Şimdi Ara

Olmayacak gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler dertleşmek için açtım konuyu. Yıl boyunca çalıştım eyvallah ama sanki olmayacak, her şeyi unutmuşum gibi hissediyorum. Tmciyim yola hukuk hedefiyle çıktım artık onu da istemiyorum gibi kafayı yiyeceğim. Siz nasılsınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim netler 90-100 arası hocam sizin nasıl ? Hedefinizi söylerseniz daha rahat yorum yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

Benim netler 90-100 arası hocam sizin nasıl ? Hedefinizi söylerseniz daha rahat yorum yapabilirim

Hocam benim de netler 100-110 arası. Ankara veya deu hukuk hedefim. Bilmiyorum ne olur.

• ben de 100 civarı yapıp deu hukuk istiyorum yeterli görünse de ipi salmamak gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • netlerin bence gayet iyi hocam tm ye göre. hiç moralini bozma zaten lysde önünden onbinlerce sayısal çekilecek sen bile şaşıracaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: WuPPeRS

ben de 100 civarı yapıp deu hukuk istiyorum yeterli görünse de ipi salmamak gerek

Bunaldım kardeşim bilmiyorum sende de olmuyor mu ama devamlı olmayacak diye düşünüyorum. Mezuna kalsam ne yapacağıma ay ay karar verdim ama şu günlerde çalışmayı bırak kıpırdamaya bile halim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiredasfreak

netlerin bence gayet iyi hocam tm ye göre. hiç moralini bozma zaten lysde önünden onbinlerce sayısal çekilecek sen bile şaşıracaksın

Hocam niyeyse YGS beni aşırı geriyor lysde sıkıntı yok da şu günlerde olecekmisim gibi hissediyorum.....

• mentoslukolaa M kullanıcısına yanıt
    Benim kız arkadaşımda deu hukuk istiyor o da senle aynı netleri yapıyor.Biz hesapladık ygs mattan 10 net yapip lys edb +50 yaparsan çok rahat giriyosun ki sen 10 neti bile yapmıyosun daha fazlasını yapıyosun emin ol lys sonuçları açıklanınca hayret edeceksin ben nasil ilk 10k dayim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: mentoslukolaa

quote:

netlerin bence gayet iyi hocam tm ye göre. hiç moralini bozma zaten lysde önünden onbinlerce sayısal çekilecek sen bile şaşıracaksın

Hocam niyeyse YGS beni aşırı geriyor lysde sıkıntı yok da şu günlerde olecekmisim gibi hissediyorum.....

hocam yok aaartık saçmalama herkes şu an öyle hissediyo yalnız değilsin sadece biraz dizginle heyecanı stresi vs iyisin iyi

• quote:

quote:

quote:

hocam yok aaartık saçmalama herkes şu an öyle hissediyo yalnız değilsin sadece biraz dizginle heyecanı stresi vs iyisin iyi

Allah razı olsun bilader teşekkür ederim umarım siz de istediğiniz yere gelirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Patates Çocuk

Benim kız arkadaşımda deu hukuk istiyor o da senle aynı netleri yapıyor.Biz hesapladık ygs mattan 10 net yapip lys edb +50 yaparsan çok rahat giriyosun ki sen 10 neti bile yapmıyosun daha fazlasını yapıyosun emin ol lys sonuçları açıklanınca hayret edeceksin ben nasil ilk 10k dayim diye

Kardeş ben de 20-25 mat yapıyorum 10-15 fen geldiğinden netim yüksek. Umarım kiz arkadaşınız da ben de kazaniriz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Allah razı olsun bilader teşekkür ederim umarım siz de istediğiniz yere gelirsiniz

bilader değil ama ben de teşekkür ederim

Benden çok fen yapıyosun bide ben sayısalım herşey gönlünce olsun iyi çalışmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Patates Çocuk

Benden çok fen yapıyosun bide ben sayısalım herşey gönlünce olsun iyi çalışmalar

Teşekkür ederim senin de her şey gönlünce olsun

• Hocam ümitsizliğe kapilmamak su süreçte en önemli seylerden biri. Asil istediğim yer ITU Bilgisayar Türkçe, sene basinda yaparim gazıyla basladim ,ki bir cogumuz boyle basladik, sonradan yapamayacagim gibi geldi netler tikandi ve yetersizdi. Son zamanlar yaklasinca calismami iyice duzene soktum inşallah bir aksilik olmazsa YGS açısından hedefime yakınım. Şu an girebilecegime inanıyorum. Haftaya pazar akşamına elimden geleni yaptim, iyi gecti diyebilirsem LYS ye yüklenip elimden gelen bu diyerek sonucu bekleyeceğim. Özetle umut oldukça istek oldukça olmaz diye bir sey yok.

• Dostum cidden yeterli netlerin var, kendini mezuna kalma düşüncelerinden arındır son bi gazla çalış bakalım olur inşallah, ygsden sonra lys asıldığında hallolur her şey emin ol tek hedefe kenetlenmek daha kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Hocam ümitsizliğe kapilmamak su süreçte en önemli seylerden biri. Asil istediğim yer ITU Bilgisayar Türkçe, sene basinda yaparim gazıyla basladim ,ki bir cogumuz boyle basladik, sonradan yapamayacagim gibi geldi netler tikandi ve yetersizdi. Son zamanlar yaklasinca calismami iyice duzene soktum inşallah bir aksilik olmazsa YGS açısından hedefime yakınım. Şu an girebilecegime inanıyorum. Haftaya pazar akşamına elimden geleni yaptim, iyi gecti diyebilirsem LYS ye yüklenip elimden gelen bu diyerek sonucu bekleyeceğim. Özetle umut oldukça istek oldukça olmaz diye bir sey yok.

Kardeş hedefine yaklaşmana çok sevindim umarım sene sonunda istediğin yerde olursun. Doğru söylüyorsun ben de son zamanlarda çalışmamı arttirinca 10 net yukselttim ama bikmislik var üstümde atamıyorum.

Üniversiteye geçtiğinde seni motive edecek seyleri dusun. Mesela ben eski okuluma gidip İTÜ ye girdim demeyi istiyorum, bilgisayar basinda saatlerce kodlama yapmak istiyorum ve bunlar icin 3 ay daha çalışmaya ihtiyacım var. 1 ay kadar önce gercekten çok sıkılmıştım ama motive olacak bir seyler bulunursa calismak cok daha kolay oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.