane dvd-rw var. o da görünüyor resimde zaten. neyin nesidir bu?
     Olmayan CD Sürücüsü

şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De_J@_Vu -- 28 Şubat 2011; 21:42:20 >

• Deamon tools,power iso gibi sanal sürücü programı kurdunmu?Kurduysan ordan kaldırmayı unutmuşşundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanbaba -- 28 Şubat 2011; 20:04:31 >
  • Bir de mevcut sürücüye sağ tıkladığınızda özelliklerden ''Donanım'' sekmesine bir bakın bakalım hangi donanıma bağlı?

Muhtemelen sanal sürücü oluşturan bir 3.parti yazılım bu duruma sebebiyet vermiştir.
  • @Volkanbaba, @makedonn hocam dediğiniz gibi deamon tools var bilgisayarda ama onun oluşturduğu bir sürücü daha vardı zaten ve kalabalık görünmesin diye ss almadan önce kapattım. donanım sekmesine gelince de şu ekranla karşılaştım;
     Olmayan CD Sürücüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De_J@_Vu -- 28 Şubat 2011; 21:43:10 >
  • Hocam resim gözükmüyor tinypice felan yüklersen iyi olur kurbağa gözüküyor.Bide yeniden başlatma istiyordur belki denedinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Hocam resim gözükmüyor tinypice felan yüklersen iyi olur kurbağa gözüküyor.Bide yeniden başlatma istiyordur belki denedinmi?

resmi düzeltmekle uğraşıyordum tam ben de yeniden başlattım zaten hocam.
  • Sorunun nedeni kesinlikle sanal sürücüdür. Kurmuş olduğunuz 3.parti yazılım üzerinden kaldırabilirsiniz.
  • Sağ alttaki daemon tools sürücüsüne sağ tıkla sanal aygıtlar de G: diye bir sürücü çıkacak bu sürücüyü sil de o zaman kalkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.